Reitings Veselība / Medicīna

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils Reģionālā Slimnīca
StockholmDiet
11%
Bikram Yoga
Daina Palma "Dziedinošās masāžas"
13%
Ogres invalīdu biedrība
Megazi
Willow Med

Jukos Plus -

NEUZķERIETIES uz šīs firmas !Par smieklu naudu , viņi piedāvā NEKO!Cik sapratu no pārējiem, citi maksāja 25lS,BET MAN NACĀS SAMAKSAT 30LS!Un "gudrā" pārdevēja vēl tizli pasmējās, iedeva nummuru un adresi, KURA VISPĀR NEEKSISTĒ!(Ja tomēr eksiste', tad tā bija tā nojauktā māja), numuuru, kuru iedeva, protams ari NEVENS nečēla, un zvanot atpakaļ uz biroju tur man deva daudz citus nummurus, bet pašu biroju, kur "iegādājos nummurinju un adresi", tā arī sazvanīt nevarēju!!!!

Ores Slimnīca -

Ja ar Jums ir kaut kas slikts veseliibas zinja noticis , un Jus dzivojas Ogre vai tas apkaime, TAD CENTIETIES tikt uz kadu no Riigas slimniicam!Jo aarsteshana sheit ir drausmiiga!Pati nese noguleju vairak ka nedelju, dzerot lielu daudzumu antibiotiks un vel citu dazjaadu zaalju!Izraxtiishanas diena arste mna vle piekodinaja, ka es tagad nevareshu palikt stavokli utt. Bet aizejot pie savas aarstes Riga, vinja bija shoka, jo vinji bija noteikkushi PAVISAM CITU DIAGNOZI!PAPIIROS ARI NEKA NORMALI NAV UZRAXTITS!

Seroxat / Paxil -

Sovetovatj ne pitj antidepressant Seroxat (Paxil in USA) ja ne mogu. Mogu lish skazatj pro sebja. Uze 2 goda ne mogu otkazatjsja ot trankvilizatorov i za eto vremja perezil ochenj mnogo uzhasnih (adskih) oschuschenij. A vsje izza odnoj tabletki Seroxat (20mg). V amerike 5000 iskov protiv proizvoditelja. Somnevajushimsja sovetuju nabratj v google Paxil i pochitatj ssilki.

Detox SIA Medicīnas Centrs - Sharashkina kontora

Sharashkina kontora UGORAZDILO MENJA sxoditj v etu saraskinu kantoru-nuzno bilo proveritsa k dermotovenerologu po prosbe muzcini .(-xotja ja znala cto zdorova -somnitelnix svjazej nebivajet) V obscem za moji ze dengi cerez 10 minut (super-ekspres-test)- skozali cto u menja SPID -80%. mojo SOSTOJANIJE ponimajete -otpravili v AIDS CENTRS-gogda ja glotaja sljozi nacila raskazivatj cto prislali s PUSKINA 18. PO ETOJ PROBLEME -mne pocti srazu skazali poka neperezivaj-cerez cas esco odnix vsevozmoznix onalizov-okozalosj...

Ātrā medicīniskā palīdzība KULDĪGĀ -

5.aprīlī 82 gadus vecai sievietei kļuva slikti ;pēkšņi pazuda atmiņa ,ļoti sāpēja galva ,acīs dubultojās, nelaba dūša . Mēģinot izsaukt Kuldīgas ĀMP tika saņemta telefoniska slimības diagnoze -skleroze un tādus Kuldīgas ĀMP neapkalpo. Saviem spēkiem aizvedot slimnieci uz Kuldīgas ĀMP pēc 1,5 stundas ilgas gaidīšanas un neatlaidīgas prasības sniegt medicīnisku palīdzību

Traumatoloģijas Institūts - Rolands Gibners uzskata, ka kompjūtertomogrāfija neko neuzrāda

Dakteris??? ROLANDS GIBNERS uzskata, ka kompjūtertomogrāfija neko neuzrāda, viņš ar saviem jautājumiem varot noteikt cilvēka cieššanas un sāpju līmeni labāk nekā aparatūra!!! NAUDU VIŅŠ ŅEM PAR VIZĪTI 20 LS, NEIZSNIEDZOT ČEKU!!!

ALWAYS -

Viņi taisīja akciju, kur majas lapa alwaysfresh.lv bija jaizstasta sava ideja un rezultatam bija jabut JAU 3.aprili! Konkursa pieteikšanas jau sen beidzas!BET...nekas majas lapa nenotiek, vel var pieteikties un par uzvaretaju ne zinas! Atkal kārtējā akcija, kur balva tiek atdota savējiem?!PRETIGI.Nu, kapec likt cilvekam muļķigi ceret?i prātā nenak šīs paketes iegadaties vairs

infekciju poliklīnika -

Ko vēl gribēju pateikt....to ko raksta Fomins,dzīvētas nenotiek ,ja vienīgi ar zvaigznēm,bet mēs melnie cilvēciņi ...ah....Aizejot uz infekciju poliklīniku pirmo reizi uzzinot ,ka esmu infekcēta ra C hipotītu d.NADEžDA šUBņIKOVA LAI MAN PASTāSTīTU PAR SLIMīBU, VIENKāRšI PATEICA EJIET UN LASIET INTERNETā ,TUR VIS IR UZRAKSTīTS....Ja viņa strādātu par zobārstu es pat nešaubītos,ka viņa visu valsti aplaistu ar C hipotītu,netīriem instrumentiem,jo viņai vis ir pie vienas vietas...

Znajete li vi.......??? -

HELP! Pozalujsta posovetujte horoshuju zubovrachebnuju kliniku. Jestj li u kogo-nibudj polozitelnij opit? "Dantisti-specialisti" raskovirjali cheljusti, teperj hozu 2 raza v denj k zubnomu na vsjakije promivanija i viskablivanija! I vse bez obezbalivajushego- po zivomu! Prjamo SS kakoje-to! Antibiotiki prishlosj dolgo viprashivatj, i tolko posle ugroz vipisali. Prichem sami zanesli infekciju! Vsje vospalilosj i razdulosj. Infekcija poshla v gorlo i uho.... Ljudi nadezda na vas i vash opit! Posovetujte normalnogo dantista!

C Hepatīts - Iesaku visiem aiziet pārbaudīties

C HIPOTITS!!! Latvijas iedzīvotāji, ejiet ātri nododiet asins analīzes uz C hipotītu, nesen esmu atklājusi ka kopjot sevi, tas būtu ..manikīrs, zobārsts porotams arī slimnīca, pat nezinu kur esmu infekcēta, nejauciet dzimumdzīves ceļā tas pratiski nav iespējams. Skraidīju pa manikīriem, pedikīriem nu vispāri viss kas saistīts ar skaistumu... un beigās sanāk, ka par visu to esmu tagad infekcēta. Tagad man ārstēšanās izmaksās pāri divi tūkstoši latu, tikai pateicoties kādai "kazai" kura nevarēja...

Roddom na Miera -

Dazhe za denjgi hamskoe otnoshenie i rassadnik za***.

Juras medicinas centrs,, a to4nee poliklinika v Vecmilgravise -

lai tiktu pie gimenes arsta bez pieraksta Vecmilgravi par 0,50Ls, man 3 stundas bija jasez rinda ar speciagm sapem, tikai lai uzzinatu, kadas zales dzert!!! absurds! rinda sezot, - tadu cirku var noskatities, gluzi ka padomju laikos - lidz kautinam, lai tikai tiktu pie dakteres Stjades! Kad beidzot vareju ieiet vakara plkst. 20.30, vina man nolasija morali, - kur mes tik daudz pacientu rodoties un cik vel gaidot aiz durvim, ka vinai jau beidzies darba laiks, utt. parejam medicinas personalam...

Ogres Poliklīnika - Šmaucās!

Šmaucās! Arī šī iestāde ne ar ko labāku neatšķiras no Ogres slimnīcas. Piemēram, dr. Dzidra Grišina - tā nav daktere, bet tante, kas izraksta receptes bez īpašas tavas veselības pārbaudes. Šmaucās, jo nedod kukuli, bet par kukuli - slimības lapu saņemsi ļoti fiksi! Fui, riebjas! Izrādās es neesmu vienīgais, kas cietis no viņas nekompetences. Arī citas dakteres šajā ēkā ir zem katras kritikas!!!

