LV RU

LSA Latvijas Samariešu apvienība

Biedrība "Latvijas Samariešu apvienība"
www.samariesi.lv
Adrese: Visbijas prospekts 18
Rīga
Latvia - LV-1014
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 8898
Fakss: +371 67518078
Informācija: Medicīniskā komisija

Tālrunis +371 67627653
E-pasts [email protected]
Adrese Bauskas ielā 86, Rīga (CSDD ēka, 3.stāvs)
Kategorija: Veselība / Medicīna
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

8%
Sūdzības
12
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
4
Apskatīt statistiku

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Sūdzības un atsauksmes

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss, telefoniski pieraksta uz vizīti, nākot uz vietu izrādas ka pieraksta nav. Ilga gaidīšana rindās, kur īsti netiek skaidrots ka notiek vizīte, pašiem ir jājautā līdzcilvēkiem par secību kurā ir jāiet uz kabinetiem. Rodas iespaids ka biedrība strāda kaut kādi radinieki no csdd, jo tāda attieksme nav pieņemama. Vienīgais pozitīvais mirklis ir ārsti ļoti ātri un jauki.

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Slikts serviss

Slikts serviss Lūdzu, atsaucieties uz cilvēkiem ar pieredzi LSA Latvijas Samariešu apvienība invalīdu aprūpes pakalpojumu saņemšanā. - Lieta ir tāda, ka māte, 1. grupas invalīde nesaņēma pilnu apjomu un ar pienācīgu kvalitāti aprūpes pakalpojumus, kas norādīti līgumā starp saņēmēju un LSA Latvijas Samariešu apvienība. Mamma, mirusi 2020. gada 1. maijā. LSA Latvijas Samariešu apvienība nosūta mums pīlnu rēķinu par aprūpes pakalpojumiem par pēdējiem diviem mēnešiem, 2020. gada martu un aprīli, neskatoties uz...

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Slikts serviss

Slikts serviss Māmuļa veca un slima 84 gadi, es, meita 58 gadi, 3. grupas invalīds, katru dienu lietoju pretsāpju līdzekļus, lai varētu dienu nostrādāt, bet darba iztikt nevar, finansiāli. Aizbraucu palīdzēt mammai kaut vakaros un no rītiem. Mamma lūdza palīdzību pagastam vismaz pusdienas viņai uztaisīt un padot. Pagasta atsūtija samarieti Rutu, uzvārdu neminēšu, datu aizsardzību.Ēst gatavot neprot vispār- uzvāru pārsālītu kaut ko līdzīgu zupai 10 no rīta. Un atstāj uz karstas plīts. Un aiziet prom...

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Slikts servis.

Slikts servis. Navig vaig tadu sudu biedribu. Kaut lai izputetu noladeta samariesu biedriba. Labuma nav tikai savus blakus nodarbosanas sava biznesa. Es balsosu oktobri par to partiju un citiem iesaku lai tada samariesu biedriba latvija likvedetu. Lai viniem nebutu monamola stavoklis. Lai cilveks izvelas kur iet auto vaditaju komisiju.

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Slikts servis

Slikts servis Kadas tiesibas ir samariesu biedribai cilvekam liekt autovadituju arstu komisiju cita vieta. Jo cilveks vairak neuzciticas tur vaidzetu visu vadibu nomainit, jo man nemierina vinu attiecibas. Es sodien negaju autovaditaju komisiju jo, tur bija kas man uzlika liegumu, gan dievs vinu sodis.

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Проходил комиссию в феврале 2018, меня оскорбили при подаче документов и второй раз оскорбили при проверке зрения. Я был вынужден выслушивать расистские нотации апогеем которых было предложение идти в другое место если меня их политическая позиция не устраивает. Возмутительно!

LSA Latvijas Samariešu apvienība - slikts serviss

slikts serviss es esmu neamierinats ar samariesu biedribu labak tadas te Latvija nebutu man pagasgad uz gadu uzlika liegumu bet pec gada atkal jaiet pie samariesu biedribas no jauna komisiju jo citur nedrikst iet komisiju ja kāds zina ka var tik vala no samariesu biedribas un iet autovaditaju komisiju jo samariesu biedriba tikai pa arstiem suta un medicinai jamaksa naudinu.

LSA Latvijas Samariešu apvienība - slikts serviss

slikts serviss Slikts servis jau autovadītājiem jāmaksā pa medicīnisko komisijas lapu ja nav līdzi izdomājusi kur naudu dabūt. Motorolleru komisija vajadzīga ka autovadītāju vai tas ir normāli kast naudu.

LSA Medicīniskā komisija / Psihiatrs Ināra Aivare - Pazemo bērnus - pārsniedz savas pilnvaras

Pazemo bērnus - pārsniedz savas pilnvaras Šoferu komisija - CSDD, LSA Medicīniskā komisija, Bauskas iela 86, Rīgā. Ierados ar savu nepilngadīgo bērnu, lai viņš izietu šofera veselības pārbaudes komisiju, kas nepieciešama transporta līdzekļa apliecības iegūšanai. Samāriešu (tā sauc šo kantori, kas sniedz šo pakalpojumu) attieksme pret klientiem ir pazemojoša. Tas ka man sanāca saķeršanās ar administratori Diānu Gārdi, kura ir spējīga tevi nosaukt par "Idiotu", būtu vēl pus bēda. Šo krupi, vēl varētu norīt, bet tas, kas darās ārstu...

Latvijas Samariešu Apvienība - Medicīnisko komisiju var iziet 30 minūšu laikā!

Medicīnisko komisiju var iziet 30 minūšu laikā! Biedrības Latvijas Samariešu Apvienības Medicīniskā komisija, Bauskas iela 86, Rīgā, 3.stāvā, ir ārstu medicīniskā komisija, kas bez paskaidrojumiem neizsniedz medicīnas izziņu, bet naudu iekasē.

Biedrība Latvijas samariešu apvienība - atteiksme

atteiksme Gribu pasudzēties par šo apvienību, jo esmu saskaries ar rupju attieksmi un neprofesionalitāti. 04.02.2013 gadā esmu iegriezies šīnī kantori, jo man beigusies mediciniskā uzziņa. Man iedeva aizpildīt anketi, es aizpildīju un gāju pie dakteriem. Ieiejot kabinetā, es atdevu anketi dakterei, kura, paaugstināta toņi, teica, ka es uzliku nepareizu datumu. Es palūdzu pildspalvu, lai varētu izlabot datumu, uz ko es, atkal paāugsināta toņi, saņēmu atbildi, ka man jābūt savai. Pec tam , skatoties manu...

Latvijas Samariešu apvienība, sociālā māja - Vēlas saņemt naudiņu, bet ieguldīt un attīstīt- nē

Vēlas saņemt naudiņu, bet ieguldīt un attīstīt- nē Pagājušo nedēļ biju apciemot savu tanti, kura dzīvo un savas vecumdienas pavada sociālajā mājā Meldru ielā 58. Esmu ļoti lielā šokā un izbrīnā par šo ēku par tās apsaimniekotājiem - Samariešu apvienību. Koridori tumši, netīri . Cik zinu par šīs mājas uzturēšanu tiek saņemti līdzekļi. Dzīves apstākļi nav tie labākie un ja cilvēks ir 4 stāvā tad nokļūšana ārā nav iespējama ... Vai tiešām sociālais dienests nezin par šiem apstākļiem un nejedzībām ko dara Samarieši ...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes