www.sudzibas.lv Centrālā laboratorija Milzīgs zilums pēc asins nodošanas

AtrisinātaCentrālā laboratorija - Milzīgs zilums pēc asins nodošanas

Piektdien, 17. Februārī, no rīta ierados nodot asinis testēšanai. Māsiņa, kura ņēma asinis, pamanījās gan panākt ka adata ejot iekšā sāpēja, gan kamēr tika ņemtas asinis, gan kad tā tikta vilkta ārā. Rezultāts tāds, ka visu dienu sāpēja roka vietā, kur asinis tika paņemtas, gan ka uz rokas nākamās dienas laikā izveidojās zilums dūres izmērā, kurš joprojām tam pieskaroties sāp 4 dienas vēlāk

21.02.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Maris Jirgens 22.02.2023

Saņēmu zvanu no Centrālās Laboratorijas ar solījumu pārrunāt ar Māsiņām par pieeju asins noņemšanai un lai vairāk informētu klientus par iespējamām sekām

B Bez_vārds 21.02.2023

Ko tu armijā, karā darīsi kad tevi ievainotu, ja par zilumu sūdzies?

M Maris Jirgens 21.02.2023

Manuprāt ir neliela atšķirība starp armiju/karu un servisu kurā noņem asinis analīzēm, bet tas iespējams esmu tikai es kas tā domā

S Sakura Shinigami 21.02.2023

Izskatās sāpīgi, māsiņa nedaudz pārcentās. Xd

0 0203 21.02.2023

Skaties nenomirsti, man ir tāpat katru reizi un vel joprojām elpoju un dzīvoju😂

T tainsīgatiesa 23.02.2023

taisnības meklētājs1 - beidz čikstet, transvestīt.

M Marika Mareka 23.02.2023

Kad dur vēnā, jebkurā gadījumā ir sāpīgi, bez sāpēm tas ir neiespējami izdarīt. Bet ļoti iespējams, ka pēc analīžu nodošanas pats neklausīja padomam paturēt roku saliektu 10-15min. Kā arī būtiski ir vismaz pusstundu pēc dūriena neko smagu tajā rokā necelt, nenest. Diemžēl, pēc slodzes var parādīties šāds liels zilums. Tā kā lūgums visiem - parūpējieties par sevi, pildot māsiņas ieteikumus pēc dūriena vēnā.

L Līga Paņina 22.02.2023

Labdien!

Paldies par jūsu sniegto informāciju.
Lai varētu padziļināti izskatīt situāciju, nepieciešams ar Jums sazināties. Lūgums uzrakstiet mums uz e-pastu [slēpt]@laboratorija.lv.

SIA "Centrālā laboratorija" vārdā atvainojamies par nepatīkamo situāciju, ko Jums nācās piedzīvot.

S Spuris 22.02.2023

Visticamāk ,ka izdūra cauri vēnai,kas nozīmē neprofesionalitāti.Man reiz arī nododot uz analīzēm tai pašā iestadē Centralā labaratorija ,Rīgā pie 1.slimnīcas tā izdūra cauri vēnai.Nebija tik zils taču roku nedēļu īsti nevarēju pakustinātināt. Tie pajolini ,kuri te muld par kariem salīdzinot vai saukājot - Jums visiem tapat kādreiz var gadīties un tad sev arī atgadiniet to ko rakstījāt citam gan ar karu,gan memļaku,ja jau atbalstat ka medicīnas māsiņa veic ačgārni darbu. Gan jau savu karmu sagaidīsiet atpakaļ. ;)