Centrālā laboratorija - Drausmīgā rinda

Šodien, 3.04. Laboratorija darbojās super lēni, katrs cilvēks atrodas kabinetā 15-20 min. Pēc numuriņiem neizsauc un cilvēki koridorā veido dzīvo rindu. Atmosfēra drausmīga, jo cilvēki sūdzās un strīdās savā starpā. Arī tie kas ir pēc pieraksta tiek iekšā stundu vēlāk nekā ir noteikts. Kāda jēga veikt laicīgi pierakstu uz laboratoriju, ja pieraksts netiek nodrošināts laicīgi? ! Kāpēc darbinieks nesauc visus pēc numuriņiem un tiek veikta dzīvā Rinda? Varbūt Olaines laboratorijā būtu nepieciešami vairāki darbinieki, lai pacienti tiktu pieņemti laicīgi?
Šodien pavadīju šeit 1h20min, vakar 2.04. Pavadīju šeit 2h

03.04.2024

Atbilde no Centrālā laboratorija Support Pārstāvja atbilde 04.04.2024

Labdien!

SIA “ Centrālās Laboratorijas” vārdā atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām un pateicamies par sniegto informāciju.
Vēlamies Jūs palūgt atsūtīt papildus informāciju uz [email protected]. Lai mums būtu iespēja detalizētāk izanalizēt radušos situāciju un veikt iespējamos uzlabojumus pacientu apkalpošanas kvalitātē.

Vēlreiz atvainojamies Jums par radītajiem nepatīkamajiem pārdzīvojumiem. Cerot uz turpmāku veiksmīgu sadarbību.

Ar cieņu,
SIA ”Centrālā Laboratorija”

D

😮

I Ivars Priede 03.04.2024

Priekš kam divas dienas iet uz vienu nolādētu vietu?

I Ivars Priede 03.04.2024

Lai pārliecinātos? Iespējams tur nokarinājusies sistēma bija, tagad jastraucas vai vispār būs pareiza diagnoze…