Centrālā laboratorija

Centrālā laboratorija SIA
Adrese: Šarlotes iela 1B
Rīga
Latvia - LV-1001
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 67334433
Fakss: +371 67038215
Darba laiks: 8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
9:00 - 20:00
slēgts
Kategorija: Veselība / Medicīna
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

8%
Sūdzības
10
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
3
Apskatīt statistiku

Centrālā laboratorija - Sūdzības un atsauksmes

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien biju nodot analīzes - siekalu testu. Man bija temperatūra un darbā lika veikt covid testu.2 iepriekšējos mēnešus jau gāju, vairāk negribu to bakstīšanas procedūru un izdomāju iet siekalu testu. Maksāju pati. Pirmo reizi biju šajā laboratorijā un pirmo reizi nododu siekalu testu. Ļoti nelaipna apkalpošana. Nezināju ka trauciņš jāieliek kastītē (instrukcijā tas nebija rakstīts) lai gan pats ir slēgti aizvērts. Es neesot nomarķējusi, nedomāju ar galvu.. Nosūtījumu ektroniski viņa...

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Izņemot numuriņu 8: 00, Rindā biju pēc kārtas piektā. Laboratorijā biju tikai 9: 52, jo visu laiku Rindā iejaucas pacienti ar pierakstu vai ar mazajiem bērniem. Ja ir tāda secība, tad vai nu jāpieņem pacientus tikai pēc pieraksta, vai nu jāapkalpo divām māsiņām. Māsiņa bija ļoti laipna un profesionālā, bet kopējais viedoklis par laboratorijas darbu bija negatīvs.

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Es vēlos padalīties ar situāciju, kas notika 21.01.2021 zoom filiālē Maskavas ielā 400 Ķengaragā. Medmāsa bija ārkārtīgi neprofesionāla. Viņa izmantoja tauriņu adatu, lai gan redzēja, ka bērnam ir briest roka un šāda adata būs par mazu. Viņa izņēma gandrīz visu adatu un apmēram piecas vai vairāk reizes ielika to dzīļi atpakaļ, meklēja vēnu. Bērns sāpēs grimasējās. Bērna roku turēja medbrālis (bērns sēdēja mierīgi un nebija vajadzības turēt roku) , kura strādā tajā pašā filiālē. Tā rezultātā...

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss 14.12.2020 plkst. 8: 50 centrālajā laboratorijā ārsts pēc kārtas nepieņēma grūtnieci, viņas vietā viņš pieņēma pacientu ar pierakstu pulksten 9: 00. Kad viņai lūdza pieņemt visus saskaņā ar noteikumiem, viņa bija nepieklājīga un nebija pareiza.

Centrālā laboratorija - Drausmīgā attieksme un neprofesionālās rīcības

Drausmīgā attieksme un neprofesionālās rīcības Pieredze no šodienas rīta. Divi no abiem darbiniekiem šajā brīnišķīgajā filiālē nemāk atrast vēnu, dažādā veidā: puisis Žeņa no sākuma izsaka tev ar visu savu garastāvokli un rupju attieksmi, cik viņš ir laimīgs redzēt pacientus un, pretenzijas sākas jau no brīža kad pats nepajautājot vai ir apdrošināšana apvaino pašu pacientu ka bija “jāparāda pirms “. Okej, dažādās laboratorijās viss notiek dažādi un tas ir viņa pienākums izglītot un jautāt, komunicēt ar pacientu, nevis izteikt tikai sava...

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu padalīties ar pieredzēto, filiālē Elite, Imantā, es kā klients, pieredzēju nepatīkamu situāciju, kad tika apdraudēta labas, profesionālas medmāsas reputācija dēļ krievu “duņu” neprofesionālās rīcības. Patreizējās medmāsas skarbas, nekādas iejūtības, iebiedē jaunās medmāsas līdz asarām, kā tā var! Kauna nav šīm.

Centrālā laboratorija - Personāls

Personāls Labdien. Vēlos izteikt šausmīgo pieredzi ar kuru saskaros nedēļu atpakaļ. Pirmkārt, ka var apkalpot 1 cilvēku 30 minutes? Otrkārt durt vēna 5 reizes un netrāpīt? Ka vispār var medmāsa var strādāt tāda jomā, ja pat nevar iedurt, vēnas man ir ka Striķi. Esmu liti neapmierināta. Treškārt, trāpija kaut kur nerva, ka diemžēl roku nevaru kustēt. Paldies!

Centrālā laboratorija - Attieksme pret klientiem

Attieksme pret klientiem Šodien gribēju ar mazo (1,6g) nodot viņam analīzes. Ieejam laboratorijā, mums priekšā viena sieviete. Būtībā tukša laboratorija. Labi, mēs paņemam numuru un gaidām. Mēs nogaidījām 30 min un aizgājām prom. Man jautājums, kāpēc vispār ir jāņem numuri, ja tur darbiniekiem viss ir vienalga. Māsiņas, kurām būtu jābūt procedūru kabinetā, sēž pieņemšanā un pļāpā par teātriem un citiem pasākumiem un nedara savu darbu. Arī klientiem nav stundām laika sēdēt un gaidīt, kamēr darbinieces izdomās viņus pasaukt.

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss С недавних пор, в филиале Югла появился новый, очень грубый регистратор. Хамит как персоналу так и пациентам. Недоброжелательное обращение. На мой взгляд начальству стоит обратить на это внимание. Регулярно сдаю кровь в этой поликлинике и никогда не сталкивалась с такого рода проблемой. Регистратору виктории можно написать только положительный отзыв.

I InnaKuk 10.05.2019
Komentāri 1 Veselība / Medicīna

Centrālā laboratorija /Biķernieku poliklīnikas filiāle - Nekompitenti darbinieki

Nekompitenti darbinieki Atbraucām nodot mazai (1 gads) asins analīzes. Medmāsa ilgi nevarēja atrast vēnu, tad pasauca otru sievieti, kura sēdēja pie reģistrācijas galda. Tā arī pabakstījās un tad izlēma durt vienu roku, pēc tam nu izlēma vēl otrā rokā durt, tur nekas nesanāca, nu tad beigās no pirksta ņēma. Kad atbraucām mājas ieraudzīju, noņemot nost plāksteri, rokā bija puscentimetrs iegriezums. Vakarā uzzināju, ka daļai rezultātu ir rakstīts "Nav materiāla", tātad vajadzēs braukt atkal. Joprojām nesaprotu, kāpēc...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes