www.sudzibas.lv 1a.lv Piegādes termiņš

1a.lv - Piegādes termiņš

10.12.2018, plkst. 16:54 pasūtīju pelīti kā dāvanu Ziemassvētkos. Tika teikts, ka precei jābūt jau 19.12.2018, taču nekā nebija. Šodien, 20.12. uzraksta, ka ir mainījies piegādes datums, un ka prece būšot tikai 28. decembrī. Plānotā dāvana tagad jau būs par vēlu priekš Ziemassvētkiem un pa fikso jādabū jauna dāvana. Nesaprotu, kādēļ šādai precei būtu jānāk 18 dienas no pasūtīšanas brīža..

20.12.2018

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 20.12.2018

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāja.
Vēlamies uzsvērt, ka pērngad, Ziemassvētku laikā, piegāžu precizitātes atbilstība veikalā norādītajiem termiņiem atbilda vairāk nekā 90% gadījumu. Šogad piegāžu precizitātes procents ir virs 95%. Protams, arī mums gadās kādi iepriekš neparedzami sarežģījumi, taču darām visu iespējamo, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Eddyu 21.12.2018

Šaubos ka šogad "95% piegādes ir laikā". Pilns internets ar sūdzībām un arī draugiem, kas pasūtījuši no jums, visiem kavējas pasūtījums.

Papildināts Eddyu 27.12.2018

Šodien jau ir 27. decembris, prece vēljoprojām nav...

E