www.sudzibas.lv Lindorff Nepatiess parāds

Lindorff - Nepatiess parāds

Labdien!
Man ir tāda lieta! Ne no šā ne no tā šie te atļaušos teikt **** man atsūtīja kaut kādu parādu vēstuli kur es viņiem esmu itkā parādā 99.60 EUR un pluss vēl tur tā soda nauda kas kopā sastāda 163,95 EUR. Protams es nekam neēsu parādā un gribu vienkārši pabrīdināt citus. Neticiet šiem te krāpniekiem

1 12365 05.01.2017

вот и у меня так же было

J Jonsons Babys 05.01.2017

Viņi uzrodas reizi gadā un visiem sūta šādu spamu. Es pateicu, lai sūdz mani tiesā un tiesā es parādīšu ka neesmu parādā, bet ja parādīšos parādnieku datu bāzēs sūdzēšu šos tiesā un tas jau turpinās 4 gadus... Situācija bija šāda pirms 5 gadiem biju TV kompānijas abonents dzīvoju īrētā dzīvoklī, kad nāca jauns īrnieks viņš gribēja pārņemt manas saistības, atbrauca TV kompānijas cilvēks, pārslēdzām līgumu, pārslēdzām līgumu par iekārtu nomu, un še tev pēc 7 mēnešiem šie uzrodas un saka ka neesmu TV kompānijai apmaksājis 6 mēnešu rēķinus un vēl jāmaksā līgumsods, kā arī iekārtu maksu, kopā ap 400 Ls, pirmajā reizē es visu aizsūtīju pārzvanīju un pajautāju vai visu ir saņēmuši, šie saka ka jā un viss ok! Pēc gada atkal uzradās ar to pašu jautājumu, pateicu, lai skatās savā datu bāzē, jo viss tika nodots jau viņiem, pagājušo gad atkal tas pats un pirmdien atkal pazvanīja par to pašu it kā parādu, es šos skaidri pasūtīju, tikai šoreiz summu man nosauca 183 EUR, un tieši tai pašai TV kompānijai, no kuras man ir oficiāla vēstule, kuru pirms gada dabūju, ka kompānijai pret mani nav nekādu pretenziju. Tāda sajūta, ka šiem viņu klients piemēram Latvijas Balzāms, iedod klientu bāzi, kas ir bijuši viņu klienti un kuriem ir beidzies līgums un pirms kura termiņa un tad šie zvanās un stāsta visiem, ka ir parāds.

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!