www.sudzibas.lv Lindorff Lieli parādu piedziņu izdevumi!

Lindorff - Lieli parādu piedziņu izdevumi!

Nesaprotu no kurienes Lindorffam ir lieli piedziņu izdevumi? Mans parāds ir 60.00 LVL, bet šie vēl pluss 90.00 LVL kopā man jāapmaksā 150.00 LVL, kas tik dārga vēstule?

V

H Haralds 28.10.2011

Vienkarsi grib nokaast iespejami vairaak.

Guga 28.10.2011

es arii jau precizeeju, kaadu laiku atpakal, viena vestule man izmaksaajusi 33ls, bija 2 veestules, tad nu pie paraada 40ls, naak klaat vel 66ls par veestuleem

pat tiesa izmaksaa leetaak, tur valsts nodolis tikai 50ls, plus paraads

L Likumsargs 28.10.2011

Maksājiet tam, kam esat parādā un Lindorfu sūtiet labi tālu!
Latvijas likumdošana aizliedz parādpiedzinējam pieprasīt kaut kādus paildmaksājumus! Sākiet taču domāt loģiski! Kādēļ jums ir jāapmaksā pakalpojums, kuru neesat pasūtījis, turklāt kreditors šo pakalpojumu jau ir apmaksājis!
LATVIJAS PARĀDPIEDZINĒJI IZMANTO TO, KA CILVĒKI SLIKTI ZIN LIKUMDOŠANU UN UZĶERĀS!
Šeit var Lindorfu iesūdzēt par izspiešanu. Civillikumā ir skaidri un gaiši pateikts, ka parādpiedzinējam nav tiesību pieprasīt kaut kādus papildmaksājumus.
Samaksājiet kreditoram, paņemiet izziņu, ka kreditoram nav pret jums pretenziju un viss! Ko jūs mokaties ar šiem lindorfiem, pausiem un citiem pautiem! Viņi Latvijā strādā ar puslegālām metodēm! Latvijā nav likuma, kas regulētu parādpiedzinēju darbību un šie mērgļi to izmanto! Neuzķeraties uz viņu viltībām!!!
Kad viņi jums draud ar tiesu darbiem, nesatraucaties - to viņi nedarīs dēļ 60Ls, jo maksās tas stipri dārgāk un viņi ļoti labi saprot, ja jūs noalgosiet gudru advokātu, tad šai firmai uzvarēt izredžu nav nekādu!!!

L Likumsargs 28.10.2011

CIK REIZES IR JĀSAKA, KA ŠĪS FIRMAS KĀ LINDORFF, CREDITREFORM UN CITAS IR JĀIGNORĒ!!!
Protams, no sākuma noskaidrojiet kam, cik esat parādā. Ja arī esat parādā kādam, tad atmaksu jāveic tikai kreditora kontā!
Ja gadījies aizkavēties ar maksājumiem, tad jūsu pienākums ir atmaksāt pamatsummu, procentus un kavējuma naudu!

Lindorff draudēs ar tiesu darbiem un tā tālāk, neņemiet galvā! Neviena šāda tipa firma nesūdz tiesā kredītņēmējus par mazām summām, jo viņiem tas nav izdevīgi!

Turklāt iesaku pastudēt likumdošanu:
Lūk neliels ieskats:

Pēc Civillikuma vai jebkura cita normatīva akta kreditņēmēja pienākumos neietilpst atmaksāt piedziņas izdevumus.
Civillikuma 2307.pants nosaka, ka piedziņas izdevumi jāsedz pilnvarotājam.
Civillikuma 18.nodaļas 1.apakšnodaļā par pilnvarojuma līgumiem, 2304.pants nosaka, ka pilnvarnieks nedrīkst gūt peļņu no lietas sev pašam.
Pieprasot no kredītņēmēja, kā trešās personas kaut kāda veida samaksu par parādpiedzinēja pakalpojumiem, kurus piedzinējs sniedz aizdevējam, ir uzskatāms kā mēģinājums gūt papildus peļņu no pilnvarojumā dotā uzdevuma izpildes, kas kā jau pieminēju ir pretrunā ar Civillikuma normām, līdz ar to prettiesisks.

Un nekādā gadījumā neskaitiet naudu uz šīs firmas kontu, tikai un vienīgi uz aizdevēja kontu!

Manā praksē bija gadījums, kad kredītņēmējs pārskaitīja naudu, bet parādpiedzinējs to paturēja sev kā piedziņas izdevumus un kreditoram neko nepārskaitīja!

Ja parāds nav cedēts, tad jums ir likumīgas tiesības ar šādām firmām "neiesieties"!

Un vēl:
Mūsu valstī ar inkaso darbībām drīkst nodarboties:
- Valsts ieņēmumu dienests;
- Zvērināti tiesu izpildītāji pēc tiesas lēmuma!
Viss, vairāk nevienam nav tiesības pieprasīt no jums kaut kādas samaksas!

C cika 31.10.2011

man bija parads 24 lati. aizkavejos ar apmaksu 1 nedelu, tas kluva 67 lati, ka Lindorff darbiniece meginaja iestastit. es so kompaniju pasutiju un apmaksaju, parskaitot tikai 24 lati uz to kontu, kam biju parada.

K kaspars 31.10.2011

Jā, dzīve kļūst arvien dārgāka...:-))))))