www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Zobārsta Ilzes Braueres attieksme pret pacientiem..

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Zobārsta Ilzes Braueres attieksme pret pacientiem..

Sūdzība par neprofesionālu rīcību un briesmīgu un rupju attieksmi..
Ilze Brauere zobārste,pie kuras daudzus gadus ārstējos es un mana ģimene,vienmēr zinājām,ka viņa tāda augstprātīga,bet darbu savu it kā zina,tad ok...bet 2014 gadā viss kaut kā izmainījās-dakterei sāka trīcēt rokas,anestēziju negrib dot,saka pamocies tas ir kaitīgi veselībai,bļauj uz pacientiem,brālim sataisīja tā zobu,ka sākās infekcija,strutas(Rīgā bija pārlabot par lielu naudu),protams pie viņas vairs neies,tētim rāva zobu ārā-neuzlika šuves-sāka asiņošana un lielas problēmas,tad jau jutās vainīga un paldies ka nebļāva virsū,bet vienalga bija dusmīga,jo kā tad tā-karalienei profesionālei ir kļūda...un nu šoreiz arī es nomocījos-nezinu protams ka viss beigsies..biju izraut sastrutojušu zobu-narkoze protams nepaņēma,mocijos,raudāju,nolūza zobs,daktere ar tādām dusmām paskatijās uz mani,it kā es esmu pie tā vainīga-nu tad ok,sāka urbt saknes-es zili sarkana,ar asarām acīs-prasu dakterei lai izraksta antibiotiķi,jo bija daudz strutas,iekaisis zobs un sarežģīta zobu raušana..viņa saka,nē neko nevajag..ok..es atnācu mājās,neko,sāp,ciešos,nākamdien sliktāk,sāp visa galva,zobi-ciešos,nākamdien pamostos visa sapampusi,sāpes neciešamas-nepalīdz ibumetīns un pārējās zāles,sāku lasīt internetā,forumas-šoks!!!! kā var palaist pacientu ar tādām problēmām un neizrakstīt antibiotikus???? Vīrs atveda antib.sāku dzert,šorīt trešo tableti izdzēru,drusciņ vieglāk palika,bet seja sapampusi un sāpes arī ir(ciešamas)
Gribu pateikt to,ka attieksme ir kā pa konveijeru,dakterei pilnīgi nav svarīgs pacients,tik augstprātīgs skatiens,vēl paprovē kādu jautājumu uzdot!!! Ļoti ceru,ka kādam šī informācija noderēs un ticiet man mūsu laikos paldies dievam mums ir izvēle! Bet man,manai ģimenei,draugiem,radiem un paziņām Ilze Brauere paliks iedomīgs,augstprātīgs,dusmīgs,neprofesionāls,nekompetents,nepacietīgs monstrs...
ESIET UZMANĪGI-ILZE BRAUERE SABOJĀS JUMS NE TIKAI ZOBUS,BET ARĪ NERVU SISTĒMU!!!!!

J

C caramele 16.01.2016

Nu nezinu.Mums nav bijusas problemas ar šo dakteri.Gudrības zobus rauj vnk super.Bērnam mēles saitīti pārgrieza ka nemaz i nejuta neko.Māsai bija sastrutojis dzeroklis,arī anestezija neiedarbojas.Bet tā nav dakteres vaina.Kā teicu māsai,tā arī citiem-regulāri apmeklējot zobārstu un higienistu,zobi nesāpēs un nestrutos.

M menesgaisma 30.01.2016

Nesaprotu, kāpēc ja jūs neapmierināja dakteres attieksme jau pirmsākumos vajadzēja turpināt apmeklēt viņu? Jā, daktere neizceļas ar sevišķām mīlestības izpausmēm, tomēr viņa pat nakts laikā ir atbildējusi uz maniem telefona zvaniem un pilnīgi vienmēr interesējusies par mana un mana bērna veselības stāvokļa izmaiņām. pavisam vēl nesen apmeklējām dakteri un mums viss bija vislabākā kārtībā. daktere strādāja ātri, kārtīgi un profesionāli. Atvainojiet, bet tur kur mums bija norīkojums no cita daktere uz entajām pārbaudēm, daktere uzreiz spēja rast cēloni un novērst situāciju. Esmu ļoti apmierināta ar dakteres darbu, profesionalitāti un attieksmi.

