www.sudzibas.lv 1188 Autobusu reisi

1188 - Autobusu reisi

Esmu ļoti vīlusies. Vairs uz autobusu nevar rēķināties . Jau cik reizes ir jāsalst pieturā, jo autobuss kavējas 15-25 minūtes . Citreiz pat vispār neatbrauc un sanāk kavēt darbu. Tā kā dzīvoju kilometru no pieturas , nākas vien stāvēt un gaidīt nākamo. Un nav tā ka tas notiktu 1x mēnesī , tas notiek reāli regulāri. Tā kā tas būtu okei . 😡😡😡

15.02.2023

M ManVissLabi 15.02.2023

Ne, nu, cik var.
1188 nav autobusu kompānija! Nu saņemieties taču, cilvēki!

G Gii 15.02.2023

Turklāt nenorāda kurš autobuss, pilsēta, virziens. Laikam stāvot pieturā smadzenes atsala nabaga cilvēkam.

A Arvis Poplavskis 18.10.2023
Nekorektas autobusa pieturu nosaukums

Garkalne ir 3 pieturas ar vienādu nosaukumu {Garkalne)
Es ziema ar pēdējo autobusu atbraucu uz citu garkalni,tā bija 3km no manas pieturas .
Tajā laika bija -11

A Arvis Poplavskis 18.10.2023

Lūdzu redigejiet pieturas

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

31.03. 05:51 autobus vienkārši pabrauca garām pieturai Gauja ( Inčukalna novads)a bija autobus Baltinava-Riga, stāvēju laicīgi pietura, vienkārši autobus garām pabraucis pieturai