www.sudzibas.lv Lirian SIA Krāpšana, līguma saistību neizpilde

Lirian SIA - Krāpšana, līguma saistību neizpilde

Brīdinu par sia lirian (www.createit.lv) un tā vadītāju Linardu Lazdiņu. Atbilstoši cenu aptaujai sia lirian tika izvēlēts par pakalpojuma sniedzēju web lapas un online datu bāzes izstrādei. Tika noslēgts līgums, atrunāti termiņi un sadarbības kārtība. Līguma summa uz vairākiem tūkstošiem eiro. Līguma darbības laikā linards lazdiņš darbu nepaveica, darbu izpilde kavējās par vairākiem mēnešiem, par ko linards lazdiņš nemitīgi attaisnojās ar dažādiem no viņa neatkarīgiem iemesliem. Tā kā atbilstoši līgumam tika veikta daļēja avansa iemaksa, mēs kā pasūtītāji centāmies rast kompromisu, lai darbi tiktu pabeigti, un mēs, kaut vai ar novēlošanos, saņemtu pasūtīto produktu. Viss no linarda lazdiņa puses tika darīts tā, lai mēs ticētu, ka kaut kas tiek programmēts uz priekšu, un nav nepieciešamība meklēt citu programmētāju. Tā ka linards lazdiņš nemitīgi solīja, ka darbi tiks pabeigti drīzumā, vēl tikai nedaudz palicis, gaidījām solīto produktu. Rezultātā dabs tā arī netika paveikts, ir smagi cietusi mūsu uzņēmuma reputācija, jo pasūtītais produkts bija nepieciešams jau izsludinātā projekta realizācijai un mums nācās klientiem vairākkārtēji pārcelt termiņus, kad produkts būs pieejams.
Gala rezultātā komunikācija ar linardu lazdiņu ir pārtrūksi pavisam. Uz telefona zvaniem viņš neatbild, e-pasti tiek ignorēti. Samaksātie avansa maksājumi nav atgriezti. Līguma saistības nav izpildītas. Pasūtītais produkts nav izstrādāts.

M Marta Balode 31.03.2021

Ieskatieties kārtīgi L.Lazdiņa sejā. Vai jebkurš saprātīgs cilvēks viņam uzticētu kaut vai sava mājdzīvnieka apkopšanu?Šis cilvēks ir garīgi slims un ārprātā nekaunīgs, un jebkurš, kurš nonāks jebkāda veida attiecībās- darba vai privātās- būs zaudētājs.
L.Lazdiņš dzīvo kopā ar savu māti Rīgā, Miera ielā 39- 21 (ja nu gadījumā kāds tiesu izpildītājs viņu meklē) un jau vairāk kā 10 gadus nemaksā nekādus komunālos rēķinus. Ir uzsākta tiesvedība par parādu piedziņu 12 000 euro apmērā, bet abi ar māti neierodas uz tiesu un izliekas par beigtiem. Dzīvokļa logi ir aizklāti ar palagiem, viņš izliekas, ka nedzīvo šajā adresē, bet, ņemot vērā, ka ir uzaudzējis svaru virs 120kg, katra viņa kustība mājā ir dzirdama. Komunālos rēķinus nevarot samaksāt, trūkstot naudiņas, bet ēstgriba viņam visu laiku ir ļoti veselīga, Barbora piegādā tādas pārtikas kravas, ar ko varētu iztikt daudzbērnu ģimene.
Ieteikums- nekad neielaisties nekādās darīšanās ar šo personu. Nožēlosiet!