www.sudzibas.lv Vision Express Saplēsts briļļu stikls

Vision Express - Saplēsts briļļu stikls

Nevienam neiesaku nest labot brilles bez rāmjiem Vision Express Optikas centrā Marijas ielā 3, ja negribat palikt vispār bez brillēm un pirkt vietā jaunas.Pirms kāda laika turpat pie viņiem Marijas ielā 3 nopirku brilles bez rāmjiem, tikai ar stikliņiem. Brilles bija diezgan nekvalitatīvi uztaisītas jau sākumā, skrūves, kas ir ieurbtas stikliņu maliņās un savieno briļļu lēcas ar kājiņām, visu laiku skrūvējās vaļā, turklāt arī pašas briļļu kājiņas jau no paša sākuma nestāvēja vienādi- viena bija pielikta izteikti augstāk, viena zemāk, līdz ar to arī pašas brilles nestāvēja vienādi.Vārdsakot- brāķis.Pirms mēneša vienai briļļu lēcai pavisam izkrita skrūve, un bija jānes likt skrūvi atpakaļ uz Optikas centru Marijas ielā 3, jo Optikas salonā, kurā biju, teica, ka tā esot vienīgā vieta, kur tādas lietas taisa. Tā nu aiznesu uz turieni, meistars skrūvi ieskrūvēja atpakaļ 15 minūšu laikā un par darbu paņēma tikai 1.50eur. Salonā uz vietas kārtīgi neizpētīju brilles, tikai mājās secināju, ka skrūve ir ieskrūvēta ļoti stingri, un skrūves stiprinājuma vieta, kas satur kopā lēcu, ir sataisīta tā, ka kājiņas tagad stāv vēl šķībāk kā iepriekš- lejasdaļā, kur kājiņas kabinās aiz ausīm, nu jau ir 2cm starpība augstumā!!! Tā rezultātā viena briļļu kājiņa manu ausi ir tā nospiedusi, ka jau jēlums taisās!!! Arī ar visu to,ka ikdienā nēsāju kontaktlēcas, un brilles lietoju tikai vakarā, lai atpūtinātu acis.Un šodien "pilnai laimei" ieraudzīju, ka ap taisīto skrūvi apkārt ir ieplaisājis stikls 6ās vietās zvaigznes formā, acīmredzot, skrūve bija tik stipri ieskrūvēta un nospiesta, ka stikls neizturēja spiedienu. Horiozontālā plaisa ir līdz pašai briļļu kājiņai, vairāk kā 1cm garumā.Tādi, lūk, "PROFESIONĀĻI" strādā Vision Express Optikas centrā Marijas ielā 3!!! Meistari, kas salabošanas vietā saplēš savas pašu taisītās brilles pavisam!!!Un ja tā vēl ir vienīgā vieta Latvijā, kur vispār šāda tipa lietas šāda tipa brillēm labo, tad man vispār trūkst vārdu. Kur tad lai cilvēki taisa savas brilles??? Jābrauc uz citām valstīm meklēt meistarus, ja reiz Latvijā nav neviena meistara, kurš mācētu skrūvi ieskrūvēt stiklā,stiklu nesaplēšot???

D

L Lelle Bez Matiem 13.11.2015

Noteikti tāpēc, ka pirki pašu lētāko variantu. Es arī valkāju brilles bez rāmjiem, un pasūtot mani brīdināja, ka parastie stikli ir trausli un var plaisāt. Tāpēc ir iespējams pasūtīt speciālus stiklus, kuri neplaisā- bet tie protams ir dārgāki.

D DG1 26.10.2016

Es nepirku lētāko variantu. Līdz labošanas brīdim man ar stikliņiem nebija nekādu problēmu, nekas neplaisāja. Problēma radās tikai pēc labošanas.