J jenija 30.01.2016

Jums paveicās...

S skystars 02.02.2016

Esmu vairākas reizes bijis pie Ilzes Braueres un katru reizi saņemu ātru, profesionālu un kvalitatīvu palīdzību. Šī ievietotā sūdzība ir ļoti aizvainojoša un nav skaidrs, kādēļ tad Jūs tik ILGUS GADUS gājāt pie šī speciālista, ja katra reize Jums ir bijusi tik slikta! Es pēdējo reizi laboju zobu 2015.gada decembrī un ne miņas no sūdzībā minētā - zobārste strādāja ļoti labi.

D Dina 20.08.2016

Man arī ir ļoti negatīva pieredze ar dakteri Braueri. Nekad neieteiktu iet pie šādas dakteres. Attieksme ir ļoti slikta, nervoza, asa, īsti neko nepaskaidro. Sagraizīja visu žokli, pārcietu nežēlīgas sāpes un beigās tāpat gudrības zobu neizrāva, viss ir palicis pusratā. Un, kad paprasīju, lai uzraksta papīru, kas ir izdarīts, tad tā paskatījās uz mani, it kā nezin ko es būtu prasījusi.
Lai gan konsultācijā man sasolīja zilus brīnumus, realitāte ir ļoti sāpīga. Kā mans patēvs saka "lopu dakters" nevis cilvēku.

A Anoniims111 12.11.2016

Daktere ļoti laba, vakar rāva zobu, šuves arī lika, pilnīgi neko nejutu, attieksme arī laba, visu laiku interesējās vai man viss kārtībā, vai nesàp. Vienkàrši super cilvēks un zobārsts.

L Llen 22.09.2018

Ārsts ar zelta rokām. Gudrības zobu izrāva 3 min. , sāpes pavisam rimās pēc 3 h. Šodien otrā diena un jūtos labi. Tā kā pēc zoba raušanas nevarēju neko pateikt, vēlos pateikt milzīgu paldies dakterei Ilzei Bauerei par ātru un profesionālu darbu!

K kristi 76 20.02.2019

Atnācām bērnam (7 gadi) izraut piena zobu, kurš sāpēja. Iepotēja, it kā izrāva. Vēlāk apskatot bērnam muti. Izrādījās. Ka zobs ir veinkārši nolauzts uz pusēm. Kā var tā? Nolauzt piena zobu. Atstāt sakni. Un neko par to nepasakot? Tas nav zobārsts. Vairāk nekad neuzticēšu bērnu Dr. Brauerei

I Inese Grundule 14.10.2021

Piena zobam sakne? Tad nav brīnums, ka no.. irš dakterīti. Ilze ir... varētu teikt mūsu dzimtas daktere. Kā nu kurš, ārstējamies 30 gadu garumā. Vīrs, vīra brālis, māsa ar visiem bērniem. Mani zobi, var teikt, sastāv tikai no Ilzes plombēm. Jā - smaidoša pretī neskrien. Rāvusi vairākus zobus - kā nu kurš. Citu nejutu izejot no kabineta, ar citu mocījos nedēļu, citu urba un šuva. Ja redz, ka netiks galā, sūta uz Dzirciema ielu. Super dakterīte. Nekad nemainītu pret citu

Piena zobam ir sakne?

B Badsystem 28.05.2019

Записалась к этому врачу по направлению от другого зубного врача, чтобы вырезать зуб мудрости. Я уже настроилась на операцию и на все послеоперационные последствия. Придя к Ilze Brauere, она сделала осмотр, посмотрела рентген, и начала грубо говорить мне, что его надо вырезать, и это очень трудная операция, но так как я была к этому готова меня это не смутило, но она продолжила говорить о том, что «это операция непростая, и после неё у меня всё распухнет, и будет сине-красно-жёлтое, но если я прям так хочу этого, то она мне сделает эту операцию». Она вместе со своей медсестрой отговорили меня от операции и я даже рада, что так получилось. Мне совершенно не понравился её подход ко мне как к пациенту, грубость, непрофессионализм, и видимо нежелание и боязнь делать трудные операции. Не советую этого врача.

I Inese Grundule 09.01.2022

Daktere Ilze ir profesionāle - liek kopā pēc dzertiņiem lauztos žokļus. Ja problēmas ar gudrības zobiem, un zin, ka vajadzīgi citi speciālisti, sūta uz stomatoloģijas institūtu. Man viens gudrības zobs ir šķērsām izaudzis. Jau pirms 10 gadiem teica, ka jārauj. Un, ko nepareizi pateica, ka pēc operācijas būs zils un sapampis vaigs?

M Marta Līdeka 10.09.2021

Ļoti profesionāli salaboja man zobiņus, tāpat arī izrāva gudrības zobu. Varu teikt tikai to labāko par Dr. I. Braueri! Dikti patīk gan kā ārsts, gan kā cilvēks. Zina savu darbu un rūpīgi to izdara. Ļoti, ļoti esmu apmierināta un saku milzīgu paldies par manu zobu problēmu likvidēšanu! Noteikti iesaku arī citiem! Man personīgi ļoti patīk ka ārsts ir ārsts un koncentrējas uz savu pienākumu rūpīgu izpildi un visu izdara kārtīgi nevis cenšas būt kā "labākais draugs" un pārlieku izrāda lišķīgu draudzību. I. Brauere ir pieklājīga, profesionāla, atsaucīga, arī draudzīga, bet ne lišķīga - vienmēr sniedz atbildes uz savas jomas jautājumiem, kas arī ir būtiskākais man apmeklējot zobārstu. Visu cieņu! Patiesā pateicībā par darbu dr. I. Brauerei!
Cieņā,
Marta L.

S Solvita Gudrā 16.09.2021

Katram sava pieredze, bet te manējā. Dr. Brauere ārstē mana bērna zobus no 6 gadu vecuma, tas ir, jau 5 gadus. Brīnišķīga daktere, lai arī nav diez ko “mīlīga”, bet ir iejūtīga un savu darbu dara izcili un esmu droša, ka visu dara pēc tīrākās sirdsapziņas. Šodien, atrodoties slimnīcā un nevarot apmeklēt savu dakteri, biju spiesta vērsties pie Dr. Braueres un vēlreiz secināju, ka viņa ir profesionāls enģelis. Astoto zobu izrāva perfekti. Viss sāk dzīt jau pirmo stundu laikā pēc izraušanas. Milzīga pateicība šai dakterītei par to ka viņa ir. Jaunās dakterītes arī ir jaukas, bet jaunajiem stomatologiem būtu daudz ko mācīties no šīs pieredzējušās dakterītes. 🙂

I inese 09.01.2022

Labākā, saprotošāka un profesionālāka zobārste ar kuru vien ir nācies sastapties. Tas ir līmenis.

I Inese Grundule 09.01.2022

Ilze ir superīgākā dakterīte! Ne tikai mūsu ģimenes, bet varētu teikt Grunduļu dzimtas daktere. Manējā jau 30 gadus. Jā - bez vajadzības nepotē. Ir dzirdēts, ka citi ārsti pie katras plombes potē. Bet viņa jūt, kad sāpēs, un saka - pacieties, un tad tikai es pamanu, ka bij jāsāp. Mani zobi ir starp sū... un ļoti sū... tie pārsvarā sastāv no Ilzes liktajām plombēm. Rauti kādi 6. Kāds bez problēmām, kāds no visa spēka - var pabrīnīties, kā tik smalciņai ir tāds krampis.