AtrisinātaJelgavas Pilsētas Slimnīca - Nekompetence

04.02.23 atbraucām uz slimnīcu, jo bērnam sāpīgi norīt iekaisis kakls un strutas acīm. Dr. Anna shulhina apskatīja bērnu, teica rīkle pasārta, mandeles aplikumi. Izrakstīja faringo spreju, acīm akvakolu un aizsūtīja uz mājām. Uz šo dienu bērnam paliek daudz sliktāk, temperatūra turas 38 un rīklē ir tik sarkanā ka meitiņa pat nevar padzert no sāpēm un smaka no mutes ir tāda ka nevaru aprakstīt. Ģimenes ārsts konstatēja striptokoku, izrakstīja antibiotikas jo bez tiem nekā vevar iztikt, un jautāja " ko jūs braucāt uz slimnīcu, ja jūms ar tādu sarkanu muti un mandeles aplikumi, pat nepaņēma analīzes". Mans 3 gadu bērns, zaudēja 2 dienās pateicoties dr. Annai shulhinai. Ja uzreiz būtu pareizi konstatētā diagnoze un izrakstīti attiecīgie medikamenti, bērnam uz šo dienu nebūtu tik slikti.

06.02.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Татьяна Масальская 06.02.2023

Vēl taja pašā dienā man zvanīja dr.Anna un teica,ka atnāca analīzes un viņās nav labas kā vajagot dzert antibiotikas,uz ko es sāku,ka manai meitiņai nepaņēma nekādas analīzes vel pie ta visā pacientus sajauca.Ceru ka tai meitenei kurai bija sliktās tas analīze,sazvanīja

I Inese 27.03.2023

Tieši šī pati daktere, Anna Shulhina, tika manam bērnam, nekompetenta ārste, neko nesaprot, ja pasaka ne pa prātam, sāka ignorēt, rīta ārstu apgaitā nepienāca, tikai pēc sūdzības nodaļas vadītājai, pavirši pienāca un krievu valodā kaut ko nobēra, es runāju latviski un teicu, ka nesaprotu, tad tik kārtējo reizi atcirta, ka no Ukrainas esot. Pēdējā slimnīcas dienā tik izrakstu pasvieda, nekādu norādījumu par tālāko ārstēšanu vai speciālistu apmeklējumu. Turklāt ar medmāsām tā aprunāja, ka brīnos kā šādu ārsti un medmāsas, strādādamas bērnu nodaļā, vispār zeme nes, kur ārstu dotais zvērasts?