www.sudzibas.lv Lindorff Cieņas aizskaršana un miera traucēšana

Lindorff - Cieņas aizskaršana un miera traucēšana

Draugs vienu reizi no mana telefona zvanīja uz Lindorff ,lai izrunātu ar viņu saistīto informāciju. Noradīja arī savu tālruņa numuru. Nepietiek ar to ,ka Lindorff operatori atļāvās turpināt man zvanīt,jebkurā viņiem tīkamā laikā,nereaģējot uz to,ka skaidri norādīji mani netraucē,jo neesmu viņu kliente.Šodien saņēmu kārtējo zvanu,kur tiku pazemota,par mani ņirgājas un nomests telefons. Kad vēlējos runāt ar atbildīgo,pēkšņi cits operators vēlas noliegt notikušo un iesaka rakstīt sūdzību,bet nekadu atvainošanos no pretīgās operatores nesaņēmu. Ieteiktu ieviest telefona sarunu ierakstīšanu,varbūt tas liks tādām preteklēm atcerēties,ka viņas atrodas darbā un strādā ar klientiem .

N

K kautkadssviests 30.08.2016

Normāla lieta! Tajā kantorī tā ir norma!