www.sudzibas.lv Dr.Inta Dinsberga Visnecilvēcīgākā ginekologs

AtrisinātaDr.Inta Dinsberga - Visnecilvēcīgākā ginekologs

Ieteikums visām sievietēm jo sevišķi grūtniecēm, neapmeklējiet Dr.Dinsbergu ne Wellslim centrā, ne VC4!
Biju ideāli vesela grūtniece un man kā ieteikumu izrakstīja ASPIRĪNU, kas izraisīja asiņošanu!Daktere par grūtniecību neko labu neteica-kaut arī viss bija ideāli-lai tikai gaida asiņošanu, kad tā sākās daktere ieteica tikai un vienīgi sēdēt uz poda...Murgs!Grūtniecības laikā dakterei pasniegt visu tik negatīvi un ieteikt zāles, kas izraisa spontāno abortu...
Vēlos piebilst arī to, ka šī daktere neapmeklē nekādus jaunākos seminārus pakonsultējoties ar cietiem ginekologiem secināju, ka šī daktere strādā neprofesionāli.
Iedomājieties, kas var notikt grūtniecei lietojot aspirīnu, kas šķidrina asinis...Pat zobārsti nepieņem pacientus, ja lietots aspirīns...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 23.04.2017

Dr. Inta Dinsberga vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

G

A Asja 14.09.2009

Pilnīgi nepiekrītu. Jau 3 gadus eju pie šīs ārstes un neko sliktu nevaru teikt. Daktere iejūtīga, visu izskaidro, visus izmeklējumus veic un arī zāles izraksta, nevis pirmās un dārgākās, bet piedāvājot vairākas versijas un izskaidrojot iespējamās indikācijas. Bija arī sarežģījumi, ar kuriem ļoti veiksmīgi tikām galā.

Tāpēc pieļauju iespēju, ka ar savu grūtniecību vienkārši esat sastresojusies, tāpēc tāds negatīvisms.
Jebkurā gadījumā, ja jau tik labi zināt savu veselības stāvokli un grūtniecības norisi, tad - kāpēc jāiet pie ginekologa? Piedevām - pie vairākiem, ja jau esat konsultējusies ar visiem pārējiem, kuriem nav bijusi iespēja satikt I.D. nevienā seminārā.

J JurgitaĻutkaite 15.09.2009

Pilnigi nepiekritu! Jo pati so arsti apmekleju tikai tas labakas atsauksmes!

I Inese 22.09.2009

Pilnīgi piekrītu ka Dr.Dinsberga ir ļoti neprofesionāla, jo man kā grūtniecei vizīte vienmēr ilga no 10 līdz 15 minūtēm, kas ir par maz, lai pēc tam maksātu tādu summu par katru vizīti.Vēl jo vairāk, ka man bija sarežģījumi..

S Sančo 23.09.2009

Pilnīgi nepiekrītu, visu grūtniecības laiku Dr. bija ļoti laipna un sirsnīga, lai arī man bija šādi tādi sarežģījumi, attieksme vienmēr bijusi laipna un uz visiem jautājumiem, kas arī kā ginekologam pat nebūtu jāsniedz un jāatbild par dažādām veselības tēmām, vienmēr saņēmu objektīvas atbildes un ieteikumus. Pilnīgi aplams apgalvojums pēc manas pieredzes, ka Dr ir neprofesionāla. Manuprāt, viņa ir pat ļoti uzmanīga un piesardzīga ar grūtniecēm.

M mustangs 23.09.2009

Vajag rakstīt iesniegumu PTCA par neadekvātu apkalpošanu. Tas ir ārsta pārkāpums! Pie tam smags!

D Dace 24.09.2009

Kura normāla daktere ieteiktu sēdet uz poda, lai krīt ārā!Murgs kautkāds.Tas jau ir cinisms!

