www.sudzibas.lv Lindorff nepamatota parada piedzina

Lindorff - nepamatota parada piedzina

L abdien, atkartoti pazinoju,ka no 1.02.2012g esmu pargajusi pie cita operatora apvienojot internetu ar telev. lidz ar to baltcom pakalpojumus neizmantoju.Esmu jums nosutijusi apliecinosus dumentus un apmaksajusi rekinus citam operatoram taupec nevaru but parada baltcom, jo vienlaikus nevaru lietot divu operatoru pakalpojunus.2012 g 31 janvari man beidzas lig. ar televidiotiklu,ar baltcom ligumu neesmu noslegusi, kurs ir palielinajis tarifu 2 reizes bez saskanosanas ar klientu.

Papildināts vensiss 19.07.2017

nosutit mineto sudzibu steidzami lindorff

V

Komentāri (3)

F FisTeRs 20.07.2017

Es nesaprotu, tā ir sūdzība vai epasts Lindorff'am? Ja Jūs paskaidrojat situācijas šādā veidā, tad nebrīnos, ka Jums ir parāds.
"...un apmaksajusi rekinus citam operatoram.." citam operatoram, bet tam, ar kuru ir nenokārtotas saistības, neesmu maksājusi... Pati vien uzrakstījāt, ka parāds ir aktuāls.

Kritiskā 20.07.2017

Vai jus vispar zinat, kam domats ir sis portals? Jo izskatas, ka sutat epastu, ne rakstat sudzibu.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes