Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Vai slimnīcā ārstē

Vai tiešām, kad med.pakalpojumi kļuvuši dārgi, par slimiem cilvēkiem ir tikai jāņirgājas? Sieviete gin.nodaļā ārstējās ilgāku laiku, bet rezultāta nekāda, asins grimšanas rādītājs pēc slimnīcas bija 105, pirms tam bija mazāka. Samaksāts par ārstēšanos tika pilnā apmērā pie 100 ls, bet cik gan vēl izmaksās turpmākā diagnozes precizēšana un ārstēšanās???? Vai tiešām iespēja atgūt veselību būs tikai miljonāriem, bet pārējiem nebūs problēmu, jo viņu pašu nebūs???

Z Zuze 22.09.2009

Šomēnes uz vienu dienu nācās pabūt Jelgavas slimnīcā. Tagad jau tā ir reģionālā, taču nekāda īpaša rosība tur darba dienas rītā nav novērojama. Kopumā, ja nenirsti nost un visu tāpēc vari uztvert ar humoru, nav tik traki, taču, ja kaut kas sāp un tāpēc joki un pacietība nav prātā, tad gan tā ne visai.
Īsāk sakot, daktere, kas pieņem privātpraksē, bet pati arī strādā JS, uzrakstīja man nosūtījumu un pateica, ka slimnīcā uzņem no rīta, no plkst 8-9. Labi, plkst. 8.25 esmu klāt, bet mani un vienu sievieti ar mazu bērnu izmet no pieņemšanas telpas laukā, jo pēc 5 min !!! ārstiem sākšoties piecminūte!!. Labi, sēdam gaitenī, bērns raud, mums piebiedrojas viens pensionārs un viens mašīnas notriektais, ko atved ātrie. Gaidam. Iznāk māsiņa un saka, ka gaitenī ir kafijas automāts un mēs varam pastaigāties, jo ātrāk kā pēc 15 min ārsti neatgiezīsies. Sēdam, nav jau nekas traks, bet kāpēc tad pieņemšanas laiks ir jātaisa vienā laikā ar savām plānošanas sanāksmēm!!!??? Nav skaidrs. Labi, sagaidam, uzņem mūs visus slimnīcā, es tieku nosūtīta uz savu nodaļu. Medmāsa ar mediķiem raksturīgo melno humoru man noprasa, ko es esmu atvilkusies, labāk būtu sēnes lasījusi, tagad pats laiks ( a man mājās garlaicīgi, nospriedu, izklaides pēc aiziešu uz slimnīcu, lai uztaisa kādu ķirurģisku manipulāciju), tomēr ierāda vietu palātā. Drīz būšot daktere. Gaidu. plkst. 9.30, 10.00, 10.30- nav dakteres. 10.40 pa gaiteni aiznesās priecīga čalošana- esot!!!. Atnāk daktere, paskatās citas, paskatās uz mani un saka, ka man vēl jāpagaida, jo esot kaut kur pazudis!!! anesteziologs. Lieki piebilst, ka pirms narkozes es neesmu ne ēdusi, ne dzērusi. Gaidu. Pēc vēl apm. stundas atnāk medmāsa un saka, ka anesteziologs tā arī esot pazudis, davai viņas pašas, lai es nākot. Es aizeju, man iešpricē zirga devu narkozes tā ka es guļu vēl diennakti. Un tas viss pāris minūšu manipulācijai. Ā, jā pa vidu mani pamodināja uzreiz pēc manipulācijas, lai iedotu pusdienas :)), pēc tam vēl pēc pāris stundām, lai pateiktu, ka es varu doties mājās. Ko es arī izdarīju. Gulēju tālāk mājās :) Kopumā jau tīri neko, interesanta pieredze :)

I Ivo Ivanovs 06.06.2018
SLIKTS SERVIS

Piektā stāva daktere Ādamsone,ar savu 40 gadu stāžu droši var doties pensijā.Nepareizas diagnozes rezultātā ir letāls iznākums.Sargiet savus tuviniekus.

Aigars31 12.07.2018

reali negribas kaa latvietim lai arstniecibu iestadees stradaa krievu tautiibas vai valdibaas un citos amatos .. reali nepatiik man.. neciešu.. . nekad negribu lai kads krievs ar mani runā par manam problēmām vai veselību.. vai lai graapstaas .un atljaujas veel komandeet..un sevi te piederigu uzskatiit.. . fuj.. reali pretiigi..runat ar tadiem nevelos .. pretiigums seež.. pretīgi ... nekad nepiedodu.. nepiedošu.. nekad .. ne ar vienu asins pili.. tāds man neko nekomandēs..

O Olga 010187 19.03.2019
Slikts serviss

Man ir jautājums vai registraturai bij tiesības atteikt bērnu rengena sanemsanai bērnu tēvam ar sekojosiem dokumentiem:bernu pase,tēva id karte.?