Lindorff - Mani vajā

Pirms kāda laika uzķēros uz IMP Baltic UAB reklāmu un pasūtīju Dzīvnieku pasaule kartiņu katalogu. Vienu reizi atnāca sūtījums, par to samaksāju. Gaidu nākamo, bet man atnāk brīdinājuma vēstule, ka viņi man esot izsūtījuši arī otro kartiņu komplektu, par kuru neesmu samaksājusi, pēc tam nāca atkārtoti pieprasījumi samaksāt parādu. Jūtos tik bezspēcīga, kā lai pierādu to, ka neesmu neko no viņiem saņēmusi? Kāpēc man kaut kas jāmaksā pa tukšo? Ko lai dara?

U Uģis riktigais 23.04.2009

Nu un ar Bin Ladenu neviens nav mēģinajis runāt par šo problēmu?

L Lepi 23.04.2009

Derētu gan viņam darbiņu uzdod. Kautkā viņš tagad ir pieklusis.

E Endija 23.04.2009

Šitais kantoris sūta vēstules ar nepareizu adresi, citiem cilvēkiem, kas neko nav parādā.

L linda66 24.04.2009

nu ja

I Iveta 24.04.2009

Mums arii ir Quelle, suuta vspaar taadu marazmu tas Lindorff, ka maksaajums ir uz nomaksu, triis dazhaadi reekjini, es peedeejo reizi suutiiju preci no Quelles 2007.gada nogalee- pasuutiijums bija apjomiigs ar nomaksu pastaa pet suutiijumu- UZREIZ!!! un ko nu:))))- tieshi tas pats, suuta man katalogus ko nu veel ne!!! bet ne reizi neatsuuta Quelle, ka buutu vinjiem paraadaa, nu kaut vai aatraak izkasiitos, kameer man bija pasta kviits, tagad man nav pasta kviits, beerni no dreebeem kur nu jau izaugushi, un uzrodas jaukais Lindorfff...sazvaniiju PATC tagad ciinos taalaak, jo nemaksaashu ne kapeiku, jo pilniigi noteikti NEESMU paraadaa!!!
taa luuk, glabaajiet chekus 10 gadus miiljie mani...diemzheel taa vajag;)

L Lepi 24.04.2009

Viņi galīgi stulbi paliek ar tiem rēķiniem. Jāsāk gramatvedību ieviest- par katru iepirktu preci.

A Andris 24.04.2009

Mja, izskatās tiešām pēc reketa...turklāt rūpals ir visai labi nostatīts.

S Sem 24.04.2009

Mafija

A AGA 26.04.2009

Manar Quelli bija lidzigi aizmirsu samaksat uz nomaksu, parvacoties bija pazudusas kvitis. No pasas firmas ne zinu ne minu, pagaja 1, 5 vai pat 2 gadi un man atsuta draudu vestuli un tris reizes lielaku summu. Biju soka. Samaksaju tikai noradito paradsummu bez piedzinas naudas. bija miers 3 menesus, tad atkal vestulite klat soreiz ignoreju pilniba. Pagaidam otro menesi miers bet cik ilgi? Sadi var turpinat visu muzu. Par IMP tur vis ok, naudas parskaitijumus vini pienem ta ka noradits kviti, ja dienu velak vini rekina to ka paradu. Ta ir atkal banku parskaitijumu kvalitate.

I Ineta 27.04.2009

Lindorff ir totāls sviests. Viņi reģistrē iemaksas, kur pašiem patīk, nevis, kur paredzētas. Kad aizsūtītas preces atpakaļ, mēģina iekasēt nevis koriģēto rēķinu, ko Quelle arī viņiem ir piestādījusi, bet iepriekšējo - mož uzķersies uz muļķi. Rēķinus, kam vēl jāmaksā noslēguši jau pirms vairākiem mēnešiem, toties nomaksātajos trīkst mistiskas summas. Pie tam darbinieki, kas ir pie telefoniem ir dažādi pēc godīguma - cits saka, sūtiet tik veidlapas, cits godīgi atzīst, ka nauda ir citos rēķinos salikta.

M MārīteStanga 28.04.2009

Mana pieredze ir tāda, ka maksāju Quelles maksājumus ragulāri un pat priekšlaicīgi, bet fabruārī Lindorff sāk pieprasīt samaksu vēlreiz par dažiem maksājumiem.Viņiem nevar neko arī pierādīt ne ar aizpildītu anketu viņu mājaslapā, ne ar aizsūtītām Latvijas Pastā samaksātām čeku un maksājumu orderu kopijām. Interesantākai, ka no viena ordera 3 maksājumus viņi atpazīst, bet 3 cites ne. Vai nav interesanta situācija ?
Sāku domāt, ka man ir darīšana ar izspiedēju kompāniju.

I Ilze 29.04.2009

Mani arī šomēnes pārsteidza Lindorff firma, lieta tāda ka 2003 gadā biju palaidusi garām ka nesmu samaksājusi, , oriflame, , par pasūtijumu Ls 19, 73.
11.aprīlī saņēmu no lindorff vēstuli ka esmu oriflaim parādā 1, 973 Ls un kopā apmaksai 'man jāmaksā parādu piedziņas izdevumi 2, 000(divi tūkstoši latu)Par cik bija lieldienas tad šis sū...u kantoris nestrādāja, gribēju kliegt uz viņiem par to, ka grib no manis izkrāpt naudu, cilvēks ar švakiem nerviem noteikti dabūtu sirds trieku, pāris stundas padomājot sapratu ka droši vien tā ir kļūda, aizsūtiju oriflaimam 25 Ls lai aizrijas, jo tomēr apzinājos ka esmu parādā, un agri vai vēlu tas būs jāmaksā, svētki pagāja tad zvaniju lindorff un teicu ka sūdzēšos par to ka prasa no manis summu kas nekad nav bijusi.Viņi pat neatvainojās bet teica jā-esot sistēmā bijusi kļūda un reālā summa man ir 19, 73+12, 00 Ls Šiem skaidroju ka esmu 25 Ls pārsklaitijusi un ka nemaksāšu viņiem 12 Ls bet gan 6, 00Ls.Mūsu saruna tad beidzās, domāju ka nu sapratuši, Vakar saņēmu no viņiem atkal vēstuli ka nu jau esmu 13 Ls parādā piedzīšanas izdevumus.izrādās ka viņiem ir problēmas gan ar domāšanu gan ar viņu sistēmu...Nezinu ar ko tas vis beigsies manā gadijumā tie ir daži lati dēļ kuriem kašājos bet neapskaužu tos kuriem tas vis ir daudz lielākās summās.Zinu tikai vienu nekādus kredītus, līzingus un aizņēmumus neņemšu.

K kristine lapsa 29.04.2009

man ari gadijums ar quelli.si gada februari man atnak draudu vestule no lindorff par paradu piedzinu 41ls apmera.lieta tada, ka es par tam precem norekinajos pasta, ar karti.ceku protams nesaglabaju(jo rekins ir par 2008.gada martu).aizsutu lindorfam aizpilditu anketu ar bankas izdrukam, pasutijuma vesturi utt, visu, ko vien iedomajos un tur pat stulbenim butu skaidrs, ka viss ir kartiba.lieta tika it ka izskatita, bet pieradijumi nav pietiekosi, lai sutot visu velreiz.nu jau parads pa menesi ir pieaudzis uz 45ls.vini man poeprasa, lai es atsutu bankas kontu, uz kuru nauda tika parskaitita.bet quelles rekinos nav noradits konts, uz kuru nauda tiek parskaitita, bet gan tiek skenets svitrukods un nauda automatiski tiek parskatita uz figvinzin kurieni.jo ari bankas izdruka neparadas, uz kurenu nauda ir parskatita.kad sito visu centos tiem lindorfa suneliem ieboret, viss ka pret sienu, viniem nekas nav ienacies.un vel viena interesanta lieta ir tas, ka mana pasutijumu vesture quelles majaslapa(visus pasutijumus gadu garuma esmu veikusi tikai caur majaslapu) ir pilniba dzesta.kad skaidrojos quelle, kam ir pieeja maniem datiem, vini atbildeja, ka tikai viniem.un ka tas esot divaini, ka dati izdzesti.mans secinajums ir tads, ka jo vairak tu centies lindorfam pieradit, pie radikalakam metodem tie keras.ari quelle man izstastija, ka tiesi ta iemesla del, ka lindirfs no cilvekiem piedzen mistiskus paradus, vini ar so firmeli ir beigusi savu darbibu 2008.gada augusta.es netaisos viniem maksat ne kapeiku, lai sudz tiesa.man pieradijumi ir, ka esmu godigi maksajusi.

