Lindorff - Mani vajā

Pirms kāda laika uzķēros uz IMP Baltic UAB reklāmu un pasūtīju Dzīvnieku pasaule kartiņu katalogu. Vienu reizi atnāca sūtījums, par to samaksāju. Gaidu nākamo, bet man atnāk brīdinājuma vēstule, ka viņi man esot izsūtījuši arī otro kartiņu komplektu, par kuru neesmu samaksājusi, pēc tam nāca atkārtoti pieprasījumi samaksāt parādu. Jūtos tik bezspēcīga, kā lai pierādu to, ka neesmu neko no viņiem saņēmusi? Kāpēc man kaut kas jāmaksā pa tukšo? Ko lai dara?

J Janex 22.02.2009

Jā, mīlīši! Man ir diezgan līdzīga bēda! Nāk mistiskas parādu summas, vēstulēs, ko atsūta man kā brīdinajumu, ir tikai vien Lindorff firmai saprotama informācija. Bet es cīnīšos!Kaut arī pirms jaunā gada izdarīju nelielu revīziju savās maksājumu kvītīs, un viena liela daļa tika izmesta, tomēr ir maksāts arī ar internetbankas palīdzību, kur maksājumi saglabājās.Šobrīd nosūtīju Lindorff grāmatvedībai iesniegumu, lai pārbauda savus datus( nez` tikai, kas tā par grāmatvedību, ka neredz acīmredzamus maksājumus! Un nez kā viņiem vispār debets ar kredītu mēneša un gada beigās saiet kopā). Tad jau redzēs, kā man veiksies!

S silla 23.02.2009

Pastāstiet, lūdzu, kāds par to, kā beidzas jūsu sakari ar Lindorffu! Arī es upuru skaitā - atnāca draudu vēstule 5 dienu laikā samaksāt gadu vecu rēķinu - bet, jautrākais, ka viss man ir nomaksāts sen un laikā!!!, rēķini gan internetbankā, gan čekos visi smuki saglabāti (zinu jau, kā ar šiem, neko ārā nemetu). Bet - vienalaga, man bail - nez kāpēc liekas, ka šo tanku neapstādinās pat mani čeki...Vai kādam ar tiem ir pieticis?? Ko iesākt vēl??? Labi, šūmēties mēs te varam, a ko reālu??

S Sandra 24.02.2009

Ja tā dara, tad, manuprāt, jāvēršas policijā par izspiešanu, ja tiek prasīta neesoša parāda samaksa. Vajag uzrakstīt elementāru iesniegumu un pielikt to firmas beīdinājumu.

S Sandra 24.02.2009

Mamma 25.02.2009

Nevajag neko pasutit pie tik divainas kompanijas.

S Sanita 26.02.2009

Es arī saņēmu vēstuli no Lindorff par nesamaksātu rēķinu par precēm ko biju pasūtījusi no Quelle. Jautrākais ir tas, ka vienlaicīgi es maksāju 3 rēķinus un viens rēķins (par kuru man tagad piestāda parāda piedziņas rēķinu) visu laiku tika maksāts vienu mēnesi uz priekšu. Šomēnes es šim vienīgajam rēķinam biju nokavējusi kārtējo maksājumu, nepagāja ne 1 diena (rēķina izrakstīšanas datums), kad jau piedzen parādu. Par laimi man visi maksājumi ir maksāti i-bankā un varu pierādīt, ka esmu maksājusi rēķinus. Nosūtīju Lindorfam vēstuli pa e-pastu un iesniegumu par veiktajiem maksājumiem, lai pārbauda maksājumus un paskaidro viņu aprēķinātās mistiskās summa. Pēc 5 dienām es tikai saņēmu atbildes vēstuli no viņiem, ka mans iesniegums ir tikai nodots maksājumu daļā izskatīšanai rindas kārtībā. Tagad nesaprotu ko darīt maksāt vai nē šo rēķinu??? Kad vēl saņemšu no viņiem atbildi, ja saņemšu.

L Līga 28.02.2009

nedr;ikst aizmirst, ka i-bankā maksātie rēķini saglabājas gadu arhīvā, un ja pēc tam kas jāatrod par to papildus jāmaksā bankai.Tagad ļoti daudzi krāpjas pemēram GE MOney, sūtot mistiskus rēķinus, ar jūsu vecā līguma numuru un pavisam citu mēneša maksājuma summu, lai gan tas jau nomaksāts pusgadu atpakaļ

D dana 01.03.2009

bet, man vispar forsi!Mes ar viru irejam dzivokli 8 gadus atpakalj, un uz to adresi man suutija gramatinju ar dzivniekiem, bet to gan mes neprasijam, pagaja 8 gadi vini prasa no manis 20 latus, milie eiiet luudzu...

A Aleksandrs 01.03.2009

Vini jasuta na...j, ja nebija ierakstita vestule ar Jusu parakstu par lindorff vestules sanemsanu, nekadus bridinajumus neesat sanemusi.Ejiet uz pastu skaidroties.Atradusies reketieri.Nezinu, vai sie ies tiesaties savu 7 Ls del, ja pamatsumma nomaksata?Un nez kapec vinu izdevumi vienmer parsniedz parada summu.

