Veselības Centrs Pļavnieki - Attieksme

Kārtējo reizi nācās pārliecinaties par medicīnas darbinieku ''iejūtību un lielo atsaucību".
219. kab. māsiņa, kuru atteicās veikt bērnam(13) kardiogrammu, jo neesam pierakstīti, neņemot vērā ka bēnam tanī momenta asinsspiediens 145/90 sirdarbība 125 sitieni minūtē. Nedēļas laikā trešo reizi tāda lēkmē. Saņemām ģimenes ārstā norīkojumu, rindas pieraksts pie ši neatliekmā speciālista tikai uz 26. maiju.
Viņa nezinot ko darīt????

N Natalia 05.05.2010

Uzgaidiet lidz 1.junijam.
Es saksu taisit EKG klientiem uz majas tikai par 5 Ls Riga, visos rajonos no 7.00 lidz 22.00 darbdienas, brivdienas un svetku dienas
EKG ar pilnu interpretaciju.
Ja velaties, tad ludzu ieprieks pierakstities uz emailu [slēpt]@yahoo.com
precizi noradiet vardu, uzvardu, velamo laiku, adresi, vecumu, telefonu.
Es esmu sertificets kardiologijas specialist.

P pufa 05.05.2010

dzīvoklī arī taisīsiet EKG vai tikai "uz majas"? kāda samaksa par dzīvoklī taisīšanu?

R rrr 07.05.2010

Veselības namā 5 Rīgā Grēcinieku ielā kardiogrammu uztaisīja "uz sitiena". Maksāja 1 Ls.

I ivo 08.05.2010

bet ko jūs gribiet?nu nevar māsina paņemt jūs bez pieraksta.ja viņa visus tā ņems, ko tad?

Mamma 08.05.2010

Kāpēc nesauci ātro palīdzību, ja jau bija tik slikti bērnam?

L Liene 08.05.2010

Pufa, redzams ka Jums nekad nebija radiniekus, kuri nevar parvietoties, jo piemeram paralizeti.
Tad es Jums pateiksu, ka izsaukt gimenes arstu tagad uz majas ir tikai 20 Ls, ja vajag izdarit EKG, vai injekciju(nevienu), vai citu proceduru, tad vispar preces astronomiskas un nekada apdrosinasana protams nedarbojas.
Es nesaprotu Jusu sarkazmu.5 Ls tas ir neliela nauda, it ipasi ja daktere vai masina brauks uz Skirotavu .
Kad es saksu musu gimenes arstu, tad visu laiku vinai sakas histerija, jo vina negrib braukt uz Skirotavu.
Vajag obligati arstam izsaukt taxi ar autobusu nevar atbraukt...!!!
Poliklinika Jus maksasiet varbut mazak, bet vienalga vajag pierakstities, kabinets strada tikai rita (8-12)vai vakara (16-18), neviens tev nepalidzes vecmaminju parvest, nevienam nav nekadas dalas par to, ka vina esot paralizeta .

M Mamma 10.05.2010

Saskārāmies ar šādu situāciju pirmo reizi. Nebiju iedomājusies ka kardiogramma ir tik ekskluzīvs medicīnas pakalpojums, īsti neizprotu jēgu šīs procedūras veikšanai pēc mēneša. Nākošo reizi sauksim ātros, bet ceru ka nebūs vajadzības.
Bērnu slimnīcā Vienības gatvē kardiogrammu var uztaisīt rindas kārtība bez pieraksta, bez maksas ja ir ģim. ārsta norīkojums. Ļoti jauka māsiņa un ārsta aprakstu var saņem pagaidot vai arī citā pieņemamā laikā.

L Liene 10.05.2010

Latvija - jebkurs pakalpojums ir loti eksluzivs.

G grieta 21.06.2010

Kas nav skaidrs, kardiologs gaida naudu :D
Man bija līdzīga situācija tādā ziņā, ka stāvu rindā pie reģistrācijas, nāk ārste un saka:
-Jūs arī vēl uz kardiogrammu? Tikai pēc pieraksta!
Es atbildu, ka - vispār man ģimenes ārsta teica, ka varot tūliņ uztaisīt, jo man šo pakalpojumu apmaksās polise.
Tie izrādījās brīnumvārdi, tūliņ daktere palika laipna, nāciet nāciet līdzi, 5 minūtes -7 lati no polises un kardiogramma rokās :D :D

Nauda nauda!