www.sudzibas.lv SIA Plazerra Nepilda līguma saistības, KRĀPNIEKI

SIA Plazerra - Nepilda līguma saistības, KRĀPNIEKI

Nepērciet no viņiem neko, tīrākais krāpšanas kantoris, NEESIET MUĻĶI!

D Dace Kadiķe 04.02.2012

Būtu pateicīga par papildus info par šo SIA! Arī kļuvām par krāpšanas upuri šim kantorim.

SIA "Plazerra" - plašāk pazīstamā kā portāls labaprece.lv, valdes loceklis Juris Habermanis - pārdeva decembrī kuponus vakuuma masāžas akcija mūsu salonā. Visi klienti jau ir apkalpoti, bet diemžēl naudu mums neviens par to nepārskaita.
Ir iesniegta lieta Lindorff parādu piedziņas kompānijai un cerams, ka viņiem kaut ko izdosies panākt.
Lūgums visiem, kam ir bijuši šādi gadījumi - nesēdēt un nevaimanāt, bet informēt par to sabiedrību, lai mēs pēc iespējas ātrāk uzzinam par krāpniekiem, kā arī iesniegt lietas parādu piedziņas kompānijām un rīkoties atbilstoši likumam, lai vainīgie nepaliek nesodīti!!!

Žēl ka neizlasīju šo sūdzību agrāk, jo līgumu parakstījām 7.decembrī. Iznāk ka jau tad nebija kādas saistības pildītas.
Ja Jums ir kāda info par šo firmu vai par šīs firmas dibinātājiem, lūdzu rakstiet šeit, vai uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv