Lindorff - Mani vajā

Pirms kāda laika uzķēros uz IMP Baltic UAB reklāmu un pasūtīju Dzīvnieku pasaule kartiņu katalogu. Vienu reizi atnāca sūtījums, par to samaksāju. Gaidu nākamo, bet man atnāk brīdinājuma vēstule, ka viņi man esot izsūtījuši arī otro kartiņu komplektu, par kuru neesmu samaksājusi, pēc tam nāca atkārtoti pieprasījumi samaksāt parādu. Jūtos tik bezspēcīga, kā lai pierādu to, ka neesmu neko no viņiem saņēmusi? Kāpēc man kaut kas jāmaksā pa tukšo? Ko lai dara?

K Kristya. 21.02.2008

Njā. Es maksāju, man nebija brīdināšanas vēstules. Tu vnk viņiem pazvani. P.S-pēc tam man bija cenam 6,99 :O

D daiwa 22.02.2008

Mani taa jau vajaa 4.gadu..:(((((

E Edgars 05.03.2008

Sandra - ja Juus saakat savu suudziibu ar vaardiem - "Es uzkjeeros", tad luudzu nevainojiet taadas kompaanijas kaa Lindorff, kas tikai dara savu darbu!

J jānis 02.04.2008

Edgar, beidz runāt niekus! Nezinu, varbūt neskaties tv, bet tikai pēdējā laikā ir bijuši divi sižeti, gan "tautas balsī", gan "bez tabu". Šis kantoris acīmredzami nespēdams tikt pie reālu parādu piedziņas nekautrējas prasīt naudu no deviņgadīga bērna, turklāt tam nav apstiprinošu dokumentu. Parāds it kā divi lati, bet jāmaksā četrdesmit. Kur vel tālāk. Un cik dzird par lindorff, tik vienmēr šādā sakarā. Izskatās, ka uz mūsu nvalsts likumiem viņiem nospļauties!

U uldis 03.04.2008

Izlasiju viņu mājaslapā murgus par to cik viņi cītīgi ievēro likumus. Smiekli nāk. Kaut vai divi Daces pieminētie gadijumi. Arī es redzēju tos raidijumus. Jautājums:
AR KO NODARBOJAS DATU VALSTS INSPEKCIJA????????????
Kā vienas lauku slimnicas grāmatvede var nodot no pirksta izzīstus datus Lindorff. Un šie, it kā nezinātu, ka vispār šādam parādam nedrīkst ķerties klāt, mierīgi sāk piedzīt mistisko parādu un draud ar datubāzēm.
PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS LIKUMS LAIKAM RAKSTĪTS PRIEKŠ VISIEM PĀRĒJIEM, NE LINDORFF

S sanita 03.04.2008

Ko Jūs ņematies. Es tagad strādāju Hansabankā, pirms tam Unibankā un, ticiet man, NEVIENS TAJĀ LINDORFF PARĀDNIEKU REĢISTRĀ NESKATĀS! Tā ka, ar Jūsu deviņgadīgo puisīti viss ir kārtībā.

K kat84 05.04.2008

lindorff go home!

K kimo 11.06.2008

runājot par lindorff (ļooooti dīvains kantoris), es cīnos par savu māti, kura aiz bailēm no prādu piedziņas arī samaksāja viņiem, atradu netā tel, nr. taču diemžēl zvani kad gribi tur visi vienmēr ir komandējumos vai izgājuši, vai sanāksmēs un apspriedēs! Pats labākais ir tas, ka vēstulē viņi raksta ...ņemot vērā, ka Jūs uzņēmāties līgumsaistības..., kad telefoniski pajautāju vai viņi tagad var apskatīt to līgumu... nenorēkties-tāda viņiem nau. Nu ta psc, nu pasakiet man lūdzu, es tagad varu piezvanīt uz lindorff kruto kantori un pateikt, ka man jānis vai pēteris ir štuku parādā un šie priekš manis viņu piedzīs?????(bez jebkādiem dokumentiem)Nu vnk ideāls kantoris, atraduši te muļķīšus kuru kāst!

