Lindorff - Mani vajā

Pirms kāda laika uzķēros uz IMP Baltic UAB reklāmu un pasūtīju Dzīvnieku pasaule kartiņu katalogu. Vienu reizi atnāca sūtījums, par to samaksāju. Gaidu nākamo, bet man atnāk brīdinājuma vēstule, ka viņi man esot izsūtījuši arī otro kartiņu komplektu, par kuru neesmu samaksājusi, pēc tam nāca atkārtoti pieprasījumi samaksāt parādu. Jūtos tik bezspēcīga, kā lai pierādu to, ka neesmu neko no viņiem saņēmusi? Kāpēc man kaut kas jāmaksā pa tukšo? Ko lai dara?

G Gunita 20.05.2009

Arī man ir tieši tāda pati situācija - ir apnicis ar viņiem skaidroties telefoniski, jo tam nav nekādas jēgas. Esmu nolēmusi ķerties pie nopietnākām metodēm, sākotnēji iesniedzot gan Quellei, gan Lindorfam ierakstītas vēstules. Nākamais solis būs iesniegums PTAC. Viss internets ir pins ar sūdzībām par Lindorfu, cik daudzi cilvēki tiek dzīti stresā un apkrāpti! Uzzināju informāciju, ka kāds jau ir iesniedzis prasību Eiropas Patērētāju tiesības aizsardzības birojā par nesamērīgi augstajiem tarifiem, kādi ir Lindorff kompānijai Latvijā - tagad jāgaida lēmums, ja tas būs pozitīvs, Lindorfam nāksies atmaksāt cietušajam pārmaksāto naudu un segt visus tiesāšanās izdevumus. Aicinu visus, kam ir bijusi negatīva pieredze ar Lindorff kompāniju saistībā ar pasūtītajām precēm no Quelle kataloga rīkoties, varbūt mums vajadzētu rīkoties kolektīvi!!!
Tāpēc rakstiet uz e-pastu [slēpt]@tvnet.lv un noskaidrosim par iespējām iesniegt kolektīvu sūdzību. Bieži vien cilvēki nemaz nezina par savām tiesībām un to, kā juridiski jānotiek parāda piedziņai. Vēl vairāk - ja esat visu samaksājuši un varat to pierādīt, bet viņi tik un tā sūta draudu vēstules, šeit jau būs runa par morālo kompensāciju!!! Cīnīsimies par mūsu tiesībām!!!

G Gunta 21.05.2009

Nu tieši tā, bet uz Quelli vēstules nav vērts sūtīt jo viņi jau neko nav nodevuši piedziņai - to lindorffs tikai tā raksta. Uz Quelli pietiek piezvanīt un uzzināt vai ja arī pašreiz ir preces uz nomaksu ņemtas pēc 2008.gada augusta, kad Quelle atteicās no viņu lāču pakalpojumiem maksājumi ir kārtībā un viss. BET arī uz lidorffu nav vērts sūtīt ierakstītās vēstules - es jau divas reizes izsūtīju, jo viņi tās ja grib izskata, ja negrib sviež prom. Pirmajā reizē es izsūtīju bankas maksājumu kopijas pēc tam zvanīju vai nauda ir atradusies un man divus mēnešus teica ka nekādas vēstules nav saņemtas.Pastā teica ja nav atnākusi atpakaļ - tātad ir izsniegta lindorffam. Tad izrādījās, ka viņi ar šim kvītīm nestrādājot - vajagot viņu veidlapas. Aizsūtīju aizpildītas veidlapas un pievienoju atkal bankas maksājumu kopijas, jo tur taču skaidrāk par skaidru redzams KAD, KAM, uz kādu KONTU un par kādu personu samaksāts.Daļa naudas atradās, bet esot jāsūta atkal. anu cik var ņirgāties. Sazvanīju Eiropas patērētāju informātikas centru Latvijā un tur paskaidroja kas iesniedzams lai viņi uzņemtos kārtot šīs lietas un esot jau pamatīga čupa.

G Gunta 21.05.2009

Eiropas PIC Latvijā telefona numurs ir 67388625 un tur ļoti lapni paskaidro kā rīkoties tiem kas visu samaksājuši un tiek terorizēti, bet vispār jau būtu labāk apvienoties un ar juristu palīdzību skaidroties ar lindorffu, jo viņu metodes ir normālam cilvēkam neaptveramas. Viņi vienkārši naudu liek nevis kur maksātājs norāda, bet kur pašiem patīk un tad jāmeklē un "jāpiedzen % " . Tāpēc jau arī viņiem nav izdevīgi paskatīties uz tā bankas maksājuma uzdevuma, jo tur ir visa informācija virsū un neko vairs nevar sagudrot un nav pamata pieprasīt piedziņas naudu. Pierakstīju jūsu e-adresi. Kādam jau jāsāk.

G Gunita 21.05.2009

Nu viņi nedrīkst neko sviest prom, ja 10 dienās nav atbilde uz manu ierakstīto vēstuli - iesniegums PTAC. Mums ir daudz vairāk tiesību nekā domājam, tikai šie likumi jāzina. Tāpēc domāju vajag visiem mesties kopā un cīnīties - arī, ja lieta nonāks līdz kādiem izdevumiem, kas jāmaksā juristam, tad uz visiem izdalot izmaksas būs daudz mazākas...

A Anna 25.05.2009

Ko jūs visi te maļaties? Īstenība to kavētāju un nemaksātāju ir daudz un lielās kompānijās to visu apkopo vienota datu bāze. Ja esat samaksājuši parādu - un pēc tam atnāk vēstule, nevajag uztraukties, jo līdz tiesai jau viņi neaizies, ja protams ir saglabāta kvīts, bet nu par kredīta maksājumiem un pasūtījumu maksājumiem takš kvītis gadus 2 noteikti jāglabā - paši savā labā - TAS IR VIENĪGAIS PIERĀDĪJUMS. Bte parādu iezinēju irmas tikai izpilda savu darbu, jo nav iespējams ar visiem nemaksātājiem izcīnīties :)
Es zinu tikai vienu, ja noteik kas tāds, kāpēc nevari samaksāt ikmēneša maksājumu - jāskrien uz kredītiestādi, kurā ņemts kredīts un tur visu var noskaidrot un uzrakstīt iesniegumu.
Man tā bija ar inserviss grupu - nu neko - sarakstījos caur e-mailu - un viss ok, korektas atbildes un nekāda parāda piedziņa netika veikta. Viss atrisinājās :)
Cilvēki mīļie, ja jums tomēr ir kādas saistības tad tās ir jāpilda :) Un viss būs ok

G Gunta 26.05.2009

Cienījamā Anna! Tie kas te maļās nav idioti un to visu saprot, bet lieta jau ir pavisam cita, ka nav bijušas problēmas ar maksājumiem un viss ir sen laicīgi samaksāts, tikai viņu datu bāzē nav kārtības un jāsūta neskaitāmi pierādījumi, ko viņi tik un tā neatpazīst. Varētu tiešām veltīt laiku tiem kas kaut ko kāda iemesla dēļ nav samaksājuši - tur būtu cits jautājums - par nepamatoti augstām piedziņas naudām, bet tas jau ir cits stāsts. Runa iet par tiem cilvēkiem, kas visu I R laikā samaksājuši un tiek terorizēti.

