Reitings Veselība / Medicīna

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils Reģionālā Slimnīca
StockholmDiet
11%
Bikram Yoga
Daina Palma "Dziedinošās masāžas"
13%
Jantarnij Bereg sanatorija
Ogres invalīdu biedrība
Megazi
Willow Med

Andas Virgas zobārstniecība - Nekad neejiet pie A. Virgas!

Ja jums Liepājā vajadzīgs zobārsts, nekad, nekad neejiet pie A.Virgas. Lai arī viņai pieder privātprakse un cenas, kā tagad pati pārliecinājos, pat pārsniedz Rīgas centru klīniku cenas, tik cinisku attieksmi ne no viena ārsta vēl nebiju piedzīvojusi. Pusotru gadu man "ārstēja" gudrības zobus. Ne reizes tai laikā pat Rtg neuztaisīja, bet tikai ik pa laiciņam pagraizīja smaganas un grūda antibiotikas. Pēdējās vizītes laikā, kad nekas pēc nebija uzlabojies, bet stāvoklis tāds pats kā iepriekš un...

ARS Medicīnas Sabiedrība - Dr. Ingūna Puķīte ir pilnīgi neprofesionāls ārsts

Dr. Ingūna Puķīte ir pilnīgi neprofesionāls ārsts Dr. Ingūna Puķīte ir pilnīgi neprofesionāls ārsts. Viņa man nespēja atbildēt praktiski ne uz vienu jautājumu un vienīgais, ko varēja izdarīt, bija shēmas uzzīmēšana- kā rodas menstruācijas. Tā kā mana veselības problēma ir nopietna, tad es vēlējos kaut kādu sakarīgāku paskaidrojumu par tās cēloņiem, bet viņa tikai klusēja un stulbi smaidīja. Apmeklēju vairākus ārstus, un visi man spēja pamatoti paskaidrot.

Pareizs-Uzturs.com - Lēnas atbildes

Mums skola uzdeva referātu rakstit - domaju dabut informaciju no www.pareizs-uzturs.com, jo man draudzenes visas iesaka ka tur esot labas dietas un receptes. Bet nekadi vinjus atbildet uz emailu nevaru dabut. Uzrakstiju un nekadas atbildes jau nedelu. Bet E-Kartinas gan vinjiem stiligas tomer.

Jelgavas Poliklīnika - Jevgenija Kleimane - Neprofesionāls ārsts

Neprofesionāls ārsts Jelgavas poliklinikas, gimenes aarste JEVGENIJA KLEIMANE ir neprofesionaals darbinieks, peec kura ir jaarsteejas atkartoti un tas izmaksaa daargi, jo vina nedod nosutijumus un izraksta nepareizas zaales!

Bērnu Poliklīnika Imantā - Nez kā citi pie tāda daktera iet, daži pat maksa naudu?

Mazajam (8. menesi) bija temperatūra 38.5 divas dienas. Izsaucam dakteri, mums ir Zane Berzina (nu ar neko, tada pati jau ir) vinja bija atvalinajuma. Tad atnaca pie mums daktere Aldersone! Apskatija vinju un teica vidusauss iekaisums. Izrakstija antibiotikas, auss pilienus. Es vinjai gribeju pateikt, ka liekas ka vederinjs sap (jo iepriekseja diena vinjs saspringa un daudz purkskinaja), vinja pacela roku-es neko lieku negribu zinat! Un ta pec 3 dienam mes dabujam braukt uz stulbu, smirdigo...

Kauguru Poliklīnika (Bērnu Nodaļa) - Vai tiešam jaunās māmiņas nav pelnījušas, ko labāku?

Katru reizi, kad vedu savu 3.men.veco deelinju uz ikmenesha apskati. Lai ieietu bernu nodaljaa, IR JACINAS AR SHKJEERSHLIEM!!! Vispirms man rati ir jauzcelj pa trepeem, tad jaacinas ar smagajaam aardurviim, atkal jaizgroza rati un jacinas ar otraam durvim un tikai tad, jaacer, ka buus, kur nolikt ratinjus... Vai tiesham, jaunaas maaminjas nav pelnijushas, ko labaaku...???

Auglības Pārbaude Privātprakse - Brīvības Ielā 117- 41 - Naudas krāpšana

Vīrieši ja Jūs vēlaties pārbaudīties uz auglību neiesaku doties pie androloga Brīvības Ielā 117- 41. Naudas krāpšana! Veselam vīrietim izdomā dažādas problēmas lai izkrāptu naudu!

RSU stomatoloģijas institūts - Šausmīga zobu raušana

Šausmīga zobu raušana Dva raza rvala zubi v Stomotologiceskom institute i oba raza uzasnoooo... Pervij raz menja posadii v kreslo, poprosili polezatj podazdatj, ja spokojno lezu, zdu oceredi. Pro6lo okolo casa+ okolo casa ozidanie v koridore. Smotrju ostalosj minut 15 do zakritija, vstaju sprasivaju v cem delo? Okazivaetsa pro menja zabili. Ladno, dalj6e ese huze stali virivatj zub. Virvali s uzasnoj bolju. Zatem idu za kurtkoj, uze vse zakrito, vraci domoj idut, vstrecaju svoego zubnogo, ona v 6oke, smotrju v...

Margoline -

Dev4jonki, ne hodite v etu kliniku. Tam vas nadujut na babki, a tolkom ni4ego ne sdelajut.

Vecmīlgrāvja poliklīnikas bērnu Lors. -

Nevediet savus bērnus pie Akules!Kā var šitā izturēties pret bērnu:(Attieksme galīgi garām, bērns tiek sabiedēts ar to, ka nogriezīs degunu!Dakterei nelaipns tonis,kaut iespējams kā speciālists zinoša!

ARS Medicīnas Sabiedrība -

Es neieteiktu iet pie urologa poliklīnikā ARS. Viņš nespēj noteikt diagnozi (liekās viņš vispār neko nejēdz no mūsdienu diagnostikas), kā arī ļoti nevīžīgi izturas pret pacientiem un viņu kaitēm.

hirurgija -

Ho4u popravitj grudj posle rodov i ubratj rastjazhki.Mozhet kto nibudj posovetuet gde eto ludshe zdelstj i kakie voobshe rascenki ja bezponjatija.napishite mne na email

Latvijas Jūras Medicīnas Centrs -

Ja nepieciešams operēt kāju vēnas,tad varbūt ar kaudzi naudas dr.Pukše to izdarīs labi.Ja dosaties ar ārsta nosūtījumu un konvertā ieliksat nedaudz-kāja kosmētiski pilnīgi sabojāta,pie tam pat gadu pēc operācijas sāpēs,traucēs ļoti.Un vēl-pēc operācijas periods kara laiku!!!

Dr.Millers -

Ne vzdumajte virivat zubi u vracha Lakachevskoj - "razvorotit" ves rot, slomajet zub, i v itoge vse ravno otpravit Vas v institut stomatologii k professionalam so slovami : "Zub ocen slozznij, kak hotite tak i jedte v institut, ja virvat jego ne mogu, no i deneg ze ja s Vas ne beru !".

Dzemdību Nams -

Dzemdību nams ir viena milzīga vienaldzība iestāde, attieksme pret jaunām māmiņām nepatīkama, vienaldzīga un nievājoša. Nedod Dievs, ja Jums iekrīt dzemdības brivdienās!!!! Pēc dzemdībām labi ja dienā pie Jums kāds ienāks un brutāli noņems mazulim analīzes, 2 min laikā parādīs kā bērns jābaro ar krūti un pazudīs - pat no sava posteņa!!!

Dzemdību Nams -

Vēl kāds "jauks" notikums dzemdību namā- piedzima man puika, ārste (ar kuru pat tika noslēgts līgums) iziet ārā koridorā paziņot laimīgajam tēvam par bērna piedzimšanu un pasaka, ka.. piedzimusi- meita!!!.. Vai tiešām ārstam to ir grūtāk atšķirt nekā mums?! Kad mazais neelpoja tiko piedzimis, ārste skēja pa auksto koridotu mazuli aiz kājas turēdama un meklēja terapeitu!!!

Rīgas Dzemdību nams. -

Mīļās mammas, luudzu nedzemdeejiet Dzemdiibu nama 1 nodalaa, attieksme vienkaarši kā pret gaļas gabalu, maasiņas nelaipnas un izslaveetaa daktere Gulbe nelaipna!Beernu nenes barot uzreiz bet pēc vairaakaam stundaam, tas jau nekas, ka nevari peec ķeizara atiet, maasiņas aizbildinaas ar daudziem citiem darbiem.Vienkārši esmu šokā!

Dentiks -

DENTIKS!!!Sākumā šķita, ka šī varētu būt prestiža firma.... bet kļūdījos....Pēc plobmes ielikšanas zobs tika "pulēts", bet tika saskrāpēta neskartā zobu emalja un tas kļuva nespodrs (līdzīgi, ja paņem ar smilšpapīru un noskrāpē stiklu). Turklāt plombe tika ielikta ar malām - un tagad tīro ar zobu diegu, tas ķerās, citreiz pat ieķerās tā, ka noplīst...

Rīgas 1. Slimnīca - Kā cietumā

Kā cietumā Nācās ārstēties šajā slimnīcā ādas slimību nodaļā! Nodaļa atradās 2. stāvā, palātā pie logiem restes kā cietumā, naktī ieejas durvis nodaļā ir slēgtas, ja nepieciešama naktī evakuēties nevar, ja medmāsa tās neatslēdz. Ēdiens vienkārši briesmīgi negaršīgs. Atved katlu ar mašīnu, noliek uz ielas pie nodaļas ieejas, kā arī AUDUMA maisā maizi. Par ko es maksāju nodokļus?

zubnoj -

Pozalujsta,podskazite-gde najti horosego zubnogo vraca,detskogo.Dla malenkogo rebenka.