Business Essays Latvia - Krāpšana

Sveiki! Vēlos informēt, lai neatsaucaties uz sludinājumu, kur norādīta šī mājas lapa. Piedāvā atalgojumu 400 LVL + bonusi. Tur drbojas tāda Ieva Kalniņa. Sākumā, kad aizsūta pieteikumu, atnāk vēstule, ka esat pievienots datubāzes programmai, kur klients var atsūtīt pieteikumu iegādāties biznesa esejas. Tad pēc pāris h atnāk vēstule uz e-pastu no "it kā" klienta,ka vēlas iegādāties esejas un lūdz norādīt bankas rekvizītus,lai samaksātu par šīm esejām, tad jāraksta tai Ievai, ka ir atsaucies klients. Viņa saka,ka pēc kllienta maksājumu uzdevuma kopijas saņemšanas, jāpārskaita viņai aptuveni puse summas par tām esejām,tad viņa atsūta tās,lai tālāk nosūtītu klientam. Klients un Ieva ir viena persona, vēstules nāk vienā laikā pilnīgi pa minūtēm, tad klients atsūta maksājuma uzdevuma kopiju,kas ir VILTOTA. NEUZĶERIETIES!!!! Es arī tai Ievai aizsūtīju viltus maksājuma uzdevumu,man,protams,tas nesanāca tik labi kā viņai, vēlējos vienkārši viņu atklāt. Brīdinu,ESIET PIESARDZĪGI!!!!!!!

atraksti man uz [slēpt]@inbox.lv
nokersim to krapnieci!!!

I [email protected] 31.01.2012

Ja ta ir taisnība krapšna un man zaudēji maksā esejas un kur es atsutit ieva kalnina 160ls.
vina nesutit atpakal konta, jo esmu zaudeji un mulkiba.