Reitings Web lapas

25%
Takari.eu
E-Avīzi

BIG - Loceklis

http://xxxxx1990.blogs.lv/2009/10/21/dzimumlocekla-palielinasana/ Tās ir kārtējās muļķības un krāpšana Es jau uzķēros, citiem neiesaku

J Janis 07.01.2011
Komentāri 22 Web lapas

Draugiem.lv - FEIK Profili.

Feik profils man gadījās ceļā! Iedomājies - Zapadlo ! Un uzvārdā- LTU ! Iedomājies tikai! Un Kas viņam par draugiem feikiem. Vampyre Sampe (20) Dikembe Mutombo (29) Gokas Goku (20) Bet Draugiem.lv ir vienalga!

K kjf 21.12.2010

Lindorff - Parādu piedziņa

Parādu piedziņa Man bija līdzīga situācija ar Lindorff parādu piedziņu... Man palīdzēja Patērētāju Aizsardzības Centrs, es tiku gala ar viņiem un nemaksāju neko... Iesaku griezties PTAC!!!

B bruiser 10.12.2010
Komentāri 2 Web lapas

Lindorff - Naudas izspiešana

Naudas izspiešana Daudz lasu 'par cilvēku pretenzijām saistībā ar Lindorff un Quelle "sadarbību". Bet, vai kādam ir gadījies tā, ka, pasūtot preces no Quelle uz nomaksu, aizdevējs ir pats Lindorff, jo uz rēķiniem kā maksājuma saņēmējs ir norādīts pats Lindorff?!? Tagad pēkšņi pēc 2 gadiem man ir palicis parāds 3, 30 un līgumsods aprēķināts LVL 1.36, bet parāda piedziņas izdevumi - LVL 6.05. Man liekas, ka nav loģiski, ja aizdevējs bija pats Lindorff, tad par kādiem parāda piedziņas izdevumiem iet runa?

A Agnese 06.12.2010

iepazīšanās portāls - slikts savienojums

Kā pievienojos, šim portālam, un vēlos pāriet uz kaut ko citu, kā piemēram, izlasīt pastu, mani uzreiz met ārā un ar [slēpt]@otrapusite.lv, nevar nekādi sazināties, lai uzzināt, kas ir par iemslu

D dzintars 28.11.2010

www.spoki.lv - www.spoki.lv

www.spoki.lv ir nepatīkams portāls :( tik daudz ļaunuma, ārprāc. cilvēki tur ir tik ļauni un aprobežoti...nicinoši...smejās par citiem, skatās un kaifo par šoka sadaļa bildēm, kur daudzas bildes ir drausmīgas ar cilvēku līķiem, erotika, cilvēku sāpes, uc., bet vēl par to priecājas un pasmaida - slimi!!! Nožēlojami un man pat liekas slimi cilvēki tur lielākoties raksta, kuriem ir lielas problēmas. Vispār, pateicoties tādiem portāliem, ar slimām bildēm un tupiem rakstiem, palielinās tikai...

K Kilikeja 20.11.2010
Komentāri 9 Web lapas

Diploma darbi. - KRAPNIEKI

Uzmanieteis no nr: 27841783 TIE IR KRAPNIEKI KAS KRAPJ NAUDU NO CILVEKIEM RAKSTOT RUPJUS UN NEPAREIZUS DIPLOM DARBUS!!! NEUZKERIETIES! ZAUDEEJAM 40 LS. D:

K Kaarlsons 19.11.2010
Komentāri 8 Web lapas

www.seksam.lv - Informacija par portalu

Saja portala administracija daras ka vien velas.Viltus profilus nedzes ara un kas ir registrejies ar savu isto profilu un ielicis savu bildi tulit izdzes ara bildi un pec tam dzes ara ari profilu. Kad griezos rakstiski pie portala administracijas nekadas atbildes no viniem nsu sanemusi paec neskaitamam vestulem kas tika rakstits www.seksam.lv administracijai.Ir tada sajuta ka portala vienkarsi nirgajas par cilvekiem ar sadu vinu attieksmi.Un ari sim portala nav noradits ne adrese ne ka citadi sazities ar administraciju pa e-pastu

N narinja 06.11.2010
Komentāri 22 Web lapas

ssplus.lv - Krāpšana

Ieliku ss.lv sludinājumu! Pēc pāris minūtēm atnāca reklāma no ssplus.lv iegāju, tas ir it kā tas pats ss.lv liku arī tur sludinājumu, bet tur reģistrācijai vajadzēja aizsūtīt sms ar attiecīgu kodu uz numuru 1824! Rakstīts 2 vietās bija ar lieliem burtiem, ka reģistrācija ir BEZMAKSAS! Aizsūtīju sms, atbildes kā nav, tā nav! pēc 20 min apmēram atsūta man sms no 1824 ar tekstu "Vash zapros budet obrabotan posle podtvergdeniya oplaty operatorom."! Pārbaudīju kredīta summu uz kartes-man noņēma...

O Oskars 31.10.2010
Komentāri 7 Web lapas

Draugiem.lv - DRAUGIEM.LV ietekmee interneta darbiibu

Kas ir ar to drazaino weblapu DRAUGIEM.LV? Nerunaasu par vinju ierastajaam probleemaam, kuru ir vairaak nekaa pietiekami, bet peedeejaa laikaa tad, kad ir atverta draugiem.lv lapa, vienalga vai es dotajaa briidii tur daru kaut ko vai nee, internets citaas lapaas straadaa daudz leenaak, straadaa ar paarraavumiem vai vispaar uzkaras. Pati draugu.lv lapa uzkaras ik pec 5 minutem. Atceros sarunu ar vienas programmesanas firmas parstavjiem pirms paris gadiem un vinji teica, ka tas ir labi zinam...

W WTF? 17.10.2010
Komentāri 25 Web lapas

Delfi foruma admins. - Nestrādā!

Nestrādā! Autors: Kauguru pludmales pediņi Datums: 15.10.10. 12:58 Saskaņā ar pēdējo oficiālo informāciju, Ivka tup atejā, kasa čožu un par naudu raksta diplomdarbu. Diezgan ilgu laiku delfu foruma ir tamlīdzīgi ieraksti.Admins neko nedara.Tas neliekas īsti normāli.

K Keils 15.10.2010
Komentāri 44 Web lapas

www.sexriga.lv - Negodīgi

Es tur normāli komentēju, bet tie kretīni mani nobanoja. Būtibā jau man pofig, jo tā lapa tik un tā ir kaut kāds slimiķu prostitūtu mīļu portāls!!! Neapmeklējiet to lapu!

D dzenis 12.10.2010

Lindorff - Parads

Parads Ja parads ir cedets(parpirkts)vai tiesham man ir jamaksa shai paradu piedzinas firmai, jeb jagriezjas banka?

K Kristine 14.09.2010

Lindorff - parāds

parāds Atnāca man uz pastkastīti, no burtnīcas izrauta lapiņa ar tekstu rakstītu krievu valodā ; 67814622, Dana, un lūgums piezvanīt uz šo numuru...Labi, pamēģināju piezvanīt, izrādījas, ka tas ir Lindorff, un esmu viņiem parādā kaut kādu summu, un man to ir tagad jāatmaksā...pirms tām nakādas vēstules nebija...vai tas ir normāli, ka Lindorff tādā veidā tagad izspiež naudu? Ka lai uzzinu, vai vispār esmu viņiem parādā kaut ko?

V Viktorija 13.09.2010

Portāls sexriga.lv - Apmelo cilvēkus

Liek atsauksmes par meitenēm, kurās pilns ar melīgām iietām! kādam beidzot vajadzētu darīt galu tam kas tur notiek! perverso slimiķu lapa

V Vika 10.09.2010
Komentāri 29 Web lapas

MoiSamec - Tīrākais apmāns naudas pumpēšanai

Ir tāda lapa kurā itkā vari reģistrēties un iepazīties ar sievietēm utt, šādu informāciju šī lapa izplata caur dažādiem i-neta portāliem itkā caur dažādu cilvēku profiliem, prikola pēc iegāju aplūkot, pamēģināju piereģistrēties lai apskatītu kas tur notiek, pirmkārt nau pilnīgi nekādas informācijas cik maksā sms lai saņemtu reģistrācijas kodu, tad izrādās katādas ir jānosūta itkā 3, bet rezultāta pilnīgi nekāda, īsāk sakot, rupja naudas slaukšana, neapmeklējat šo lapu un paziņām iesakiet! Veiksmi visiem!

J Juris 09.08.2010
Komentāri 3 Web lapas

Sevii samiileejusies cilveeki Twitter - Sevii samiileejusies cilveeki Twitter

Nevaru saprast cilveekus, kuri aktiivi uzdarbojas saitaa TWITTER. Nesen nejausiibas peec pieregistrejos, resp., mans jaunais prieksnieks ir liels fans, rekomendeeja, rekomendeeja, kameer man apnika vinja vaavuljosana un miiljaa miera labad pieteicos. Vienkarsi nesaprotu tos cilveekus - lielais vairums no vinjiem ir garlaiciigi un viniem ir garlaicigas dzives, man butu kauns par to blaut visai pasaulei. Es saprotu, ja cilveki seko kadai slavenibai vai ari vinjiem kas ieverojams vai interesant...

? ???????? 07.08.2010

Kompromat.lv - Cenzūra

Saits "Kompromat.lv" regulāri dzēš komentārus, kas nav rupji, bet vienkārši ir pretēji saita viedoklim. Šādu cenzūru var izskaidrot tikai ar to, ka saits ievieto apmaksātus pasūtījuma rakstus un rediģējot komentārus cenšas manipulēt ar sabiedrības viedokli.

O oskars 05.08.2010
Komentāri 1 Web lapas

www.tvnet.lv - bloķēja par taisnibu.

Autors: FAKTS Atvainojiet, %s liegta komentāru iespēja. TVNET.LV liedz iespēju izteikties. Nebija neka rupja, tikai pateicu ka ja šie svin 10 gadu jubileju lai padoma par lapas saturu un tml. sliktos komentus dzēš atstāj tikai slavas dziesmas. Re: Tvnet.lv Autors: FAKTI Datums: 05.08.10. 18:46 FAKTS Pirms 8 min Suminu Pirms 60 min Desmit gados neiemācijāties Latviešu valodu?? Nu apsveicu!!! P.s tagad var redzēt visus pret suņiem noskaņotos redaktorus :) PIEKRITU!Tikai piekritu šim viedoklim.Tad vairākas reizes to dzēsa, uzrakstiju vēl...un bloķēja komentāru iespēju.

F Fakts 05.08.2010
Komentāri 5 Web lapas

Fotki.lv - Nervozitātes avots!

gavno sajt !!! Ja uze registrirovalasj 10 raz, kadij raz prosit..kakie-to ssilki tupie prisi;lajut, 4to registracija nezakon4ilasj..xvatit betonirovatj mne mozg!... tupostj i bred !!! A teperj daze fotki nemogu zagruzitj - nemogu zajti na svoj sajt..vse vvozu praviljno, svoj nik naizustj pomnju... I samoe pe4aljnoe, 4to u vas netu admina, k kotoromu obrawatsa s voprosami po povodu vawego dibiljnogo sajta, no teperj mne eto nenado...mozete menja udaljatj..

U User11918 02.08.2010