LV RU

Centrālā laboratorija

Centrālā laboratorija SIA
www.laboratorija.lv
Adrese: Šarlotes iela 1B
Rīga
Latvia - LV-1001
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 67334433
Fakss: +371 67038215
Darba laiks: 8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
9:00 - 20:00
slēgts
Kategorija: Veselība / Medicīna
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

10%
Sūdzības
5
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
2
Apskatīt statistiku

Centrālā laboratorija - Sūdzības un atsauksmes

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu padalīties ar pieredzēto, filiālē Elite, Imantā, es kā klients, pieredzēju nepatīkamu situāciju, kad tika apdraudēta labas, profesionālas medmāsas reputācija dēļ krievu “duņu” neprofesionālās rīcības. Patreizējās medmāsas skarbas, nekādas iejūtības, iebiedē jaunās medmāsas līdz asarām, kā tā var! Kauna nav šīm.

Centrālā laboratorija - Personāls

Personāls Labdien. Vēlos izteikt šausmīgo pieredzi ar kuru saskaros nedēļu atpakaļ. Pirmkārt, ka var apkalpot 1 cilvēku 30 minutes? Otrkārt durt vēna 5 reizes un netrāpīt? Ka vispār var medmāsa var strādāt tāda jomā, ja pat nevar iedurt, vēnas man ir ka Striķi. Esmu liti neapmierināta. Treškārt, trāpija kaut kur nerva, ka diemžēl roku nevaru kustēt. Paldies!

Centrālā laboratorija - Attieksme pret klientiem

Attieksme pret klientiem Šodien gribēju ar mazo (1,6g) nodot viņam analīzes. Ieejam laboratorijā, mums priekšā viena sieviete. Būtībā tukša laboratorija. Labi, mēs paņemam numuru un gaidām. Mēs nogaidījām 30 min un aizgājām prom. Man jautājums, kāpēc vispār ir jāņem numuri, ja tur darbiniekiem viss ir vienalga. Māsiņas, kurām būtu jābūt procedūru kabinetā, sēž pieņemšanā un pļāpā par teātriem un citiem pasākumiem un nedara savu darbu. Arī klientiem nav stundām laika sēdēt un gaidīt, kamēr darbinieces izdomās viņus pasaukt.

Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Slikts serviss С недавних пор, в филиале Югла появился новый, очень грубый регистратор. Хамит как персоналу так и пациентам. Недоброжелательное обращение. На мой взгляд начальству стоит обратить на это внимание. Регулярно сдаю кровь в этой поликлинике и никогда не сталкивалась с такого рода проблемой. Регистратору виктории можно написать только положительный отзыв.

Centrālā laboratorija /Biķernieku poliklīnikas filiāle - Nekompitenti darbinieki

Nekompitenti darbinieki Atbraucām nodot mazai (1 gads) asins analīzes. Medmāsa ilgi nevarēja atrast vēnu, tad pasauca otru sievieti, kura sēdēja pie reģistrācijas galda. Tā arī pabakstījās un tad izlēma durt vienu roku, pēc tam nu izlēma vēl otrā rokā durt, tur nekas nesanāca, nu tad beigās no pirksta ņēma. Kad atbraucām mājas ieraudzīju, noņemot nost plāksteri, rokā bija puscentimetrs iegriezums. Vakarā uzzināju, ka daļai rezultātu ir rakstīts "Nav materiāla", tātad vajadzēs braukt atkal. Joprojām nesaprotu, kāpēc...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes