www.sudzibas.lv IDC laboratorija Jauno darbinieku izmantošana par bezmaksas darbaspēku!

IDC laboratorija - Jauno darbinieku izmantošana par bezmaksas darbaspēku!

Gribu informēt medicīnas darbiniekus un citus veselības aprūpes speciālistus par nekorektām darbībās IDC laboratorijā. Haosu kāds valda IDC laboratorijā, ir grūti iedomāties, kamēr neesi ar to saskāries.
1) Mani pieņēma darbā, it kā gatavoja darba līgumu, pamatojoties uz to, ka darba līgums tiek gatavots, teica, ka mans pienākums, ir sākt strādāt. Es, kā apzinīga un darboties griboša medicīnas māsa, piekritu uzsākt darbu. Nu mazums, vienas dienas laikā, nevar uztaisīt līgumu (tur arī mans stulbums atmaksājās).
2) Uzsāku darbu, strādāju ar cilvēkiem, ņēmu analīzes un darīju visu pārējo, kas bija saistīts ar maniem darba pienākumiem.
3) Pēc nedēļas prasīju savu darba līgumu, neviens neko nezin, viens vadītājs sūta pie cita. Kad uzrīkoju lielākas pārrunas un skaļākus vārdus, beigās man paziņo šadu vēsti: "mēs nolēmām Jūs darbā neņemt, mēs sākumā izmēģinam darbiniekus, Jūs neesat pirmā un par izmēģinājumu nevienam nemaksā, vai tad Jūs to nezinat?" (Stājoties darbā, pat pārbaudes laiks netika minēts, kur nu vēl kaut kas tik nekorekts kā izmēģinājums). Un, vēl viens pamatojums, kāpēc, mani neņemšot darbā, bija sekojošs: "Jūs esat pārāk nepakļāvīga, zinat likumus un esat pārāk gudra, mums vajag darbiniekus, kuri ir pakļāvīgi un bez ierunām izpilda vadības subordinācijas." Protams, kāpēc gan vajag dot darba līgumu, ja vieglāk to nedot un pēc tam neko nemaksāt, atrunājoties ar muļķīgiem pamatojumiem.
4)Ievācot informāciju par šo laboratoriju, noskaidrojās fakts, ka tur daudzi darbinieki, respektīvi, medicīnas māsas, nav redzējušas savus darba līgumus, kā arī, vēl labāks ir fakts, ka laboratorijas filiālē Blaumaņa ielā, strādā māsa, kas nav pabeigusi medicīnas skolu, kurai nav diploms un algu viņa saņem uz citas māsas bankas kontu. Jautājot vienam no valdes locekļiem, kā tāds cilvēks var strādāt- atbilde bija unikāla: "Viņa jau tur neko īpašu nedara, tikai atsēž savas stundas"
5) Arī pusi no izmeklējumiem, kurus šī laboratorija veic, viņi sūta uz citām laboratorijām, jo pašiem nav iespējas tādus veikt.Kā arī, filiāle, kura atrodas Blaumaņa ielā, vispār neatbilst nekādiem sanitāri epidemioloģiskajiem noteikumiem.
Diezgan liela aferistu kompānija, ar Jāni Aukstaru, kā valdes locekli priekšgalā un Oļegu Krisonu kā valdes locekli otrā plānā. Laboratorijas vadītāja Silvija Pupure arī nav labāka, jo par saviem darbiniekiem, kad tiem jāmaksā par padarīto darbu, arī neko nezin. Lūk tāda, mums, "jauka" laboratorija Latvijā. Tieši identisks stāsts ir vēl vienai māsiņai, bet cik ir tādas, kuras klusē..? Man tas nav naudas, bet gan attieksmes jautājums. Izmēģinājuma darbinieki, tas nav pieņemami..!