D daiga 04.03.2009

mani arī vajā lindorff, par it kā nenomaksātiem mistiskiem 14 sant ., kurus es veicot ikmēneša maksājumu nez kāpēc esmu atskaitījusi no summas, un vēl par nenomaksātu 6. maksājumu, kurš arī jau pirms vairāk kā pusgada ir nomaksāts.Kad piezvanīju, man jautāja, vai esmu uz e-mailu nosūtījusi aizpildītu veidlapu, ja tā, tad lieta tiks izskatīta, zvanīju pēc nedēļas, man diezgan asi atbildēja, ka lietu izskatīs 3 nedēļu laikā, uz manu piedāvājumu nosūtit pa faksu maksājunu uzdevumus, atcirta, ka nav vajadzīgs.Jocīgi, sanāk, ka maniem čekiem nav nekāda nozīme.Pati strādāju pastā, un tagad katru dienu saskaros ar cilvēkiem, kas nonākuši tādā pat situācijā.Smalki izstrādāta krāpšanas taktika...quelle atsūta vēstuli, ka vairs kredītā norēķināties man nebūs iespējams, jo esmu kavējusi maksājumus, kā pierādīt, ka tas nav tā???

E Eldar 08.03.2009

Prosto porazhajusj naivnosti i gluposti nekotorix grazhdan. Prishlo vam pismo ot nix s ugrozami? Srazu zhe idite i pishite v prokuraturu na nix zhalobu, a tak zhe podavajte isk na nix v sud za vimogatelstvo.

U etix podonkov netu nikakix podtverzhdajushix faktov, togo, chto vi javljaetesj dolzhnikom.

B Baņkieris 08.03.2009

Man ar IMP baltic arī rūgta pieredze! Un nevaru neko pierādīt un lai netiktu melnajos sarakstos būs jāmaksā, jo kvītis saglabājis neesmu! Tā kā pierādīt neko nevaru!

L Lepi 18.03.2009

Rakstiet visas savas sūdzības par šo un IMP Baltik firmu uz e-pastu [slēpt]@ecclatvia.lv . Varat palasīt LATVIJAS AVĪZĒ PAR IMP. Cerams, ka palīdzēs un nomierinās.

V viktorija 12.04.2009

a u menja voobsche situacija -ko gda mne escho nebilo 18 let kakto zanimalasj oriflejmom tam bila situacija kogda glavnij nashej grupi obmanul vzjal denjgi i smilsja a zakaz neoplatil, no direktor vrode potom skazala chto vse ulazeno nu ja i usla posle etogo incidenta, teperj nedavno spustja boljse 5 let prislo preduprezdenije chto v techenii 5 dnej ja dolzna oplatitj 3, 717, 50, ja voobsche v soke otkuda takaja summa i gde oni bili 5 let? i sto mne teperj delatj?ved stoljko let proslo ja uze tolkom i nepomnju billi voobse dogovor s oriflame kakojto

I ieviņa 15.04.2009

man ir otrādāk, Quelli visu laiku maksāju regulāri, pēkšņi atnāk vēstule ka man parāds 50 ls, tajā laikā vissi rēķini gāja caur lindorff, zvanu uz lindorff šie saka ka nekādas pārmaksas nav, kaut arī internet bankā ir veikti maksājumi lindorff, viņi saka ka tāda nauda nav ienākusi, man tagad quellei 50 ls jāmaksā bet kā lai dabūju to naudu ko neviens tipa nav saņēmis.

L Lepi 15.04.2009

Ieviņai. Meklē čekus, rēķinus rokā. Ir jābūt kautkādas izdrukas, kad maksāji.

R Rolands 21.04.2009

neņemiet vienkārsi vēra tos izspiedējus! Reāli ja esat kādam parada, tad tai firmai, kurā izdarījāt pasūtījumu, nevis kaut kādai starpniekfirmai Lindorff! Un ja parads ir 30 Ls nevajag maksat 100 Ls, jo saskaņa ar civillikumu procenti nevar parsniegt parada pamatsumu!

E Elien 21.04.2009

Mozno ne iskatj nikakie oplati!!! Lindorfu eto ne vazno!!! Ja v ih baze chisljusj po povodu Tele2. U menja vse oplacheno i daze Tele2 napisalo pisjmo, chto u nih pretenzij ko mne net, a Lindorf schitaet, chto Tele2 dolzen ewe poluchitj s menja deneg... Vot kak ... Oni ne tolko svoim kapitalom, no i chuzim rasporjazajutsja. Pomnite BNDITOV 90 godov. Tak vot LINDORF kruche. Ego ne posadjat.

D dable 23.04.2009

Pilnīgi piekrītu!!!

S sarmiteilgavēvere 23.04.2009

Arī man ir pieredze ar Lindorff vajāšanu.Ar viņiem ir bezcerīgi runāt . Sarma.