www.sudzibas.lv Vision Express ārpus visām robežām

Vision Express - ārpus visām robežām

Saprotu, ka ir krīzes laiks, nu bet ne jau tādā veidā. Vairāk par 20 gadiem esmu šīs firmas klients, pastāvīgi iegādājos kontaktlēcas, ir arī klienta karte, kurai ja ir beidzies termiņš, meitenes nomaina bez kādām problēmām. Ieejot veikalā Marijas 3, Rīgā, pēkšņi man pasaka, ka kartei termiņš beidzies un lai to apmainītu, man jānopērk 3 pāri kontaktlēcu un tikai tad es arī dabūšu atlaidi. Es apstulbu, jautājot, no kura laika šādas izmaiņas. Pārdevēja šķību seju atbild - vienmēr -. Mele izrādījās! Protams lēcas es šinī veikalā nenopirku, azbraucu uz TC Molu un tur meitenes bez kādām problēmām gan klienta karti samainīja, gan nevajadzēja nekādus 3 pārus pirkt. Rakstīju ari Vision uz e-pastu, bet nekādas atbildes. Varu ieteikt tikai vienu - neapmeklēt vaikalu Marijas 3, jo tur lai nopirktu lēcas, Jums būs jāiet pēc receptes pie viņu acu ārsta, lai gan jūs tās lietojiet jau gadiem. Šāds gadījums bij kolēģim.

. ....kl 24.09.2009

Nu nezinu, nezinu! Man Marijas ielā 3 klienta karti samainīja bez problēmām un nekas nebija japērk.

A Alisa 14.10.2009

А мне просто там нахамили на Марияс, когда я линзы хотела купить... тёмненькая такая нехуденькая дамочка...
Тоже поехала в Молс, где получила качественное обслуживание!

A anna 28.10.2009

Mne tozhe hamili tam neodnokratno, ne smotrja na to, 4to ja postojannij klient i opravi i linzi pokupala toljko tam... 1 raz v zhidkostj dlja linz nedolozhili kontejner, na moj vopros, skazali vi mozhete kupitj u nas novij. S karto4koj klienta i skodkami tozhe postojannij gemorroj, takoje vpe4atlenije, 4to eto eto diamond karte i dajet 100% skidku.. Iz principa ja tuda boljshe nikogd ane pjdu, hotja mestoraspolozhenije udobnoje.

B brrrrr 10.12.2009

Man šāda situācija bija TC Alfa, man pateica ka jāpērk 5 pāri un tad man klientu karti apmainīs.
Ja nevēlos tad atlaides nebūs un klientu karti nemaina, tāpat kaut pērk vienu pāri.

M Madara 14.12.2009

Es ari BIJU Marijas 3 pastavigais klients un man ari atteicas mainit karti, pateica ka janoperk 6 lecas lai dabutu atlaidi, mani tas neapmierinaja un es aizgaju prom.burtiski aiz stura preti maskavas namam ieraudziju optiku un nolemu ienakt.tur es nopirku savas lecas un sanaca pat letak neka visiona.vajag tikai bisku pastaigat:) vision nav vieniga optika Riga.

E Eseseseseseseses 14.12.2009

vai mees vareetu vienreiz suudzeeties nevis par 'veikalu marijas ielaa 3', bet gan par konkreetu darbinieku, kuram ir vards un uzvaards? es arii marijas ielas 'vision' neskaitamas reizes esmu iepirkusies, nekad nekaadu probleemu nav bijis...kaapeec ir jaacies labu darbinieku reputaacijai, ja vinju viduu ir pagadiijusies viena skaaba viinoga?

L lija 16.05.2010

проблема в том, что есть персонал, который не придерживается так сказать общим правилам. допустим, начальством было решено, что скидочная карта дается только при покупке свыше 40 лат (ну или др суммы, не важно) или покупке упаковки линз. но находится персонал, который просто пытается избежать скандала с клиеном или нытья, по поводу чего-либо. и тем самым идет на уступки, выставляя себя хорошим продовцом, а другого плохим.

но почему-то никто никогда не пытается обвинить самое главное (верх) начальство, а не подчиненных, которые всего лишь выполняют то, что им говорят.

L lija 16.05.2010

и еще. приходит клиент и начинает ныть - " да я у вас уже 20 лет линзы покупаю. да я то, да я это" - правда не понятно, какого хрена за эти 20 лет ты так и не выучил пару необходимых цифр (параметры линзы) и букв (название линзы)?! когбуд-то это консультанту надо, а не тебе самому. потом еще жалуются, что так долго не могут найти данные о предыдущих покупках (в базе данных, если таковая имеется или карточках).
при покупке всегда дается квитанция, на которой написано что было куплено или даже картока (типо паспорта для кл). ну, если квитанция не устраивает, то можно записать где-нибудь себе лично.
это же ваше зрение. без него никак. инетересно что бы вы делали, если не помнили название лекарства, без которого не смогли бы дышать и т.д. и т.п.

м Мария 20.09.2010

Покупайте линзы в интернет -магазинах. Преимущества очевидны.
http://www.linzmarket.lv. Самые низкие цены и самый лучший сервис. Ваши контактные линзы - там, где вам нужно, тогда, когда вам нужно. Дешевле, чем где-либо. :)

L lolita 15.06.2011

Kupila očki v Molse, v etot magazin nikogda ne pojdu. Obdiralovka 13 lat za obsluživanie!!!kakoe obsluživanie? prodavec kak v ljubom magazine.Zrenie proverila-5 lat, a, , obsluživanie, , -13lat.Da i zrenie, proverili ploxo, kak porabotaju v očkax, glaza boljat.Nado idti v drugoe mesto proverjat. Reklamirujut čto pri pokupke očkov solnečnie v podarok, nefiga ne predložili.Pokupka obošlas v 145 lat kartu tože ne dali.

Z zaza 08.03.2013

13 латов, ув. Лолита, это 10 % от стоимости вашей оправы и линз, и платится это за работу мастера, который монтировал Ваши очки.

E erihon 09.04.2013

Работников - просто - обманывают. Обещают одно, а когда приходишь работать оказывается совсем другое. В договоре так хитро написано, что понять не возможно, а на реале - и страховки мед. нету и ставка гораздо меньше!!!1