LSA Latvijas Samariešu apvienība - Slikts servis

Kadas tiesibas ir samariesu biedribai cilvekam liekt autovadituju arstu komisiju cita vieta. Jo cilveks vairak neuzciticas tur vaidzetu visu vadibu nomainit, jo man nemierina vinu attiecibas. Es sodien negaju autovaditaju komisiju jo, tur bija kas man uzlika liegumu, gan dievs vinu sodis.

Dainis 20.07.2018

Izskatās , ka jūs daudz ,kas ''nemierina'' no sākuma savas domas iemācieties sakarīgi noformulēt un tad domājiet par tiesībām, par elementāru rakstītprasmi vispār nerunāsim.

V Valdis zakrevskis 20.07.2018

Labi ka zinu jus valodu.

WТF 20.07.2018

Ka tik neesi Tvaika ielas bijušais klients? Un baidies, ka komisijā tas uzpeldēs

C critical thinker 20.07.2018

kāpēc baidīties? tas noteikti parādīsies.

V Valdis zakrevskis 22.07.2018

Nesmu tur bijis jus laikam esat Samariesu biebribas aistavis.

V Valdis zakrevskis 22.07.2018

Es paslaik nezinu kas viniem deva tadas tiesibas izlemt cilveka likteni vai man vadit vai nevadit auto.Vai citas iestades Samariesu biedribu nekotrole jo pārāk viņi daudz viniem var atlauties.Jo es tapat sad tad braucu ar auto .Ja man talak jabrauc uz poliju vaciju tad man jamekle cilveku auto vaditaju tiesibam.