www.sudzibas.lv Lindorff Lindorff pieprasījums par Dzīvnieku pasauli!

Lindorff - Lindorff pieprasījums par Dzīvnieku pasauli!

Es pasūtīju Dzīvnieku pasauli, kad man bija 12 gadu, kad bijā samestas pastkastītēs tās mazās loterijas kartiņas, kad nokasīt vajadzēja un tad varēja laimēt fotoaparātu, dzīvnieku pasauli, un vēl kaut ko. Un man kā bērnam trāpījās visi trīs vienādi( domāju, ka visiem tādas iespējas bija- tīri uz psiholoģiju) Un pasūtīju uz tēva, omes un sava vārda šo dzīvnieku pasauli. Un protams, es nemaksāju, jo biju bērns un domāju, ka esmu pa velti laimējusi. Bet kad man palika 18 gadu- lindorff man pieprasa 27 latu parādu, kur dokumentā nemaz nebija minēts, par ko jāmaksā. Biju rakstījusi 2 reizes, lai paskaidro par ko man šis maksājums ir jāveic, bet viņi tikai atrasta vienu un to pašu, kas bija rakstīts dokumentā. N pilnīgakie idioti!

T ToSecret 22.10.2011

Sūti taču viņus ratā, par ko viņi tev to naudu prasa, par zilu gaisu, vai?Pasaki, ka sniegsi tiesā par izspiešanu, uzreiz paliks mierīgi, jo šie leišu cietumnieku kantori darbojas pusnelikumīgi, un viņu darbs ir iebiedēt muļķus.

P Police 23.10.2011

Kad sāksies parādpiedzinēju licenzēšana, šī firma licenci nedabūs! Pārāk daudz sūdzību nāk par šīs firmas darbību! Interesanti, vai citās Eiropas valstīs arī šī firma darbojās ar tādām pašām metodēm?