www.sudzibas.lv IT IDENT SIA Krāpšana, slikts serviss

IT IDENT SIA - Krāpšana, slikts serviss

Nekādā gadījumā neiesaku izmantot šo uzņēmumu, lai tas izveidotu jūsu mājas lapu!
Sākotnēji iepazīstaties ar uzņēmumu - kuram ir aktuāli nodokļa parādi 11000 eiro vērtībā, šādi uzņēmumi ietekmē mūsu valsts budžetu!
Neskaitot to, ka mūsu mājas lapa tika izveidota īsā laika posmā pēc primitīviem risinājumiem, attieksme visu nolika pie vietas. Mēs protams uzņemējdarbības pašā sākumā centāmies vadīties pēc ieteikumiem, mājas lapas izveidei un cerējām, ka nenotiks tā kā tas notika. Samaksājām 250€ avansu, tika izveidota parauga mājas lapa kura neapmierināja un pēc prasības atgriezt naudu, izveidojās konflikts. Patstāvīgi pārmetumi par jau esošās lapas kvalitāti, iebiedēšana ar to, ka ja būtu palaiduši šo lapu - sekotu tiesu darbi... Personīgi es neuzskatīju, ka tas ko viņi pasniedz ir pilnvērtīgs rezultāts pieprasītajiem 500€ projektam ko arī apstiprināja citi šāda veida uzņēmumi, izveidojot parastu vizītkartes lapu, kuru varētu izveidot vidusskolas skolnieks 2 dienu laikā... Pie tam, kad izpaudu neapmierinātību viņi apgrieza situāciju savā labā un pieprasīja atlikušos 250€, kas pēc mūsu domām nebija adekvāti. Ne tikai darba kvalitāte pieklibo šajā uzņemumā, bet arī savstarpējā komunikācija. Ja esat gatavi tam, lai jūs čakarē pa latviskam, tad šis kantoris ir tā vērts! Bet pārējiem pasūtītājiem es novēlu, lai jums nekad nenākots saskarties ar šo žurku kantori, kurš nespēj risināt problēmas pēc 90. Gadu stila. Kā arī man netika izsniegts rēķins par paveikto darbu. Protams sākotnēji vienojāmies par to, ka lapu izveidos bez rēķina, jo norēķinājos kā privātpersona - uzņemējdarbības uzsākšanas brīdī. Tomēr tas neatturēja šos bandītus no atbildības izsniedzot apliecinošus dokumentus par paveikto darbu. Esot uz kuģa un dodoties no komandējuma - esot bijis nesasniedzams un tam par iemeslu esot izveidots konts un vietne, ar kuras palīdzību viņi vēlējušies uzsākt nomelnošanas kampaņu pret manu uzņēmumu. Manam uzņemuma mājas lapas kontam ir arī pievienota elementor licence no viņu puses, kura iespējams tiks anulēta pēc šī raksta, bet tas vien nozīmēs manu vārdu patiesumu! Esmu nessen vērsies attiecīgajās iestādēs, jo zinu, ka šis uzņemums ir "uzmetis" ne tikai mani, bet arī citus pasūtītājus kā arī viņi darbojas nelikumīgi ar metodēm, kuras nav pieļaujamas mūsdienu tiesiskajā sistēmā!
Pielikumā interesantākie sarakstes apskati!
Apsolīja izveidot lapu no nulles un zem tā paša ieraksta saka, ka neesot to solījis.
Pievienoju arī draudus kas saistīti ar to, ka nebiju pieejams 3 darba dienas dēļ tā, ka man aizķeras kuģis no Vācijas uz Latviju. Piedevām tiku apsmiets pat to, ka taču 21. Gadsimts un nevarot tā būt, ka neesot interneta uz kuģa klāja! - protams, ka viņš ir, bet ne pietiekami lai izvērtētu viņu darbu. Intertneta pārklājums uz kuģa ir pārsvarā tieši tik niecīgs, ka nesanāk nosūtīt ziņu cau facebook ziņojumu vietni!
Mūsu komunikācijas apliecinošus failus varat iegūt rakstot uz e-pastu: [slēpt]@greenfence. Eu

p. S. Es labprāt satiktos ar šiem varoņiem, bet mans jurists ir ieteicis viņiem netuvoties līdz tiesiska lēmuma pieņemšanas datumam.

Lai Latvija zina savus varoņus - Valmiera ir maza un karma arī eksistē, manā rīcībā ir informācija par vairākiem šāda veida gadījumiem no konkrēti minētā uzņēmuma!
Edij sausi un "indrik", saturaties! Viss notiks kā tika solīts pēc jūsu nelikumīgajām darbībām!