www.sudzibas.lv Lindorff parāda atmaksa

Lindorff - parāda atmaksa

Kādu laiku atpakaļ nolemu nomaksāt tuva cilvēka parādu, kuru jau bija pārņēmis Lindorff. Diemžēl pie rokas nebija parāda numurs, tādēļ zvanīju uz pašu Lindorff, lai nekļūdītos maksājuma vekšanā. Zvanot uz informatīvo tālruni, pacēla vīrietis, teicu, ka vēlos nomaksāt parādu, nosaucu personas kodu, kompaniju, kurai bija parādā un visu citu informāciju, kas bija nepieciešama. Kad darbinieks atrada parādu, tad sāka man pārmest, kāpēc es tagad izdomājusi to maksāt, ko pats parādnieks saka par parādu un rupjā tonī man brēca virsū par parādnieku nepatiku par zvaniem no Lindorff kādu laiku atpakaļ. Lai ar, man bija tikai tie labākie nodomi - ieskaitīt viņu kontā naudu un darīt viņu darbam rezultātu, es sajutos super stulbi un pavisam, pavisam ne labi un gandarīta par to, ka biju izrādījusi vēlmi sadarboties. Pēc pārmetumu pilnām minūtēm, es vēļreiz apjautājos, vai varu saņemt maksājuma nummuru, viņš man uzbrēca, vpēc ai es tiešām domājot maksāt, teicu, ka jā, prasīja, kā tasos to pierādīt, kāda tur vēl pierādīšana - ieskaitīšu naudu un viss.. Pēc trešās vai ceturtās lūgšanās reizes pēc maksājuma nummura, saņēmu gaidīto un nomaksāju parādu. Ar tādu attieksmi viņi neveicina klienta vēlmi samaksāt, tiešī otrādi - nemaksāt, lai sūdz tiesā. Stulbi, ka tāda attiekmes :(

L Likumsargs 06.11.2011

Jūsu muļķība bija tā, ka maksājāt pašam Lindorff!
Jums vajadzēja sazināties ar kreditoru un maksāt viņiem!
Lindorff jūs pārmaksājāt, jo šī firmiņa tāpat kā citi parādpiedzinēji pie parāda summas pieskaita vēl savus izdevumus, kas Latvijas republikā pagaidām skaitās pretlikumīgi!
Lūk uz šādiem cilvēciņiem šie rīkļu rāvēji dzīvo!
Starp citu nākamajā nedēļā valdība sāks skatīt parādpiedziņas likumu. Kad likumu pieņems, tad visiem parādpiedzinējiem būs jāsaņem licence savai darbībai un Lindorff ir viena no tām firmām, kas šo licenci nesaņems, vai arī būs ļoti problemātiski saņemt!

P pros 09.11.2011

Stulbene. Tagad maksa vel reiz, jo samaksaji krapniekiem! Vajadzeja seit komentarus par Lindorff palasit, pirms maksat!