www.sudzibas.lv Web Fabrika Krāpnieku kantoris

Web Fabrika - Krāpnieku kantoris

Es ar so cilveku cinos jau menesiem un pirmo reizi muza saskaros ar
tadu bezkaunibu. Vins man lapu taisija solita menesa vieta te ju vai
pusgadu, galarezultats nekads. Lapa pilna ar virusiem un glukaina. Es
vinam skaidri un gaisi vel pirms paris nedeleam pateicu ka partraucu
sadarbibu un lai visas manas lapas nosledz, bet vins pat to nejedz
izdarit!!! Vienigais ko sis cilveks prot darit ir melot.

V

G GADIGAMATE 07.12.2011

KAS PAR LAPU ??? VARU APSKATIT UN PARLIECINATIES????? CITADAK IZKATAS PEC KARTEJAS APDIRSANAS.

G GANKSTERIS 07.12.2011

Iemacies darboties ar datoru!!! Atzisties ko lieto ka glukojas???

и Иван 07.12.2011

kā sauc to webmeistaru?

L Lienite 08.12.2011

Ka tad saucas tava majaslapa lai var paskatit ko tad tadu glukainu vai neglukainu nav izdarijusi! Ta jau vistiesaka konkurence sobrid izskatas! Jo katrs mes varam paslepties zem kada tizla segvarda un rakstit ko velamies, ja ta butu tad normals cilveks rakstitu konkreti vai ari grieztos pie pasas kompanijas! Mes katrs izvelamies pie kada pakalpojuma sniedzeja mes dodamies un ja kas nepatik tad jau izvelamies ko citu! Smiekligi ka kops krizes laika cilveki palikusi tik skaudigi! Lai veicas pasam dzivite. :)

F fh 08.12.2011

Jebkurš cilvēks, kurš ir piekrāpts, labprātākt vēlētos palikt anonīms, jo tikt piekrāptam ir pazemojoši.
Vēršanās pie kantora ir bezjēdzīgā, jo vai nu neceļ vai atrunājas.

K klienti 08.12.2011

Diemžēl Jau esam par to parliecinājušies.
Pilnīgi piekrītam, arī tieši ar /vārds izdzēsts/ kontaktējāmies, un diemžēl
pēdējie darbi nav izdarīti un šis cilvēks ir pazudis!

M mūc 09.12.2011

Mēs esam paldies dievam nu jau bijušie šī kantora klienti. Naudu grābt prot, melot un atrunāties prot, BET darīt gan NEKO! Tajā laikā kad es pie šiem cilvēkiem taisīju lapu firma saucās Sky Light Technologies. Tagad droši vien pārdēvējušies uz Webfabrika, jo ieguvuši sliktu reputāciju. Nelielu un vienkāršu lapu man solītā mēneša laikā taisija trīs mēnešus un galarezultāts - gļukaina un mēslaina weblapa. Ko es varu pateikt, ja vēlaties palikt ar veseliem nerviem mūciet no šiem cilvekiem pa gabalu. Velti zaudēta nauda, laiks un veselība!!! :(

F fgh 12.12.2011

kādu laiciņu pastrādāju pie šitiem džekiem. ap*isēji pamatīgie, žēl bija klientus, beigās žēl bija arī sevi, jo vairāk nekā pusi algas tā arī nedabūju - pazuda ar galiem. /izdzēsts/ un /izdzēsts/ ir krāpnieki!!

M martinsx 30.05.2013

Sveiki!

Nu jā - varu ieteikt ar šo cilvēku - /vārds izdzēsts/ (webfabrika) - nekādās darīšanās neiepīties.
Mēs arī viņu atradām caur interneta sludinājumu, un viss izskatījās ļoti skaisti - runāt viņš māk :)
Tika arī samaksāta viņam nauda par starpniecības pakalpojumiem, bet tā kā viņš piečakarēja gan klientu, gan mākslinieku - projekts netika realizēts.
Protams, sākās arī mūsu čakarēšana ... draudi par izrēķināšanos utt ... līdz tika uzrakstīts policijā iesniegums un samaksātā nauda atgūta.

Ieteiktu visiem, kuri ir apkrāpti, salasīt visu iespējamo par krāpšanu un uzrakstīt policijā par viņu iesniegumu!