LSA Latvijas Samariešu apvienība - Slikts serviss

Māmuļa veca un slima 84 gadi, es, meita 58 gadi, 3. grupas invalīds, katru dienu lietoju pretsāpju līdzekļus, lai varētu dienu nostrādāt, bet darba iztikt nevar, finansiāli. Aizbraucu palīdzēt mammai kaut vakaros un no rītiem. Mamma lūdza palīdzību pagastam vismaz pusdienas viņai uztaisīt un padot. Pagasta atsūtija samarieti Rutu, uzvārdu neminēšu, datu aizsardzību.Ēst gatavot neprot vispār- uzvāru pārsālītu kaut ko līdzīgu zupai 10 no rīta. Un atstāj uz karstas plīts. Un aiziet prom. Pusdienlaikā zupa jau ieskābusi, nu un vecais cilvēks arī netiek pie tās. Es vakarā atnāku un ierūgušo zupu izleju ārā. Mamma nokļuva slimnicā un bija jau tuvu nāvei. Noalgoju cilvēku, kuram izmaksāju dienas pārtiku, kafiju, un naudu. Viņš gatavoja ēst, pieskatīja lai iedzer zāles un pēc 2 nedēļām mamma atžirga. Samariete Ruta aizgāja uz pagastu un pasūdzējās ka viņa nevarot strādāt ka mājās sveši cilvēki. Ieradās pagasta sociālie un pieteica manai kaimiņienei ka viņa nedrīkstot neko palīdzēt. Pat nezinu sūdzība attiecas uz samariešiem, vai pagasta soc.dienestu

14.12.2018

Atbilde no LSA Pārstāvja atbilde 17.12.2018

Labdien! Paldies par šo informāciju! Lai varam noskaidrot un risināt šo situāciju, lūdzam, informēt mūs par to, kurā pašvaldībā tas ir noticis.