S susene 23.09.2008

Man ari ir bedigs sakars ar Lindorff. Tipa es pasutiju preci no Quelle (ko es tiesham ari dariju) uz nomaksu un vienu maksajumu 30Ls neesmu samaksajusi. Un to shie man atsuta peec 1.5 gada!!! Tad, kad % ir saaugushi lidz summai 80Ls. Jautajums kur shamajie bija aatraak? Kapec nesutija atrak bridinajumu ka es kaut ko neesmu samaksajusi ? Nu pec 2 - 3 meneshiem, tas tak butu normali un samaksatu ..., bet tagad!!! Ko lai es daru, tik vecus rekinus arii neturu, ka lai pieradu? Tas toch ir speciali ta dariits - nogaidiits, lai uzbriest normala summa un tad piedzit paradu ar mistiskiem % Pilniigs FFFUUUIIII, No Quelles ari vairs preces nesutishu. Suta te savas draudu vestules, teeree tik koksni :(

S Solvita 30.09.2008

Man arī ir bēdīga pieredze ar šo firmiņu. Bet bēdīgākais ir tas, ka mūsu likumdošana mūs nepasargā no šādiem neliešiem.

V Vineta 06.11.2008

Jā, man arī tieši ar Quelle tā ir. Nezinu kā gadījās, nesamaksāju laikus un aizmirsu. Viņi sūta n-tos katalogus non-stopā, bet atsūtīt atgādinājumu vesela gada garumā - nevar. Kādēļ?
Bet Lindorff atsūta rēķinu ar mistisku summu + procenti (nav zināms cik, ir tikai summa) + nokavējuma līgumsods (arī na zināms aprēķins) + piedziņas izdevumi. Kādi piedziņas izdevumi? Par ko? Man līdz šim bija zināms, ka piedziņas izdevumi ir reāli tiesas laikā radušies izdevumi. Un ko darīt? Kur lai meklē skaidrību un taisnību? Vai ir kāds likums, kas regulē šādu piedziņas kompāniju darbību? Vai ir kaut kur likumā noteiktas patērētaju tiesības arī gadījumos kad sanāk palikt parādā, vai parādnieki vairs nav cilvēki un no viņiem var prasīt da jebkādu summu?

T tre 11.02.2009

Lindorfam neko nepadariisiet - taa ir starptautiska organizaacija, kas darbojas vairaak kaa 10 valstiis. (Vaardsakot legaalaa mafija).

4 4u4undras 11.02.2009

U menja ewe zabavnee slu4aj s Lindorff..Brala tovar iz kataloga Quelle, v kredit.Kredit Quelle predostavljaet Lindorff...brala tovar v 2007 godu..Nedavno prixodit pisjmo-bridinajums, 4to v kakom-to mesjace, ja zaplaila vsego POLOVINU summi ot kredita, i na4islili soda naudu, + ewe kakie-to peni, vobwem pobezhala oplatila...potom toljko dotukalasj, sdelatj raspe4atku platezhej za etot tovar(platila 4erez internet-bank)...vkratce-vse u menja bilo opla4eno.Ja im otoslala po faksu vse raspe4atki, oni pozvonili, i skazali, 4to nado zaiti na ix sait, tam gde razdel-parmaksa par prece Quelle, i vse oformitj, 4to ja pereplatila im uzhe...ja sdelala, kak oni skazali...NO! Deneg ja ne polu4ila obratno do six por!!! A prowlo uzhe 2 mesjaca...Interesno, mne mozhno im vkatatj SODA NAUDU za do six por nevozvrawennie denjgi?!

