Vision Express - Slikts serviss

Varbūt kāds pārdomās briļļu iegādi šajā veikalā: (
vismaz noteikti neizdariet muļķību, samaksājot uzreiz par pirkumu.
2018. Gada 18. Augustā veikalā liepājā, k. Zāles laukumā 6, veicu pirkumu (ir visi dokumenti) pirkuma apmaksu pilnā apmērā eur 163.20. Tikai veicot, maksājumu (faktiski jau pēc tā izdarīšanas pēc tam) no darbinieces saņēmu informāciju, ka brilles tiks izgatavotas 2 nedēļu laikā. Iepriekš pat neieminējās par termiņu. Tā kā tas iekļāvās laikā, ko maksimāli varu gaidīt, lielus iebildumus necēlu.
01.09.2018. Ierodoties pēc brillēm tās ne tuvu nav gatavas, lēcas neesot atsūtītas un pat neesot iespējams noskaidrot, kad tās varētu būt (jo esot 6-diena) .
Tā kā, ja jums ir būtiski, kad brilles saņemsiet - noteikti neizvēlaties šo veikalu, brilles par tādu pašu cenu un kvalitātē daudz ātrāk var saņemt citos optikas veikalos.
Šobrīd ar neviltotu interesi gaidīšu, cik ilgs laiks 21. Gadsimtā nepieciešams, lai tiktu pie brillēm.

W

E Eiliisiite 12.10.2020

Vision express Ventspils!
Paldies, mana pieredze ir šobrīd tikai pozitīva! Ceru, ka tā arī tāda paliks pēc briļļu izgatavošanas un saņemšanas! Meitenes, kuras tur strādā, ļoti pozitīvas un zinošas, pastāsta visu, piemeklē visslabāko risinājumu... paldies Jums, uz turpmāko sadarbību! :)

D Danana 11.02.2022

Vision Express Jelgava-
Nekad vairs neiešu. Jūtos pilnībā ignorēta, un nekāda palīdzība lai atrastu īstās brilles netika piedāvāta. Jūtos tiešām vīlusies par klientu apkalpošanu šeit.
Toties cilvēkiem, kas iznāk no optometrista kabineta uzreiz tiek piedāvāta palīdzība. Diezgan diskriminējoši un skumji.