www.sudzibas.lv Lindorff piedziņas izdevumi

Lindorff - piedziņas izdevumi

Par praktisko pusi- saņēmu no Lindorfa vēstuli par kreditora maiņu, papildus pamatsummai + kredītprocentiem ir arī piedziņas izdevumi 90% apmērā no parējās parāda summas :). Sazinājos ar Gemoney, šami rausta plecus sakot, ka parāds ir pārdots lindorfam, zvanu lindorfam, jā, ir tāda lieta, parāds ir cedēts (protams, palūdzu ierakstītas vēstules veidā atsūtīt man šo cedējuma līgumu) Bet tikmēr- nebūtu problēma nomaksāt parādu +procentus- biju galvotajs un parādnieks sprauda makaronus, ka viss bumbās (izrādās nebija). Vai man ir iespēja maksāt pa taisno Gemoney, jo ir gan līguma nr. gan konta nr.? vai gadījumā ja tiešam parāds ir cedēts- jāmaksā viss lindorfam?
Vai kāds ir izkarojies? arī pa tiesu?

P

E Esesesseseseseses 27.10.2011

Pēteri, ja parāds ir cedēts (pārdots), tad diemžēl nāksies Jums maksāt Lindorfam! Par procentiem ir labāk sazināties ar kādu juristu! A uzmetēju, dēļ kura Jūs esat ķezā pakārt aiz pautiem!

M m 27.10.2011

uhh

L Likumsargs 29.10.2011

Diemžēl, ja parāds ir cedēts un Lindorff to var pierādīt ar cedēšanas līgumu (kas ir maz ticams), jāmaksā būs Lindorff.
Parasti parādpiedzinēji necedē parādus, jo tas ir ļoti neizdevīgi finansiāli tieši Lindorfam. Domāju, ka jūsu gadījumā GE Money vienkārši ir nodevis piedziņas lietu Lindorff. Manā praksē nav bijuši gadījumi, kad Lindorff būtu kaut ko cedējis!
Kamēr Lindorff jums neatsūta cedēšanas līguma kopiju un jūs to neesat pārbaudījis GE Money bankā - nemaksājiet viņiem neko!
Ja parāds ir cedēts, tad Jums ir tiesības apstrīdēt to summu, ko Lindorff ir pieplusojis klāt, tiesa jums nāks pretī, ja esat galvotājs.

O otomars 31.10.2011

1804. Agrākais kreditors, neraugoties uz cesiju, vēl joprojām skaitās par tādu līdz tam laikam, kamēr cesionārs nav dabūjis apmierinājumu no parādnieka, vai nav cēlis pret to prasību, vai vismaz nav tam pienācīgā kārtā par cesiju paziņojis. Līdz tam pašam laikam var arī parādu samaksāt cedentam, kā arī noslēgt ar viņu izlīgumu, un tāpat viņam paliek arī prasības tiesība

A abc 31.10.2011

Lindorfam līgumus cedē, ticiet man =) Īpaši ja pats GE Money sniedz šo informāciju. Bet obligāti ir jāpieprasa līguma kopiju, un kārtīgi visu jāizpet, pat var ar juristu, jo loģiski, ka līgumam nedrīkst mainīties nosacījumi, tātad papildus % Lindorf ņemt it kā nevar, bet tomēr jāizlasa

A aston martin 01.11.2011

Nemaksā neko, ja esi galvinieks tikai.
Tādi prasījumi pret tevi ar cesiju nepāriet, vienīgi uz pamat pārdnieku, jo esi galvojis tikai par saistību ar GM. Civiilikums nosaka, ka līgumiskā saistība necedējās