B Baņkieris 29.04.2009

1. variants
Arī lindorfu ir viegli nolikt pie vietas! Nomaksājiet parādu firmai, kurai esat parādā, palūdziet lai šī firma izdod jums izziņu, ka viņiem pretenziju nav un lindorfs paliks gribot! Lai viņi liek savās datu bāzēs, tas neko nemainīs! Ja jums vēl izziņa ir, ka parādu nav, tas tikai metīs ēnu uz šo mafiozo kantori!
2. variants
Nomaksāt visu, ko viņi prasa un pēc tam iesūdzēt tiesā, par neadekvāti augstiem tarifiem! 99%, ka lindorfs dabūs jums atgriezt daļu samaksāto it kā "piedziņas izdevumi". Starp citu- kad viņiem jautā no kā veidojas šie piedziņas izdevumi, viņi vai nu met klausuli nost, vai saka, ka uz šādiem jautājumiem neatbild, bet jums kā klientam ir tiesības zināt, par ko maksājat. Tātad jau patērētāju tiesību pārkāpums!
3. variants
Iesūdzēt viņus ECC un tad jau Brisele darbosies ar viņiem!

L Lepi 29.04.2009

Neņemiet viņus vērā. Viņiem ir tūkstošiem parādnieku. Meklē tikai vājos nervus. Ja gribēsiet kredītu, tad dabūsiet. Uz šiem pāķiem nav ko reaģēt. Kā viņi intervijā teica, viņi tikai brīdina tos par viņu nenomaksātiem parādniekiem.Neko viņi nevar izdarīt.

M mansa vards 01.05.2009

susene gan tu gudra esi, domaji appist "aizmirstot samaxat vienu menesi". pusotru gadu :D

G Gunta 18.05.2009

Kas zina - vai viņi paši no cilvēka (sava upura) konta var novilkt naudu? Esmu samaksājusi visu līdz pēdējam santīmam un laikā, un ja viņi mani iesūdzētu tiesā - neviena tiesa tak nepiespriestu maksāt to ko varu pierādīt, ka ir samaksāts. Bet kāda ir viņu rīcība - kam ir pieredze, kas zina? Uztraucos, ka kādā jaukā dienā no bankas konta pazudīs vīņu iecerētā summa un ko tad?

A Aleksandrs 18.05.2009

Aira, tad jebkurs meesls lidis musu kontos un nems nost naudu?tadai bankai butu suudi, iznemot automatiskos maksajumus, neviens cits nedrikst nonemt tavu naudu.

G Gunta 19.05.2009

Nabaga cilvēki kas tur strādā, kādā izmisumā jābūt, lai darītu tādu darbu.Ir, protams, arī reāli parādnieki, kam kaut kā sanācis tīšām vai netīšām kaut ko nenomaksāt, bet kad kārtības nav tur kur ir viss samaksāts, tad trūkst vārdu.Jāsūta tik un jāsūta veidlapas - varbūt kaut kur apakšā slēpjoties pazudusī nauda. Kā kaut kur kaut kas var slēpties - ienākušo maksājumu vajag līdz galam izlasīt un pievienot naudu tur kur to cilvēks ir paredzējis maksāt, nevis kaut kur tik krāj un tad meklē. Tiešām jāsalasās kādai grupai kam ir problēmas un jānolīgst jurists, kas viņus izpurina.Tad vismaz kādam bariņam būtu miers.Ķertos klāt nākošajiem. Quelle jau nemaz neslēpj, ka sadarbību ar lindorffu pārtrauca tieši šī bardaka dēļ, kas pie viņiem valda. Un interesanti kāpēc viņi nevēršās tiesā, lai būtu spriedums ka kāds nav samaksājis un ir pamats to iekasēt? Tāpēc, ka paši apzinās, ka lielākā daļa tā saucamo'" lietu" ir ar pirkstu debesīs rakstītas...

E eva 19.05.2009

aha, man arii...man naak jau 3 veestules, briidinaajumi no lindorff, ka es neesot samaksaajusi quelle kaut kaadu tur reekinu. Zvanu uz pashu quelli, tur viss kaarrtiibaa... kaa lai atkrataas no taa... man tipa esot jaazvana un jaaintereseejaas, kas un kaa... un vinji man paliidzeeshot!!! Sviests!!! tas kaut kaa iespaidos manu turpmaako dziivi? Man kaada banka dos krediitu dziivoklim?