www.sudzibas.lv Dr.Inta Dinsberga Visnecilvēcīgākā ginekologs

AtrisinātaDr.Inta Dinsberga - Visnecilvēcīgākā ginekologs

Ieteikums visām sievietēm jo sevišķi grūtniecēm, neapmeklējiet Dr.Dinsbergu ne Wellslim centrā, ne VC4!
Biju ideāli vesela grūtniece un man kā ieteikumu izrakstīja ASPIRĪNU, kas izraisīja asiņošanu!Daktere par grūtniecību neko labu neteica-kaut arī viss bija ideāli-lai tikai gaida asiņošanu, kad tā sākās daktere ieteica tikai un vienīgi sēdēt uz poda...Murgs!Grūtniecības laikā dakterei pasniegt visu tik negatīvi un ieteikt zāles, kas izraisa spontāno abortu...
Vēlos piebilst arī to, ka šī daktere neapmeklē nekādus jaunākos seminārus pakonsultējoties ar cietiem ginekologiem secināju, ka šī daktere strādā neprofesionāli.
Iedomājieties, kas var notikt grūtniecei lietojot aspirīnu, kas šķidrina asinis...Pat zobārsti nepieņem pacientus, ja lietots aspirīns...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 23.04.2017

Dr. Inta Dinsberga vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

G

S S 03.08.2011

Par dakteri neko sliktu nevaru tiekt. Bija iejūtīga un tā.. Taču māsiņas attieksme gan nepatika (iedomības kalngals).

Atbilžu rezultātus man nepaziņoja telefoniski (kaut gan solīja to izdarīt). Tad, kad nākamajā reizē pierakstījos pie Dr., māsiņa man zvanīja, lai pārceltu vizīti. Kad jautāju, kāpēc man nepiezvanīja par analīžu rezultātiem, man nekavējoties sāka pārmest, ka esmu iedevusi nepareizu tel.nr. utt Uz manu argumentu, ka viņa taču mani ir varējusi sazvanījusi, lai pārceltu vizīti, māsiņai vairs nebija ko teikt… :)

Otrs nepatīkamais gadījums, ierodoties uz vizīti (iepriekš pierakstoties), nogaidīju kādas 30 min., līdz neizturēju un piegāju pie administratores pajautāt, vai vispār kāds mani taisās pieņemt… izrādījās, ka Dr. ir aizgājusi atvaļinājumā, un stulbā māsiņa nav piezvanījusi un painformējusi mani par to!

L Līga 23.08.2011

Nepiekrītu autores teiktajam par dakteres I.Dinsbergas necilvēcību. Jau kā trīs gadus apmeklēju šo ārsti un esmu tikusi galā ar daudzām problēmām pa ginekoloģijas līniju.Arī man nācās piedzīvot spontāno abortu, bet tā nu noteikti nebija dakteres vaina, zaudēju dēļ pārlieku lielā stresa.Vizītēs vienmēr viss ir izskaidrots un attieksme vienmēr ir bijusi jauka un laipna no viņas puses.
Piekrītu tam, ka, ja notiek tā, ka nākas zaudēt bērniņu, tas vienkārši ir lemts un tikai retos gadījumos tā ir ārsta vaina. Ārsts tak nesēž visu diennakti blakus grūtniecības laikā un ir tik daudz iemeslu kāpēc sievietēm nākas to piedzīvot.
Uzskatu, ka ārste Dinsberga ir ļoti profesionāla. Un seminārus ārste apmeklē, braucot uz semināru viņa mani painformē, ka nevarēs pieņemt. Un kāpēc gan lai viņa melotu pacientiem?!

J Jasmīna 21.12.2011

Apmeklēju Dr.Dinsbergu jau gadiem un neko sliktu nevaru pateikt. Vienīgais - viņa ir pieprasīta ārste un dažkārt tiešām plānotā vizīte ir sākusies pat pusstundu vēlāk, jo aizkavējušies vairāki iepriekšējie pieraksti. Taču, kas attiecas uz profesionālo pusi, nav nekādu sūdzību - ārste vienmēr atbild uz visiem interesējošiem jautājumiem (arī telefoniski un epastā!), visu paskaidro, kas un kāpēc, ierosina alternatīvas utt. Varu tikai rekomendēt.

S skaya 17.09.2012

Es arī nepiekrītu, ka Dr. Dinsberga būtu necilvēcīga - gan attieksme brīnišķīga, gan izmeklējumus veic rūpīgi. Pirms tam esmu apmeklējusi 2 citus ginekologus (vienu no tiem VC4) un nevienam nelikās dīvaini, ka neizsargājoties 3-4 gadu laikā neiestājas grūtniecība, bet Dinsberga atrada cēloni pat pārāk nepiepūloties. Nekad viņa nav pret mani izturējusies neiejūtīgi vai pavirši - man pat palika iespaids, ka viņa vairāk pārdzīvo par maniem rezultātiem nekā es pati.

M Mazaaa 25.09.2013

Biju vienmēr apmierināta ar Dr.Dinsbergas darbu un attieksmi, bet pēdējā laikā, kaut kas vairs nav tā.Palikusi tāda kā iedomīgāka, sola atzvanīt, bet neatzvana utt. Kādu laiku ārstējos pie vinas vC4, tad Wellslim. Vienmēr varēju piezvanīt, sanemt recepti, analīżu rezultātus, pierakstīties, un pat tad, kad daktere nestrādāja, bija loti forša medmāsina, gados jauna, kas visu izskaidroja, pat savu privāto numuru iedeva, ja nu kas. Kad gaidīju mazuli, varēju zvanīt jebkurā laikā.Tagad ne sazvanīt, ne atzvanīt. Recepcija saka, ka medmāsa vairs nestrādājot. Arī rindā jāsēž pusstundu vismaz, bet tad, kad esmu kabinetā, tad telefons zvana vienā zvanīšanā. Pie veselības esmu tikusi, bet attieksme nu tā...

M Mazaaa 25.09.2013

A Alu sieviete 11.11.2013

Nu es nezinu...Man kkaa nav pretenziju pret vinju kaa pret aarsti, skjiet vienmeer izmeklee visu kaa vajag un nosuuta uz analiizeem droshiibas labad...Tas jau pats galvenais, man piemeeram svariigi lai aarstee nevis tur ucinaas...
Ir pashai bijushi sarezgjiijumi ar kuriem arii veiksmiigi tikaam galaa...es nez, neko sliktu nevaru teikt...
Skjiet driizaak kas nu kuram svariigi, vai tur aukleejaas un ucinaas vai aarstee un izmeklee visu kaa vajag...citiem arii ieteiktu pie vinjas, jo kas tik naw dzirdeets par citiem aarstiem, zili briinumi...taaka ja kaadam attieksme nepatiik tad tas veel mazaakais, lai gan attieksme vinjai normaala man skjet...

D dzēsts lietotājs 21.10.2014

Ļoti profesionāla un laba daktere. Visu grūtniecības laiku visām analīzēm, visam sekoja līdz. Un bija man ļoti daudz sarežģījumu. Vienmēr atzvanīja, informēja. Pateicoties šai ārstei, pēc daudzām neveiksmēm tiku pie ilgi cerētā bērniņa. Salīdzinot ar citiem ārstiem, kur bija neveiksmes, beigušās grūtniecības vai kas cits, viegli bija uzticēties, jo jutu cilvēku, kas nenosodīs.

B Belmopāns 11.02.2015

Pilnīgi piekrītu autoram - neprofesionāla un pavirša! Kad jautāju par zālēm ko viņa izrakstīja - tad bija atruna, ja Jūs man neuzticaties, tad meklējat citu ārstu! Dēļ viņas nekompetences man bija missed abort! Redzot asins analīzes bilde bija skaidra- vajadzēja palietot hormonus, lai viss būtu kārtībā.
Paldies dievam pārejot pie cita ārsta nākamajā grūtniecībā viss attiecīgi tika noregulēts un dēlam jau ir 4 gadi.
Neejiet pie viņas, jo ja Jums (nedod dievs) būs kāda neordināra situācija grūtniecībā, Jums viņa nepalīdzēs.

