LSA Latvijas Samariešu apvienība - slikts serviss

es esmu neamierinats ar samariesu biedribu labak tadas te Latvija nebutu man pagasgad uz gadu uzlika liegumu bet pec gada atkal jaiet pie samariesu biedribas no jauna komisiju jo citur nedrikst iet komisiju ja kāds zina ka var tik vala no samariesu biedribas un iet autovaditaju komisiju jo samariesu biedriba tikai pa arstiem suta un medicinai jamaksa naudinu.

V Valdis zakrevskis 03.10.2017

samariesu biedriba csd

donna b 03.10.2017

Zel ka vini tevi neapmacija ka punktus lietot teikumos...Pats vari izlasit lidz beigam ko esi samurgojis?

V Valdis zakrevskis 03.10.2017

Kada jega likt punktus kas gribes tas sapratis.

Dainis 04.10.2017

Varbūt tomēr no sākuma iestājies atpakaļ skolā no tās vietas kur pabeidzi, 3 klasē, un tad domā kā slepkavot cilvēkus uz ceļiem?

Dainis 04.10.2017

Vari doties uz CSDD vismaz kādreiz tur bija dzērjāju komisija, bet varbūt tomēr padomā un tev tiesības nemaz nav vajadzīgas, vajadzētu kādus IQ testus ieviest, jaunajiem autovadītājiem..

V Valdis zakrevskis 04.10.2017

man ir vaidzigas tiesibas jo es nevaru braukt ja nav tiesibas ,bet sad tad riskeju un braucu ar auto bet es labi zinu ka nedrikst ta darīt .Es jau domaju braukt dzīvot uz citu valsti iespejams gan tur iziesu arstu komisiju un noliksu tiesibas,

Z Zanda Blaubuka 01.06.2018

Mani sauc Zanda Bluubuka es esmu 1 grupas invalids nosledzu ligumu ar Samariesiem par 75 eiro ka vini brauks 2 menesi pie manis . Atbrauca un pateica ka brauks tikai 1 reizi par to pasu summu .Vai ta var?

S Sandra Bokisha 14.12.2018

Var. Un vēl sliktāk var...

Z Zanda Blaubuka 01.06.2018

Samariesi no Skrundas