www.sudzibas.lv Latvijas mediciiniskaa apruupe Neatbilst eiropas savieniibas kriteerijiem

Latvijas mediciiniskaa apruupe - Neatbilst eiropas savieniibas kriteerijiem

Ierodos slimniicaa ar saaposhu papeedi pieprasu aarsta apskati, tomeer aarstu arii nesagaidu.Maasina apskata paveesta, ka viss kaartiibaa un varu iet.Naktii saakas neizcieshamas saapes tiek izsaukta aatraa paliidziiba, kas tomeer nolemj nogaadaat slimniicaa, Peec 2h gaidiisanas koridoraa tomeer atnaak kirurgs apskatiit, konstatee ka papeedii ir strutas, kuras tomeer izspiez un kaaju paarsien un nosuuta uz taalaako aarsteeshanu polikliinikaa. vispaar vareeju palikt bez kaajas, par mani apzeelojaas, jo biju vel nepilngadiigs.Vispaar attieksme ir taada-ar kaaju pa dirsu pacientam un pa durviim aaraa!
Esmu bijis slimniicaa lielbritaanijaa attieksme daudzreiz laipnaaka, pilna aarsta apskate un iztaujaashana, kaa arii izmekleeshana vainas konstateeshana un zaalu izsniegsana ar super laipniibu.Un man atnaaca reekins uz maajaam tikai 6.50ls par to visu un pa naudu neviens slimniicaa nerunaa.Vini dara savu darbu cik tik labi vien iespeejams!Tajaa cenaa ietilpa arii rengens.

L L. 19.08.2009

О чем вообще может идти речь! Люди, и врачи в том числе, озверели от ситуации в стране! В Великобритании, в отличие от Латвии есть условия для жизни и хоть какая-то уверенность в завтрашнем дне! О каком достойном мед. обслуживании можно говорить, если в результате автомобильной аварии, тяжело-пострадавший - с переломанным позвоночником, вынужден 30 минут лежать в скорой помощи, т.к. ИЗ-ЗА ОТСУТСТВИЯ ФИНАНСИРОВАНИЯ НИ ОДНА БОЛЬНИЦА НЕ СОГЛАШАЛАСЬ ЕГО ПРИНЯТЬ!!! Это вообще нормально! Скорее всего, скоро люди будут просто умирать у дверей закрытых больниц...

L Lixy 21.08.2009

Varbūt salīdzini kādas algas mediķiem ir Lielbritānija un kādas te ??
Raivi priecājies, ka kāds tevi vispār apskatījas !!

D Dace 04.09.2009

Kur Jūs-gudrie runātāji un nosodītaji bijāt piketa laikā pret 1.slimnīcas slēgšanu?????????? Jā, drīz tiešām mirs uz ielām, dzīvokļos u.t.t., jo kamēr tas neskar katru individuāli, ir vienalga...Ja skar-tad gan esam gudri apriet un nosodīt! Raivi! Kontaktējoties ar pacientiem, kas ārstējušies gan šeit, gan ārzemēs, par šādu cenu neviens nav pat ieminējies! Nezinu gan, kur atrodas tā Lielbritānija, kurā ir tik smieklīgas cenas par med.pakalpojumiem...Un turpiniet nosodīt tos mediķus, kas vēl ir palikuši, jo drīz jau vairs nebūs ko zākāt...

L LAURIS 16.09.2009

lgas un darba apstāklī nav attaisnojoš iemesls nekvalitatīvam darbam. ja nevari izdarīt savu darbu tad meklē citu. man kas maksā par pakalpojumu ir tiesības saņemt to pilnā apmērā un labā kvalitātē. mēs žēlojot tādus neizdareļus graujam visu nozari. viņi pierod ka viņus saprot un izmanto to.