www.sudzibas.lv LSA Latvijas Samariešu apvienība Pazemo bērnus - pārsniedz savas pilnvaras

LSA Medicīniskā komisija / Psihiatrs Ināra Aivare - Pazemo bērnus - pārsniedz savas pilnvaras

Šoferu komisija - CSDD, LSA Medicīniskā komisija, Bauskas iela 86, Rīgā. Ierados ar savu nepilngadīgo bērnu, lai viņš izietu šofera veselības pārbaudes komisiju, kas nepieciešama transporta līdzekļa apliecības iegūšanai.
Samāriešu (tā sauc šo kantori, kas sniedz šo pakalpojumu) attieksme pret klientiem ir pazemojoša. Tas ka man sanāca saķeršanās ar administratori Diānu Gārdi, kura ir spējīga tevi nosaukt par "Idiotu", būtu vēl pus bēda. Šo krupi, vēl varētu norīt, bet tas, kas darās ārstu kabinetos, ir katastrofa.
Tai brīdi, kād eju iekšā pie psihiatres Ināras Aivares, viņa man paziņo, ka pie viņas iziet pārbaudi mans bērns nevarēs, bet viņa viņu nosūtīs uz padziļinātu psihiatrisko izmeklēšanu.
Es biju, kā ar aukstu ūdeni apliets. Ir mums varoši psihiatri, kas spējīgi uzstādīt diagnozi, pat neuzaicinot pacientu kabinetā (mans bērns vēl atradās tālu no kabineta gaitenī) un neizmeklējot pacientu.
Kad es uzstāju, ka tomēr tā kā vajadzētu pirms nosūtīt uz padziļinātu psih. izmeklēšanu izmeklēt pacientu, viņa sāka pazemot manu bērnu, liekot saprast, ka viņš ir muļķis, jo nezin Mendeļejeva tabulu. Jo tikai jautāts par skolas mācību priekšmetiem, sekmēm, ķīmijas formulām?
Vai tas ir tas, kas ir nepieciešams, lai vadītu transporta līdzekli???
Kad es jautāju, vai viņa zin kāda ir automašīnas eļļas ķīmiskā formula, klusēja kā zivs? Tad var būt viņa ir tikusi pie autovadītājas apliecības nezinot ķīmijas formulas??? ĀRPRĀTS

I

P Pella-m 15.04.2016

Manam brālim arī pagājušo nedēļu bija jāiet medicīnisko pārbaudi pie psihiatra, lai iegūtu medicīnisko atļauju vadītāja transporta līdzekļa apliecības iegūšanai. Psihiatrs pateica, ka diemžēl viņam esot jāiet uz padziļināto pārbaudi, viņš neveikšot to. Kādā sakarā?! Bet tas nav viss, pēc tā viņš vēl kabinetā esot sēdējis ar brāli un stāstījis par savu skaisto ceļojumu.
Kas par murgu?!

I iririr 19.04.2016

Kas tā bija par komisiju, kurā vietā?

L LSA Pārstāvja atbilde 18.04.2016

Latvijas Samariešu apvienības Medicīniskā komisija strādā tāpat kā jebkurš pakalpojumu sniedzējs – sniedz pakalpojumu un ir apvienojis visus nepieciešamos ārstus vienviet, lai klienti varētu pēc iespējas ātrāk nokārtot medicīnisko izziņu. Tā kā katrai situācijai ir divas puses, tad diemžēl atainotajā stāstā ir pausts tikai vienas puses viedoklis no notiekošā LSA Medicīniskajā komisijā 15.04.2016. Persona Medicīniskajā komisijā uzvedās agresīvi, naidīgi, uzbrūkoši un neadekvāti, aizvainoja personālu, plēsa papīrus un svieda tos sejā komisijas darbiniekiem. Tika izsaukta pat apsardze, kura pēcāk izsauca arī papildspēkus, lai agresīvo personu nomierinātu. Persona, ignorējot kārtību, traucējot komisijas darbu un citu apmeklētāju tiesības saņemt pakalpojumu, nekorekti aizpildot noformēšanas dokumentus, vainojot tajā komisijas darbiniekus, atteicās veikt samaksu par pakalpojumu, uzskatot, ka tas ir par dārgu, tik un tā uzskatīja, ka ir tiesības bez rindas, bez pakalpojuma noformēšanas un bez uzaicinājuma doties ārstu kabinetos, nicīgi, aizvainojoši un paaugstinātā tonī debatējot ar ārstiem par viņu pienākumiem, tostarp šādas uzvedības piemēru demonstrējot bērna klātbūtnē. Pēcāk persona izsauca pašvaldības policiju, uzskatot, ka personāls ir aizvainojis viņu.