A apple 24.09.2009

Varu piekrist autores rakstītajam par dakteres Dinsbergas necilvēcīgumu. Kā pie sava ginekologa, stājos pie viņas uzskaitē. Viss jau bija kārtībā, līdz brīdim, kad mana grūtniecība viņai vairs nebija laikam tik "ērta" un sāka sagādāt raizes. Pēc tam, kad parādījās nepieciešamība veikt diagnostisko amniocentēzi (augļūdens paraugu ņemšanu pārbaudei uz ģenētiskām pataloģijām), pirmais, ko dr. Dinsberga teica - dodoties uz amniocentēzi ir jābūt skaidram lēmumam - ko darīsi tad, kad rezultāti būs slikti. Dzemdēsi slimu bērnu vai taisīsi medicīnisko abortu, tas skaidri jāzin, jo tas jāpaspēj līdz 24. nedēļai.
Saprotu, ka varbūt ārstam nepieciešams sagatavot topošo māmiņu arī uz ne tik labu iznākumu, kā varbūt māmiņa vēlētos... Bet vai cilvēcīgi nebūtu sākt tev likt domāt domas par abortu TIKAI un vienīgi tad, kad šie rezultāti saņemti??? Jo grūtniecei nostaigāt pamatīgā stresā divas nedēļas (kamēr pēc procedūras ir gatavi rezultāti), manuprāt, ir kaitīgi.
Pie tam - kā lai ar labām emocijām vēl vēršos pie ārstes, ja rezultāti ir ļoti labi.
Un ja nu vēl kādā brīdī mana grūtniecība dakterei sagādā lieku darbu?

S sveta 20.11.2009

viņa ir tāda jau no Jelgavas laikiem - tiklīdz atklājas kas nopietns, kļūst pavirša :(

L Laura 10.12.2009

Man arī bija lieli sarežgījumi ar grūtniecību. Bija arī asinjošana, draudēja aborts. Aizgaju no cita Dr. pie Dr I.Dinsbergas. Daktere izglāba manu grūtniecību un nu jau esam gadiņu veci un veseli! Varu būt tikai pateiciga par to, kam gājām cauri grutniecības sākumā, mēginājām saglabāt grūtniecību ar injekcijām, medikamentiem..
Manai draudzenei tieši ieteica Dr. DInsbergu cits ginekologs, lai saglabātu grutniecibu, un pirmām kartam jau pie viņas veiksmigi tikt, kuram tas ir grūti. Un par semināriem varu teikt, pilnias muļķības, cik reižu nav bijis, kad viņas pieņemšanas jāgaida pat nedēļu, jo viņa ir izbraukusi uz ārzemēm mācīties uun viņas vietā srādā iejūtīga māsa.

Z Zane 12.01.2010

Man ir dalītas domas un jūtas pret šo dakteri. Es biju uzskaitē pie viņas un 6.nedēļā zaudēju bērniņu. Bet es nesaku ka tā bija viņas vaina - tā vnk notika! Lai gan analīzes uzrādīja, ka mana asinsrecēšana ļoti strauji mainās - te palielināta, te pamazināta... viņa arī gribēja man izrakstīt ASPIRINU. Kad pēc tam to visu stāstīju citai dakterei - vina teica, ka paldies Dievam tas nenotika. Cik noprotu tādas zāles raksta tikai tad, kad ir tiešām skaidrība - ka bez zālēm nav iespējams. Tās tomēr ir nopietnas zāles.
Bet ojketīva viedokļa pēc jāsaka - mana draudzene viņas uzraudzībā ir piedzemdējusi veselu dēliņu. Lai gan vēl viens mīnuss - viņa nepabaidās regulāri izteikt ciniskus komentārus -piemēram, ka bērns esot ļoti mazs un švaks un tas neesot labi (lai gan bērns piedzima pilnīgi vesels - nu un ka nebija 5 kg kā lielai daļai mūsdienās????)
Nu domājiet pašas! Cik cilvēku tik veidokļu...

A Anta 22.01.2010

Esmu dakteres paciente ar pieredzi spontānajā abortā (gan pie cita ārsta) Pirms gāju pie viņas, atradu šo sūdzību, bet par Dinsbergas kompetenci, ciniskumu un vienaldzību es nepiekrītu! Un, ja bērniņam ir lemts "izkrist" viņš izkritīs, un ja viņš pēc tam būs švaks, tad tapēc, ka mēģinājām viņu pieturēt. Tā ir daba un tai nevar iespītēt. Un runājot par ciniskumu - arī dakteris ir cilvēks un retu reizi cinsiskums ir tikai un vienīgi normāls. Nav jau senie laiki, kad no pacienta slēpa viņa kaites. Meitenei iesaku aiziet pie psihoterapeita, jo zaudējuma un aizvainojuma sajūta ir liela. Man pašai palīdzēja.

I Ilze 03.06.2010

Es pie dr. Dinsbergas eju jau divus gadus!
Esmu pilnīgi apmierināta.
Iepriekšējā dr. aizgāja pensijā, tāpēc nācās skatīt jaunu. Biju pie šeit "izslavētās" dr. Zaļkalnes. Tā man tiešām nepatika.
Taču par savu dr. Dinsbergu var teikt tikai to labāko. Tika izārstētas smagas problēmas ar hormoniem, šobrīd ir darbs pie ģimenes pieauguma iespējām. Kaut arī šajos laikos izmaksas vizītei pie dr. Dinsbergas ir daudz jūtamās, tomēr izvēlos kaut retāk apmeklēt, bet dakteri nemainīt.
Runājot par aspirīnu, pēc šī ieraksta pakonsultējos. Ir situācijas, kad aspirīns ir kā glābējs grūtniecībai.
Ja nav pārliecības par daktera viedokļa vai ieteikuma kompetenci ir taču vienmēr iespējas pakonsultēties pie cita. Arī man bija šāda situācija, taču es pārliecinājos par savas dakteres kompetenci un jautājumu vairs nav!
Tas taču vairs nebūtu normāli, ja gin. par katru bērnu teiktu - cik tas smuks, veselīgs utt, ja gala rezultātā tāds nemaz nepiedzimst.

L Lelde 14.06.2010

Man par dakteri ir tikai labākās atsauksmes. Pie problēmām, ja tādas atgadījušās, tieši izrāda profesionalitāti un labi veic savu darbu, lai tās novērstu un izmeklētu. Tieši otādi - labāk "divreiz" mani pārmeklē un pārbauda, ka viss kārtībā, nevis piever acis un gaida, kas notiks. Ļoti laba daktere! Neko sliktu vispār nevaru teikt. Apmierina gan profesionalitāte, gan attieksme. Nekad nav izvairījusies no maniem jautājumiem - iesaka dažādus risinājumus. Esmu stājusies arī uzskaitē pie šīs dakteres. Iesaku arī pārējām meitenēm.

I Ieviņa 08.07.2010

Biju šokā izlasot negatīvos komentārus. Es personīgi nevēlos piekrist negatīvajam, jo arī man nācas vērsties pie dakterītes, jo pārtraucās grūtniecība, bet daktere pie kuras biju uzskaitē nebija darbā un savukārt cita daktere, tur pat V4, kas solīja pārzvanīt par analīžu rezultātiem, nepārzvanīja. Attieksme tiešām bija ļoti pretimnākoša un atsaucīga. Domāju - cik cilvēku tik viedokļu un viss ir atkarīgs no situācijas, neviens nav perfekts.

D Dacia 18.07.2010

Pilnīgas muļķības! Daktere ļoti labi strādā un arī attieksmei nebija ne vainas! Es pie viņas eju, lai par veselību rūpētos, nevis, lai ar mani auklējās!

A Anna 30.09.2010

Es aizgāju no šīs dakteres, kad viņa man (grūtniecības sākumā) izrakstīja "uz visādu gadījumu" prednizolonu - zāles, kuras izraksta smagi slimiem pacientiem tikai ja galīgi nav nekādu alternatīvu, un instrukcijā pat ir rakstīts, ka grūtniecēm šīs zāles lietot nedrīkst. Es nevaru neko citu sliktu pateikt, man patika attieksme utt., bet tomēr šīs zāles man lika meklēt citu ārstu. Es biju šokēta un esmu priecīga ka šīs zāles neuzsāku lietot muļķības dēļ.

K kate 23.10.2010

Rindā gan jāsēž ilgi pēc pieraksta laika. Atkārtojas tas katru reizi, kad pieraktos. Vismaz 40 minūtes, ir bijis pat pus otra stunda. Es taču ar savvu laiku rēķinos, kad pierakstos! Tas ved laukā no pacietības ne tikai mani. Rindā sēdošie par to arī runā, ka daktere pārāk auklējoties un pļāpā.

L lizete 06.01.2011

Daktere Dinsberga ir ļoti kompetenta un zinoša ārste.
Pirms vairākiem gadiem, kā jauna meitene, biju piedzīvojusi dažādus ginekologus un to vieglprātīgo attieksmi. Bija tādi gadījumi:
Slimnīcā, kad man bija 15 gadi, neskatoties pat uz to ka teicu ka man nav bijušas attiecības, man apskati mēģināja veikt ar spogulīti. Lieki teikt ka es tādu rīku pirmo reiz redzēju lai uzreiz ko spētu iebilst. Bet tās sāpes kad viņu mēģināja ielikt vēl tagad atceros... kad aiz sāpēm un bailēm pa krēslu augšā rāpos. Bet kad daktere uz manis kliedza ka viņai tak vajag mani apskatīt vai nav kas venērisks un es vēlreiz kliedzu ka es tak viņai teicu ka man nav bijušās attiecības! Viņa klusām nolika spogulīti un sākās normāla apskate. Vēlāk, kad man bija 19 gadi es vienas ārstes dēļ zaudēju savu bērniņu, jo viņa man nepateica ka viņai aizdomas ka esmu stāvoklī un izrakstīja man pret apaugļošanās tabletes, ko sākt lietot ja sākas reizes. Reizes tad sākās, bet pēc laiciņa arī spontānais aborts... Nu un bija vēl visādi pigori.
Ir skaidrs, ka pēc tādiem piedzīvojumiem, es sāku izskatīt pie kuras ginekoloģes es iešu. Tā reiz nonācu pie dakteres Dinsbergas. Supper cilvēks! Viņa man visu izstāstīja, paskaidroja. Pie viņas es jutu mieru. Pēc meitiņas piedzimšanas es biju nolēmusi ielikt spirāli. Kad aizgāju pie dakteres uz apskati viņa man pateica ka aizdomas ka spirāli nevajadzēs likt... un tiešām- bija pagājušas tik divas nedēļas, bet viņa man pateica ka es esmu stāvoklī...! Kad piedzima dēliņš spirāli ielikām. Daktere man izskaidroja kā būs- vai sāpēs kādas būs sajūtas utt. Liels man bija pārdzīvojums kad daktere aizgāja uz Rīgu strādāt...
Pēc viņas es vairs neesmu atradusi tik labu un iejūtīgu ārstu. Bet tas jau ir cits stāsts...

G Ginger 07.01.2011

Palasīju komentārus un nolēmu tomēr pierakstīties pie Dinsbergas. Man ir diezgan liela pieredze ar ārstiem no VC4 un esmu pilnīgi apmierināta ar līmeni, kvalitāti un attieksmi!
Vispār viedokļu un cilvēku ir daudz un vajag pašai parbaudīt!=))
Pēc vizītes atrakstīšu savu iespaidu!

G Ginta 03.05.2011

1. atnācu pie viņas kad bija 8 nedēļas (pirms tam biju pie citas, bet viņa nonāca slimnīcā, nācās mainīt), nosēdos uz krēsla, viņa pagrieza pret mani ekrānu - redzat, te jābūt rociņām, te jābūt kājiņām, un tiem būtu jākustās, bet nekustās, auglis ir apstājies. Un tādā tonī to teica, it kā pilnīgi nekas nav noticis! Tas bija ļoti "iejūtīgi"!
2. Pēc tiem vārdiem viņai kāds piezvana, aparāts man iekšā, groza, skatās - un turpina runāt pa tel, nu sorry, nu neviens man neiestāstīs kas tas arī ir iejūtīgi! Nācās viņai palūgt lai viņa savu tel sarunu pabeidz pēc pārbaudes, kas protams izraisīja viņā neapmierinātību, bet lai jau nu paliek.
3. Uz jautājumu, kas varētu būtu pie vainas augļa attīstības apstāšanās, viņa apskatījās dokumentus un analīzes ko viņai uzrādīju- nu jums te bija sēnīte, laikam tas arī pie vainas. Hmm, cik zināms ja sievietei ir sēnītē, tad grūtniecības laiks ir ideāls tās attīstībai, un nebūt netraucē grūtniecībai.
Pieredze nebija tā patīkamāka kā arī ieteikt es arī viņu nevarētu.