Ogres Slimnīca - Krimināla attieksme

Krimināla attieksme Attieksme krimināla!!! kamēr neiedosi kukuli, vari vnk nomirt! ir bijuši gadījumi, kad cilvēks nav sagaidījis ārstu pēc atvešanas ar ātrajiem uz šo slimnīcu un nomiris!!! Piemēru ir daudz, bet nepietiks vnk vietas šeit! Cilvēki, izvairieties no šīs iestādes!

Dr. Iveta Ilzina (Ginekologs Jelgavā) - Некомпетентный врач

Eta vra4 ne tolko ne kompetentna, no i halatno otnositsa k svoim objazannostjam- 4tobi uznatj rezultati svoih opla4ennih analizov- vam pridjotsa e$e raz zaplatitj za prijom daze esli na vipisannie eju lekarstva u vas voznikla zutkaja alergija. Beregites, zitelnici Jelgavi! Ona prinimaet na Zemgales pr.15!!

Denta -

gāju pie zobārsta kab. nr 16 jo sāpēja smaganas. uztaisija rengtgenu un pateica ka jārauj divi zobi par 20ls.itkā ir zem zobiem strutas. es atteicos. aizgāju uz zobārstniecības klīniku ''vards'' un man pateica ka mans gudrības zobs aug un spiež blakus zobu. ir pagājuši 3mēneši un visi zobi ir mutē.tikai viens ir kļuvis lielāks!

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca -

Sākšu ar to, ka labāk saudzējiet veselību lai nav jāslimo un pats galvenais lai nav jāgriežas valsts ārstniecības iestādes, kur uzņemšana norisinās birokrātiskā lēnībā. Un konkrēti esmu sarūgtināts par to - ka nav jēgas pierakstīties pie ārsta laicīgi rindā, jo tāpat kāds aizlīdīs priekšā, vai nu ar saviem spēkiem vai ar pašas reģistratūras darbinieces rīkojuma palīdzību,- kā tas arī tieši notika traumataloģijas slimnīcas poliklīnikā. Pieraksts notika 8.00 no rīta un bija uz 17.00 (pirmai...

Traumatoloģijas un Ortopēdijas Slimnīca - Rolands Gibners - Galīgi neaudzināts ārsts

Galīgi neaudzināts ārsts Arsts- gibners-galiigi neaudzinaats! Jautajumus vinam nedriikst uzdot. Bet ja uzdod, tad atbild rupji! (Skiet, vinam sen sexa nav bijis vai neviena nedod tik negliitam un tizlam aarstam!!!) Vispaar- vins, kenins, visu zina labaak-pat to kur un kaa tev saap, pat nepaskatoties nosutiijumaa, pat neuzprasot, kas noticis!!! Cheku nedod. Atskiribaa no citiem aarstiem algo maasinu, kura pieraksta staastiito-pats nevar, tik lepns. Smiekliigi... Tie, kas vienu reizi ir bijushi pie gibnera-otro reizi pie vina neiet! Iesaku neiet ari pirmo reizi!!!

Aura R Poliklīnika - Ginekologs Olita Melngaile - Nekad neejiet pie šī ginekologa!

Nekad neejiet pie šī ginekologa! Sievietes! Nekad neejat pie ginekologes olitas melngailes (vai melngalves)! Vinai ir nicinosha attieksme pret klientu, rupja. Pati uzkeeros uz taas vella maatiites! Kaa zinaam, ginekologa paarbaudei nav jaabuut saapiigai, ja nu vieniigi tiek vektas kaadas iipashas proceduuras (chuulu piededzinaashanas utt). Taatad izgaaju no vinas kabineta ar domaam, ka esmu sts inficeeta, izmekleeshana bija pat looti nepatiikama un saapiiga, attieksme bija looti slikta! Nezinu kaa vina bija manii rakusies un...

Veselības Centrs Pļavnieki -

Labdien! Runājot par VC Pļavnieki ģinekoloģijas nodaļu. Mana māsa gāja pie dakteres Možeitovičas,lai izņemtu spirāli. Daktere pati to nespēja izdarīt un pasauca palīgā kolēģi. (Tās uzvārdu nezinu). Kolēģe arī izrādījās bezspēcīga. Viņas mēģināja vairakkārt. Bet nesekmīgi. Pie tam vēl ļoti sāpīgi.Tad daktere izrakstīja māsai nosūtījumu uz dzemdību namu,lai spirāli izņemtu