www.sudzibas.lv Vision Express Neievēro darba laiku

Vision Express - Neievēro darba laiku

Šodienas vakarā gribēju apmeklēt Vision Express Veikalu Brīvības ielā 90. Esmu šī uzņēmuma pastāvīga kliente jau vairākus gadus. Darba laiku pārbaudīju mājaslapā, un bija rakstīts ka veikals strādā līdz plkst. 18: 00. Biju pie veikala durvīm jau 17: 45, jo pašai darba laiks bija līdz plkst.17: 00, bet pārdevēja aizvēra veikalu mana deguna priekšā. Netaisījos tur mocīt pārdevējas ļoti ilgi jo zināju ka laiks ir ierobežots, gribēju tikai nopirkt noteiktu briļļu ietvaru, tā procedūra aizņemtu max 5 minūtes. Darbinieces kas tajā laikā tieši stāvēja pie kases paskatījās uz mani tik dusmīgi it kā es viņam dzīvi būtu sačakarējusi un radīja uz pulksteni, tipa viss, laiks beidzies.
Vairāk šī uzņēmuma veikalus neapmeklēšu.

R

L Linda_J 04.01.2020

Nav jāiet veikalā vai kādā citā iestādē pēdējā brīdī. Tas nav pieklājīgi. Pieaugušiiem cilvekiem tas būu jāsaprot.

R RhdeBt 04.01.2020

Nav pieklājīgi taisīt durvis ciet kad cilvēks stāv priekšā. Ja man būtu vajadzīga konsultācija par brillēm, logiski ka es būtu atnākusi kāda citā dienā. Bet es atnācu tieši pakaļ noteiktām brillēm. Kā jau minēju, tā procedūra aizņemtu 5 minūtes - noņemt no stenda un samaksāt. Neko vairāk man tur nevajadzēja.
Un ko, cilvēkiem tad stundu pirms slēgšanas nedrīkst iet uz veikalu? Ja ir rakstīts darba laiks, tad to ir jāievēro.

BondsBonds 04.01.2020

Nevienā Maximā vairs nelaiž iekšā 15 minūtes pirms, jo tas ir pēdējais laiks veikt kases atskaites, notīrīt leti, sarakstīt grāmatvedību. Kāpēc kādam būtu jāstrādā tevis dēļ 15 minūtes ilgāk, ja tu pat finansiālā zaudējuma starpību nesegsi, ņemot vērā, ka darbiniekiem būs jāsāk strādāt virsstunda.
Iemācies plānot dzīvi un viss būs labi.

L Linda_J 04.01.2020

Nesaprotu tos, kuriem patīk sūdzēties interneta vietnēs. Un dižoties ar to. Visi jautājumi jāisina ar uzņēmuma vadību.

N Noboby 05.01.2020

Nesaprotu tevi, jo Tu atnāci uz sūdzību portālu un pat nav ne jausmas kam tas ir domāts, tāpēc tagad raksti stulbus komentārus