www.sudzibas.lv LSA Latvijas Samariešu apvienība Rupja un neprofesionāla attieksme

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Rupja un neprofesionāla attieksme

Rekomendēju ja laiks un nauda atļauj iet visus ārstus atsevišķi un caur ģimenes ārstu - zinot kāda vara pār tevi ir šeit esošie dakteri - īpaši 'psihiatrs' un 'acu ārsts' ir ļoti necieņu pilni un ņirgājas, psihiatrs izsaka absurdus melīgus pieņēmumus. Viņi saprot, ka viņiem ir liels monopola stāvoklis un vara pār tevi un to, ka cilvēks tādā situācijā diez vai īpaši runās pretī un tad Saka visu kas ienāk prātā ar tendenci tevi izsmiet, saprotams ka darbs nav tas vieglākais un klienti arī var būt neadekvāti, ne daudzi tādu gribētu strādāt, es to nojautu pirms gāju un jau gaidīju ne vislaipnāko attieksmi, bet tomēr bija vēl drusku ļaunāk, kā manas ļaunākās prognozes.

Konkrēti man iedeva tikai uz trim gadiem medicīnisko izziņu bez kāda nopietna pamata - faktiski "pamatojums" robežojās ar ņirgāšanos. Noteikti vairāk pie viņiem neiešu.

20.10.2020

V