J jolis 27.05.2009

Man arī bēdīga pieredze ar šīm Qvelle un lindorff.Sūtiju preci uz nomaksuQvellē, nomaksāju visu kā nākas pēc kāda laika sāk sūtīt vēstulēs par parādu., protam es zvanu viņiem kā tā varbūt? Izrādas mana nauda ir ieskaitīta lindorff kontā .Qvelle esot atdalijusies no lindorfa.tad kāda velna pēc Qvelle man atsūta regulāro maksāumurēķinus ar lindorfa svītru kodiem, pastā noskenēja un naudiņa aizgāja uz lindorfu. Qvelle man piedāvā pašai meklēt to naudu unvēl par to jāpiemaksā man. no qvelle vairs nekad nesūtīšu

Z ZAne 05.06.2009

TO ANNA! Vajag lasīt no sākuma un pareiziem burtiem. Runa iet par tiem rēķiniem, kuri ir samaksāti, bet viņiem (LINDORFF) neparādās.
TO JOLIS! No Quelle jau preci var pirkt, viņi vairāk ar Lindorff nesadarbojas, bet paši uzskaita rēķinus un to parādus.

S sicule 11.06.2009

Ja manā vietā būtu kāds cilvēks ar vājākiem nerviem, tad jau gulētu NERVU nodaļā, respektīvi saņēmu15 vēst.ar it kā neapmaksātiem rēķiniem 300 ls apmērā lai gan zinu ka godīgi esmu maksājusi.Daļu esmu maksājusi caur internetbanku bet arī to viņi nevarot atrast.Vai kāds var pateikt kas notiek gadījumā kad es nevaru samaksāt jo man tādas naudas NAV esmu bezdarbniece man nekas nepieder (domāju īopašumi)?

L Līga 11.06.2009

Sicule, neuztraucies. Viņi tikai biedē un neko sliktu izdarīt nevar. Ja Tu maksāji caur internetu tad ir jābūt tavā internetbankā šablonā šīs reiķins. Ja godīgi maksāji, tad viņiem jāuzrādās tas pārskaitījums un vispār bankā caur kuru Tu maksāji ir jābūt saglabājušies ienākošie un izejošie rēķini. Noskaidro no sākuma bankā lai paskatās!!! Ja nav uzraksti iesnoegumu PTAC centram uz e-pastu. Viņi noskaidros.

A aiva 12.06.2009

Pievienojos jūsu bariņam. Mani ar sākusi vajāt slavanā Lindorff piedziņu firma. 2008. gada novembrī pasūtīju no Quelle preces uz nomaksu, visu kārtīgi maksāju (pēdējais rēķins bija nedaudz vēlāk, bet nomaksāju), tagad šis Lindorff grib no manis izspiest 92 Ls, kas ir 3x lielāka summa par to, ko pasūtīju. katrā ziņā neko nemaksāšu, jo esmu bijusi godīga un savus maksājumus nomaksājusi. saglābājušies ir tie maksājumi, kas veikti caur i-banku, bet, kas veikti pastā, diemžēl nav. Katrā ziņā caur Quelle vai citiem katalogiem neko nepasūtīšu !!!

S sicule 13.06.2009

Paldies par mierinājumu, bet vieglāk nepaliek, jo pirmais nomaksas termiņš bija 1.jūnijā protams ka tik ātri nevaru veikt savu izmeklēšanu un nu jau saņemu otro reizi visas depešas un summas katram par 2nedēļu kavēšanos izaugušas vēl pard ažiem latiem.Tā vien liekas ka viņi spiež uz manu isturību.Tā jau klīstu pa māju kā ēna mazajam bērnam pat nav spēka uzsmaidīt.

G Gunta 14.06.2009

Neņemiet vērā tos datumus un neuztraucieties - ne jau jūs viena tāda esat, kas visus maksājumus nokārtojusi un saņemat viņu vēstules. Apspriedos ar juristu un man paskaidroja, ka īpaši vispār nav ko uztraukties, ja rēķini ir nomaksāti. Viņi jau negrib atrast kur tā nauda palikusi - es jau 3 reizes sūtu ierakstītās vēstulēs kopijas un katru reizi kaut kāda daļa atrodās bet ne visa. Lai sūtot atkal no jauna, jo varbūt kaut kur apakšā tā nauda esot ...? Viņiem vienkārši sistēma pagājušā vasarā nobruka un pēc tam sākās šitas bardaks, uz cilvēku rēķina grib nosegt savas kļūdas. Nedāviniet taču savu naudu (ja tiešām viss ir samaksāts) kaut kādiem mistiskiem kantoriem tikai tāpēc, ka viņi tā grib sakārtot savus iztrūkumus vai vēl nezin ko...

L Līga 14.06.2009

Sicule- neuztraucies. Es brāļa vietā kārtoju šito lietu. Gaidīju nedēļām atildi no PTAC centra. Tajā starpā saņēmu vēstules no viņiem pat telefona zvanu. Garīgais arī bija nekāds. Tā kā gaidi atbildi un viss nokārtosies.Tu neesi vienīgā tāda un viņi ķer tikai muļķus.To es tagad zinu.Vispār derētu kādai darbiniecei pastāstīt to aizkulises darbību!!!

P pufa 15.06.2009

Viņi ķer visus uz muļķi. Ja nu kādam nav kvītis saglabātas- būs nauda! Manai kolēģei piektdien atnāca no lindorfa depeša par 80 ls parādu. Labi, ka bija visas kvītis. Pats interesantākais ir tajā, ka kolēģe sazvana lindorfu, tur viens puisītis atbild un nu kolēģe klāsta visu par saviem čekiem, preču atgriešanu un tas puišelis turpina ...runā jau par kolēģes nākošo darbību soļiem, kas pilnībā sakrīt, kā darījusi kolēģe. Kā viņi tur izskaitļojuši neapmaksātu rēķinu, beigās paši nesaprata. Beigās Lindorfa puišelis teicis, ka vēlreiz pārbaudīšot, kur bijusi kļūda un atzvanīšot, nu redzēs, vai atzvanīs vai ne. Kolēģe, protams, piezvanīja uz Quelli un pajautāja, kas viņiem klienti nav vajadzīgi, ka padod godīgus klientus lindorfam kā parādniekus, lai paskatās, kādus pasūtījumus taisījusi un, ka neko nav kavējusi apmaksāt, a tagad viņai no vienas nepamatotas vēstules sirds drapes jādzer. Quelle tur baigi taisnojusies, bet kolēģe pateica tikai vienu- mani jūs esat zaudējuši. labi, ka piekdien saņēmu to depešu un paspēja laicīgi visu atrisināt, a to dzīvo brīvdienās vienā stresā.

A Alise 15.06.2009

man ari laikam sakas problemas ar lindorff.sodien sanemu vestuli ar sausmigiem procentiem. vakar paspeju nomaksat visus paradus par maiju, bet vinji tik vien runa savu, ka jaapmaksa procentus ari.nezinu ko darit???jo tadas naudas man nav.-170ls vai tas stipri kaites manai nakotnei, jo taisos braukt uz arzemem.

pakonsultējies ar PTAC.
Viņus vajadzētu iesūdzēt tiesā par nekorektu rēkināšanu un cilvēku tracināšanu, kas var novets pie nopietnām veselības problēmām.

L Lepi 15.06.2009

Droši raksti PTAC un viņi noskaidros.
Bikse- tiem kolēģiem vajadzēja abām firmam pa muti sadot.

P pufa 15.06.2009

Viņa jau visu pateica viņiem, ko par viņiem domā, bet tas jau nemainīs vīnu darba stilu. galvenais pēc iespējas vairāk informēt cilvjus par reāliem notikumiem, lai citi arī apsver, cik svarīgi glabāt čekus un vislabākais variants- vispār nesaistīties ar katalogfirmām, nu jau jo īpaši ar Quelli...

L Lepi 16.06.2009

Vispār vārdi arī var būt sāpīgi. Kā var strādāt šitādā iestādē, kur katrs un katru dienu nāk tikai lamāties. Izejot āra katrs nolāda, kā var un ... un vispār drīzs būs arī uz saldējumu čeku jāsaglabā.