Ikviens klients var izvēlēties, kur un cik ātri vēlas saņemt pakalpojumu. Medicīniskā komisija ir izveidota, lai klients varētu visus ārstus apmeklēt vienas dienas laikā pusstundas vai stundas ietvaros. Šim pakalpojumam ir noteikts cenrādis un ikviens var izvēlēties, vai lieki netērējot laiku apmeklēt visus ārstus vienuviet Medicīniskajā komisijā, vai arī doties citur un pie sava ģimenes ārsta un par pacientu iemaksu apmeklēt katru ārstu atsevišķi. Tomēr, lai vai cik lielas tiesības un taisnība būtu klienta pusē, agresivitāte un fiziska ārdīšanās nav akceptējama. Ļoti atvainojamies visiem pārējiem Medicīniskās komisijas klientiem, kuriem šajā dienā nācās komisijā pavadīt krietni ilgāku laiku, klausīties un noskatīties vienas personas izraisītā skandālā.

L Lapsa. 19.04.2016

Bezkaunīgi meli - no pirmā teikuma līdz pēdējam!
Lai gan - ko citu gaidīt? Gārde jau piecas minūtes vēlāk savus vārdus un darbības tika aizmirsusi - gan kā mētāja svešu telefonu laukā pa durvīm, gan kā klienta personīgo info printējusi, gan nepārtraukto apsaukāšanos un neadekvāto uzvedību, centienus izprovocēt citus.
Un lai jau runā un dara, bet lai protas arī atbildēt par savu rīcību. Taču pēc LSA komentāra jāsecina, ka tāda ir uzņēmuma politika.

I iririr 19.04.2016

Diāna Gārde, lūdzu nomierinies. Jo citādi jau sapīsies pati savos melos. Būtu jau labi, ja bišku padomātu, nomierinātos un mēs izlīgtu. Citādi tā muļķīgi sanāk. Un proti, tu melo ik uz soļa. Un te vēl viens pierādījums tam: "Tā kā katrai situācijai ir divas puses, tad diemžēl atainotajā stāstā ir pausts tikai vienas puses viedoklis no notiekošā LSA Medicīniskajā komisijā 15.04.2016." Ja tu neapraksti kādu atgadījumu, kas noticis 15.04.2016, ja tā tad tādi atgadījumi Jums tur notiek regulāri. Kāpēc???? Tad, augstāk aprakstītā problēma ir notikusi 14.04.2016. Te nu bija, vai ir kauniņš, vai nav???

I iririr 19.04.2016

Šī komentāra autors ir melis. Viss tur notiekošais ir ierakstīts audio ierakstā.Un tas nav saskaņā ar šeit aprakstīto. Žēl, ka persona ir anonīma, tā droši var sūdzēt viņu tiesā. Ja rakstītāja ir Diāna Gārde, tad tu ļoti labi zini, ka visas sarunas ir ierakstītas. Un tavi izteikumi par ir labi dzirdami. Bet, lai izbēgtu no tiesas, tagad tiek sacepta pasaciņa par aizvainojumu komisijai. Atgādināšu, ka izsauktai apsardzei nebija nekādu iebildumu par personas uzvedību. Un par papildspēku izsaukšanu, pilnīgi meli. Tādu nebija. To, ka klients izsauca pašvaldības policiju, lai sauktu pie atbildības Diānas Gārdes nihilismu, tas tiesa.

Eseseseseseseses 21.04.2016

Vai tik nav taa, ka padzilinaataa apskate ir par papildus maksu un daudz lielaaku nekaa par parasto apskati?

Eseseseseseseses 21.04.2016

Bet vispaar izklausaas, ka neadekvaata uzvediiba sajaa gadiijumaa ir bijusi no abaam puseem.

I iririr 22.04.2016

Piekrītu. Bet trakākais jau ir tas, ka kāds to atzīst, bet cits ar putām uz lūpām to noliedz. Un tāds atļaujas sevi saukt par ārstu!!!!

