www.sudzibas.lv ASTSKC Dermatologs, pie kura nav vērts iet

ASTSKC - Dermatologs, pie kura nav vērts iet

Nav jēgas iet pie dakteres Ivanovas (dermatoloģe) Ādas un STS slimību klīniskajā centrā Briāna ielā. It kā sanāk lētāk par maksas ārstiem, jo ar ģimenes arsta norīkojumu jāmaksā tikai 5Ls. TOMĒR!! Knapi runā latviski, līdz ar to, ja neesi spējīgs runāt krieviski, nav pārliecības, vai tevi saprot. Otrkārt, visas atbildes un skaidrojumus jāvelk ārā pašam jautājot. Un pat ja atbildi nobubina, tad ne to jaukāko...piemēram, vai paliks rēta? Nu it kā nē, un nav jau seja!

I

R rinct 25.10.2009

Valodas inspekciju virsū.Atkal utainie iedomājas, ka krievu valoda ir pati svarīgākā!

A Agnese 25.10.2009

Driz nebus nekadus medikus Latvija.Pagaidiet mazliet un tad bus tikai iespeja arsteties valodas inspekcija!!!

I ievinsh 21.11.2009

jā, tajā iestādē atieksme nav no laipnākajām! Diemžēl!

M Mudite 02.12.2009

nu tad ejiet pie latviešu dakteriem, ja jums interese, nevis speciālists, bet vai viņš nāk runāt latviski :))))))))))))
un pareizi saka drīz jūsu Latvija nebūs neviena ārsta un visi nomirs, bet toties esat lepni un esat tikai par Latviju! Jā!!!

M Madara 02.12.2009

ja nepatiik krievu dakteri, tad brauciet uz laukiem!