Dr. Martinsones doktorāts - slikti ārsti

Ārste uzstādīja nepareizu diagnozi kā rezultātā man radās komplikācijas un vakarā vajadzēja saukt ātro palīdzību. Visa uzmanība tika vērsta uz manu apdrošināšanas polisi nevis veselību. Šādu iestādi vajadzētu likvidēt. Kā uzraugošās iestādes vispār pieļauj šādu kaktu kantoru eksistenci. Ejiet ar lielu līkumu šim kaktu kantorim.

D

R Ramona 17.09.2009

Ko tad pati gāji uz kaktu kantori? :D

L Laura 20.09.2009

Nu ko cepies, ņekļūdās tas kurš nestrādā! Visādi dzīvē var gadīties, kļūdās visi! Vai tu pati nemaz nekļūdies? Cik reizes operāciju laikā noiet kaut kas greizi? Un tavai zināšanai, tu maz zini cik slimībām var būt vieni un tie paši simptomi? Ko tad gaidīji līdz vakaram, ko nezvanīji ārstei? Domāju ka noteikti meklētu risinājumu, bet tu pati pat neļāvi labot šo kļūdu, tik sauci ātros, ka tavā skatījumā šoreiz tie ir dievi! Ha-ha-ha. Man nāk smiekli! Ja neapmierina, tad ej tur kur tev patīk un nesūdzies! Un ja jau roas komplikācijas - tad jau uzreiz ir jāmeklē palīdzība, nevis jāgaida kas nu būs! Mums katram ir dotas tiesības izvēlēties, nu tad lūdzu, dari to!

K Kristīne 26.02.2010

Līmenis šim kaktu kantorim ir tik zems, ka vispār jābrīnas par to, ka visi ārsti no turienes vēl na pamukuši. Piekrītu iepriekšējais rakstītājai, ka pastiprināta uzmanība tiek pievērsta apdrošināšanas polisei. Ieraugot polisi, mani nosūtīja uz visiem iespējamajiem izmeklējumiem sava kantora ietvaros. Labi, ka laikus sapratu, ka kaut kas nav kārtībā un griezos citā medicīnas ietādē. Apdrošināšanas kompānijām būtu vairāk jākontrolē tādas iestādes kā Martinsones doktorāts un jāpārliecinās vai noteiktie izmeklējumi ir pamatoti vai naudas izkrāpšana.

L lude 15.03.2010

Nezinu par polisēm, bet apkalpošana reģistratūrā ir zem katras kritikas.
Sarunājoties ar klientu var atlauties ēst un čāpstināt! Bet pats trakākais, ka es jau mēnesi nevaru dabūt savas vēstures kopiju. Esot kaut kur arhīvos, paši nesaprotot kur!!! Un šis pakalpojums man maksās 5 latus. Vai pati īpašniece ir lietas kursā, kas kantorī notiek?
p.s.
visiem iesaku, pirms pametat šo "doktorātu", kopējiet luudzu savu kartiņu.

I Ievak 08.07.2010

Domāju, ka pati īpašniece ir ne tikai informēta, bet arī iniciatore visām izdarībām šajā kantorī. Dr. Martinsone ir veiksmīga manipulatore, diemžēl tikai īstermiņā, jo manipulācijas ar darbiniekiem un mēģinājumi uzlabot savu materiālo stāvokli uz pacientu apdrošināšas polišu rēķina ātri vien tiek atmaskotas. Labie ārsti kā Dr. Začesta, Dr. Sondors, Dr. Daukste u.c. sen jau aizgājuši.

D dudu 08.07.2010

Martinsones doktorāts izmisīgi reklamējas draugiem.lv tvarsot iespējamos klientus -upurus :), izksatās, ka šiem nu jau pavisam slikti klājas.

E Elita 18.08.2010

Dudu, Tu nu gan malacis, atradi reklāmu, nenoslinkoji un atradi arī šo portālu, lai paziņotu svarīgos notikumus :D

M Mairita 26.10.2010

T'ā ārstu mainība šajā doktorāta ir tik bieža, ka rodas pamatotas šaubas par uzņēmuma vadības prasmi nodrošināt saviem pacientiem pastāvīgu, kvalitatīvu medicīnisko aprūpi. Diez vai būs daudzi pacienti, kuriem patiks, ka viņu slimības vēsture ceļo no rokas rokā un katru reizi nākot uz vizīti pretīm lūkojas atkal cits ārsts.

L labaisdarbs 25.02.2014

Veselībasstudija(bijušais Martinsones doktorāts) dakteres Martinsones personā atkal cilpo no vienas vietas uz otru, gluži kā tādi pārbēdzēji. No Braslas ielas atkal pārmukuši kaut kur :)) Kādas nepatikšanas tad atkal esat savārījuši?