B Belmopāns 11.02.2015

M m12345 30.06.2015

Labdien! Piekrītu viedoklim. Ārste atstāj profesionālu iespaidu un darbojas pēc klasiskām medicīnas metodēm, taču viņas veidotie risinājumi neņem vērā iespējamās sekas.
Sāku iet pie dr. Dinsbergas, viņa noteica, ka nenotiek ovulācija un olšūnas nedarbojas. Vienojāmies, ka sāksim terapiju. 4 mēnešus lietoju Inofolic un Duphaston, analīzēs uzlabojumu diemžēl nebija, tāpēc viņa nolēma pievienot terapijai vēl vienas zāles - hidrokortizonu.
Man pašai medicīniskās izglītības nav, un es ārstei pilnībā uzticēju zāļu izvēli. Par laimi, mana māte ir ārste, un, kad es viņai pateicu, kādas zāles ir izrakstītas, viņa bija ļoti pārsteigta, pat šokēta. Šīs zāles ir ļoti spēcīgas, un to blakusparādību saraksts aizņem pusi no lietošanas instrukcijas. Apjautājoties par šo citiem ginekologiem, uzzināju, ka šīs zāles ļoti bieži pasliktina vielmaiņu, līdz ar to strauji pieaug svars, rodas liekais apmatojums, kā arī kauli kļūst trausli, ir problēmas ar ogļhidrātu pārstrādi, noārdās muskuļi utt. Strauji pārstājot zāles (nevis pakāpeniski samazinot devu), var nomirt. Nu tā, nav īsti ikdienas situācijas. Ne par ko no tā dr. Dinsberga mani nebrīdināja, un, manuprāt, ārstam pirms zāļu nozīmēšanas ir jābrīdina pacients par iespējamām sekām un kopā jāizsecina, vai pacients ir gatavs šādām izmaiņām un riskiem. No 3 ārstiem, ar ko par to runāju klātienē, visi bija ļoti pārsteigti par zāļu izvēli, jo tās parasti izmanto tikai ļoti sarežģītu komplikāciju gadījumos, kā arī vienmēr izskaidro pacientam visu ļoti sīki un pārliecinās par to, ka tas patiešām zina, ko lieto.
Kad zvanīju un runāju ar Dinsbergas kundzi, mēģinot viņai paskaidrot, kas ir iemesls, kāpēc eju prom no viņas, viņa ļoti strauji apvainojās un uzskatīja, ka apšaubu viņas kompetenci. Es domāju, ka katrs ārsts var izvēlēties zāles terapijai pēc savām vēlmēm, protams, taču ir nepieciešams pacientam sīki un skaidri izskaidrot, kas šīs zāles ir un ko tās dara. Ja es maksāju 30 eiro par 10 minūtēm ārsta laika, es sagaidu attiecīgu attieksmi un pilnīgu informāciju. Ir arī aizdomas par to, ka ārste lobē konkrētus zāļu zīmolus, bet ko nu par to...
Meitene, kas man ieteica dr. Dinsbergu, pati jau no viņas ir aizgājusi, jo tā viņai pirmo grūtniecības mēnešu laikā lika dzert Duphaston. Par laimi, meitene apjautājās citam ārstam par šo lēmumu, un viņš bija ļoti pārsteigts par lēmumu un ieteica to nekādā gadījumā nedarīt.
Ļoti neiesaku doties pie ārstes Dinsbergas, jo viņa fokusējas tikai uz konkrēto problēmu savā lauciņā, taču nedomā plašāk un nerēķinās ar to, kādas problēmas var rasties viņas izrakstīto zāļu rezultātā. Es ticu, ka tad, ja nav pamatīgu problēmu un nepieciešama tikai ikgadējā pārbaude, viņa ir lieliska ārste, taču šajā gadījumā noteikti iesaku pārbaudīt viņas izvēlēto terapiju pie citiem ārstiem. Visvairāk mani izbiedēja tas, ka viņa neieklausījās manis teiktajā un nesaskatīja problēmu tajā, ka neko netika paskaidrojusi un izrunājusi ar mani. Tas nozīmē to, ka arī nākamajām meitenēm ar šādām problēmām draud tas pats.
Dakter, ja jūs šo lasāt, lūdzu, lūdzu, paskatieties plašāk un parūpējieties par saviem pacientiem ne tikai reproduktīvo orgānu jomā. Es saprotu, ka strijas, lūstoši kauli un plīstošas cīpslas, kas rodas zāļu rezultātā, vairs nav jūsu problēma, tomēr pacienti droši vien to nevēlas ieviest savā ikdienā, paši to neapzinoties.

M m12345 30.06.2015

L larisa 07.09.2016

Nepiekrītu. Daktere ir laba, viņa dara savu darbu!