J Jankijs 29.09.2016

Super. Vienkārši šai tā saucamajai psihiatrei Inārai Aivarei un tā saucamajai narkoloģei Inesei Zvaigznei pašām ir nepieciešama ārsta palīdzība.
Biju arī es tur uz komisiju. Jau ieejot kabinetā tāda interesanta sajūta. Tiec nopētīts ar trulu,bet tanī pat laikā indīgu skatienu. Nu lai jau. Speciālistiem labāk zināms kā skatīties.
Un tad seko jautājums-kā ar alkoholu?
Viss kārtībā. Nelietoju jau vairāk kā divdesmit gadus.
Un tad nu tik sākās īstā jautrība.
Kāpēc nelietojat?
Nu tāpēc ka negribu.
Nu tā nav atbilde.
Bet ko tad man atbildēt?
Jūs ne uzdodiet mums te pretjautājumus.
Bet ko tad man darīt? Sākt izdomāt kaut kādas pasaciņas?
Ak tā. Jūs nevēlaties ar mums sadarboties. Viss. Mēs jūs nosūtām uz padziļināto pārbaudi.
Lieki būtu stāstīt vēl visu pārējo,bet tika man izrakstītas divas lapeles ar nosūtījumu uz padziļināto pārbaudi pie vietējā psihiatra un narkologa un viss. Ejiet ārā no kabineta. Kad uzdevu jautājumu vai tad viņas nav pašas pietiekami kvalificētas speciālistes lai visu atrisinātu,tad sāka man draudēt ar apsardzes izsaukšanu.
Nu ko. Protams jau ka aizgāju. Kā teikt gudrais piekāpjas. Reģistratūrā palūdzu vadītājas Ineses Vectirānes (hm...kaut kur dzirdēts uzvārds) telefona numuru. Piezvanīju,bet saruna diemžēl nebija produktīva. Atbilde vienkārša. Ja vēlaties,tad rakstiet sūdzību. Pat iedeva adresi Klijānu iela 7 un ar to arī viss beidzās. Laikam jau varu droši rakstīt sūdzību,jo tāpat jau par to viņām nekas nebūs. Tik būšu lieki iztērējis laiku.
Tā nu lūk man gāja Bauskas ielā. Nevienam neiesaku turp doties. Lielāku murgu grūti iedomāties.Visus,gan radus gan draugus,gan paziņas informēšu par šīm jaukajām kundzītēm. Iesaku darīt arī pārējiem to pašu.
P.S.
Vēl tikai piebildīšu ka pirms manis kabinetā kādas 20 minūtes pavadīja gados pavecāka kundzīte kura tika terorizēta,jā patiešām terorizēta par to ka viņa apmēram reizi mēnesī iedzerot kādu vīnu kādas draudzenes jubilejā,vai arī satiekoties ar draugiem. Jā...... Neko piebilst.

M Maris 20.03.2017

Krapnieku bars taja Bauskas iela..Neiesaku tur nevienam iet..Pats ar to saskaros..

V Valdis zakrevskis 03.10.2017
slikts serviss

gaju pagasgad komisiju un nozeloju kad vispar tur gaju.Man uz gadu noblokeja un saku pajauno un atkal pie viniem laikam es citur nedrikstu iet vaditaju komisiju tagad nezinu ko darīt.

D Didzis Šmitiņš 07.10.2017
slikts serviss

LSA Medicīniskā komisija / Psihiatrs Ināra Aivare - zem šī nosaukuma aprakstītas arī manas problēmas. attieksme zem katras kritikas. pie narkologa ar jautajumiem par dzeršanu arī lila jautrība, tikai smiekli nenāca. Neiesaku nevienam.

LSA Medicīniskā komisija / Psihiatrs Ināra Aivare- pārāk ambicioza kundzīte, kura savas diagnozes izzīž no pirksta... bez jebkāda pamatojuma... palasot komentārus un sūdzības saprotu, ka izrakstīt lapeles ar nosūtījumu uz padziļināto pārbaudi Aivarei ir jājam zirdziņš, lai varētu iegūt papildus peļņu nosūtot uz konkrētu kantori.. turklāt kā šodien teica administratore tā ir normāla prakse bērnus/jauniešus sūtīt uz padziļināto pārbaudi..
izskatās ka pašai kundzītei vajadzētu padziļinātu veselības pārbaudi it sevišķi psihiatra... jau nemaz nerunājot par faktu, ka ši iestāde strādā līdz 18.00 bet 17.45-17.50 visi dakterīši masveidā notina makškeres - serviss vienkārši perfekts