V Vita 19.02.2009

Mums arī ar quelle tieši tāda pati problēma. Šā gada janvāra sākumā atnāca brīdinājums no Lindorff, ka 2007. (!) gadā neesam samaksājuši vienu rēķinu no guelles. Protams nevarējām atcerēties vai 2007. gadā verētu būt kāds nesamaksāts rēķins, ņemot vērā, ka līdz šim neviens brīdinājums nebija nācis un vienmēr visus maksājumus veicam laicīgi (nu varbūt ir gadījies kādu reizi pāris dienas aizkavēties). Drošs paliek nedrošs šo rēķinu samaksājām. Tagad februārī atnāk veel 2 rēķini, atkal it kaa nesamaksāta quelle nu jau par citu preci 2008. gadā. Šoreiz esam pārliecināti, ka viss tika samaksāts, bet diemžēl savas muļķības pēc neesam saglabājuši nevienu čeku. Pavisam noteikti pat prātā nenāk šiem KRĀPNIEKIEM kaut santīmu maksāt, lai liek savos melnajos sarakstos cik uziet. Iesaku arī citiem nemaksāt un neļaut sev izkrāpt naudu. Kā rakstīja Sanita vienā komentārā- neviens viņu sarakstā neskatās un tā tas arī ir.

E Evita 20.02.2009

Es nesaprotu, ko man darīt, jo Lindorff man ir piesūtījis rēķinu, kurā norāda, ka esmu viņiem parādā 71 LVL!!! Quellē regulāri iepērkos, bet arī maksājumi tiek veikti laicīgi un pati Quelle man to apliecināja, ka esmu korekti veikusi maksājumus, bet nez no kurienes uzrodas Lindorff un iedzen mani šokā, ka man ir parāds! Kā man varbūt parāds, ja man nemaz nav rēķins atsūtīts??? Sazvanīt laikam viņus nav iespējams, lai arī es viņiem zvanu ik pēc pāris minūtēm, e-pastus arī sūtu, tikai neviens neatbild!! Ko darīt??

A Aleksandrs 20.02.2009

man nebij nomaksats IZZI 5.20 Ls par novembra men.Nesen LINDORFF atsuta atgadinajumu, ka esmu parada 11.99 Ls.No IZZI jau atteicos ar decembra men.un samaksaju savu paradu, bet LINDORFF sanems pigu.4 ls del lai iet pa visam tiesam sudzas.

V velta 20.02.2009

Man vel jautrak iet, panemu uz nomaksu par diezgan lielu summu, vel jamaksa lidz maijam, maksaju katru menesi regulari, tagad mani apmeta par vestulem par siem maksajumiem, un vel par kaut kadiem svesiem pasutijumiem. Šodien sazvanijos ar Lindorff un vina ilgi man skaidroja, ka jaatsuta visi maksajumi pa e-mail vinu ipasi izstradata veidlapa, es piedavaju visu nokopēt un aizsutit ierakstita vestulē viņa pateica, ka neviens nelasis tos papirus, tad gan sapratu, ka tur kaut kas nav kartiba, ne ar Quelli, ne ar Lindorffu-viena kompanija naudas izkrapšana, cik cilvēki neizmet kvitis pēc samaksāšanas un nolēma, ka uz to var ļoti labi nopelnīt, mums tacu tik ļoti bail no paradu piedzinējiem.Domaju griezties pie jurista un iesudzet vinus tiesā un pieprasit moralo kaitējumu, jasameklē tikai labs advokāts.

B Baņkieris 20.02.2009

Nezinu kā ar Lindorfu, jo nav bijušas darīšanas, bet ar Creditreform gan ir bijušas darīšanas. Iesūdzeju viņus tiesā, līdz tiesai protams naizgāja, jo šie atvainojās, ka viņiem datu bāzes nojūgušās bija! Bet cik lētticīgo viņiem samaksāja neeksistējošus parādus? Man ta vieglāk pierādīt bija, jo visus maksājumus veicu caur internetbanku un tur visi darījumi ir redzami!

D Dace 21.02.2009

nu beidzot Quelle sākusi sūtīt arī atgādinājuma vēstules par nokavētiem rēķiniem, bet Lindorff uzdarbojas par pilnu programmu un tik sūtā vecus rēķinus, kā neapmaksātus.Labi, ka varu pierādīt apmaksu, jo to veicu caur internetbanku, bet neapskaužu tos, kas maksā skaidrā naudā un rēķinu, protams, ka izmet!Vai patiešām tā drīkst izspiest no cilvēkiem naudu un tas taču notiek pavisam oficiāli!

M murgs 21.02.2009

Patiešām tas LINDORFF ir viena mafija, arī ir rūgta pieredze.