www.sudzibas.lv www.4new.lv nevar izdzēst savu profilu

www.4new.lv - nevar izdzēst savu profilu

Vai tas tiešām ir normāli, ka portālā nav iespējas izdzēst savu profilu un pat vienkārši noņemt profila bildi?

Tad vēl - man atnāk īsziņa no Bite plus: "Pakalpojuma 4new.lv AICINA lietošana ir pagarināta - TAS JAU NEKAS, KA ES NEESMU PARAKSTIIJUSIES UZ NEKĀDU PAGARINĀŠANU. Šī pakalpojuma maksa ir 0.50 Ls par katru 1 mēn. Ja vēlies atteikties no šī pakalpojuma, apmeklē http://wap.biteplus.lv/subscr."
Norādītajā adresē tamlīdzīga atteikšanās vispār nebija pieejama, tādēļ nācās zvanīt uz BITE info tālruni, kur darbinieki par šo arī nebija nekādā lietas kursā, un vienīgais, ko varēja ieteikt - sazināties ar paša portāla darbiniekiem.

Zinu jau ka muļķīgi par pāris santīmiem brēku celt, bet nu derdzās pati attieksme. UN PAT NEVARU VIENKĀRŠI ŅEMT UN IZDZĒSTIES!

K Krotow 20.10.2011

Nav ko reģistrēties sviestainos portālos. Nāksies vien meklēt pašai telefoniski portāla darboņus. Ja paveiksies, izrakstīs.

D dsgds 21.10.2011

diez vai izrakstīs, tagad tura līdz pēdējam, lai tik nauda nāk.
nevajag pašiem būt lētticīgiem un iesaistīties visādos šaubīgos porālos un kur nu vel sniegt privāto info un tel.nr.mūsu laikos NEDRīKST nevienam

T Točno 21.10.2011

Točno, savu informāciju sniegt nedrīkst, bet ko darīt, ja visādi leišu cietumnieki zem graddprix un Jumava izkārtnes sūta uz cilvēku adresēm savus krāpnieciskos papīrus?

I Ivars 28.10.2011

Tātad, nedaudz informācijas par šī tipa sms pasūtīšanām (šie noteikumi izlec logā pirms esat ko nosūtījuši, pirms esat kautkam pieteikušies)

" *Cena ir norādīta ar ietvertu PVN. Šis ir parakstīšanās (abonēšanas) pakalpojums, reizi mēnesī maksa tiks automātiski pievienota tava mobilā tālruņa rēķinam.
Par nosūtīto īsziņu papildus pakalpojuma cenai operators ietur standarta SMS maksu. Standarta SMS maksa ir atkarīga no mobilā operatora un pieslēguma veida.
Par automātisko maksājumu ir jāmaksā tikai norādītā summa - Ls 0, 50, nav nekādu papildus maksājumu.
Lai atteiktos no pakalpojuma, no tā paša telefona numura sūti SMS ar tekstu STOP AICINA uz numuru 1827. Par atteikšanos jāmaksā tikai operatora noteiktā standarta SMS maksa. "

Secinājums - lūdzu, izlasiet rūpīgi, kam piesakāties, lai pēc tam nebūtu jāsūdzās par pašu nezināšanu :)