www.sudzibas.lv Ģimenes ārste - Ilze Barone Ģimenes ārste - Ilze Barone

Ģimenes ārste - Ilze Barone - Ģimenes ārste - Ilze Barone

Šī t.s. ģimenes ārste vienā laidā melo apgalvojot, ka ir pediatre, otrkārt nekad nav sazvanāma darba laikā, kur nu vēl ārpus tā. Absolūti nekompetenta zīdaiņu un mazu bērnu aprūpē. Mājas vizītē pie zīdaiņa, kam bija 39 grādu temperatūra atnāca pati būdama slima par to iepriekš nebrīdinot+izrakstīja zāles, no kurām bērnam kļuva vēl sliktāk. Gala rezultātā zīdainis nokļuva slimnīcā smagā stāvoklī. + Vēl arī iepriekš citas slimības, kas sākotnēji bija viegli ārstējamas, I. Barones dēļ tika pamatīgi ielaistas, jo netika laicīgi diagnosticētas. + sapotēja bērnu slimu, kā rezultātā bija nopietnas blakusparādības, kas tika ārstētas mēnešiem ilgi, atstājot zināmas sekas uz bērna veselību. Nekaunības šai dakterītei netrūkst. Silti iesaku, ja jums ir dārga bērnu veselība, turieties no viņas pa gabalu.

Z

K Katt 23.05.2010

Bet kur jūs bijāt kad viņa jūsu bērnam taisīja poti?

Z Zane 23.05.2010

Kā apgalvoja Barones kundze, tad nevienam pēc potēšanas nekādas blakusparādības viņas praksē neesot bijušas un bērns neesot tik slims, lai potēšanu atliktu.

K Katt 23.05.2010

Un ko viņa teica kad bērnam kļuva sliktāk?
Vai atzina savu vainu?

I Inc 23.05.2010

Manam zīdainim 6 mēnešu vecumā dr. Barone pamatīgi ielaida cūku gripu, sākotnēji to ārstējot, kā pavisam nevainīgu vīrusiņu. Kā rezultātā bērns nokļuva slimnīcā un pēc tam mēnešiem ilgi ārstējās pa rehabilitācijas iestādēm, kas nebūtu noticis, ja Barone laicīgi būtu noteikusi pareizo diagnozi. Šitā dakterīte mīl arī ņemt naudiņu par zīdaiņu mājas vizītēm, kas faktiski ir bezmaksas, neizsniedzot čekus. Man pazīstamie, kas reģistrējuši savus bērnus pie viņas, slimību gadījumos brauc pie maksas privātārstiem, jo uz savas ādas jau ir pārbaudījuši Barones nekompetenci.

N nuks 23.05.2010

nu cūku gripa sākumā izskatās kā parasts vīruss un katram mazam bērnam ar temperatūru analīzes neveic( tur jau mamma var palikt traka), un pat ja veic speciālas analīzes uz to cūku gripu tad tos rezultātus arī jāgaida ilgi...tā ka nu te nevar vainot to jūsu dakteri...

S Suka 24.05.2010

Vinja man laiziija pautus

P pedjins 29.05.2010

Man nevis tev vinja pautus laiziija

S sieviete 05.07.2010

Un ja daktere pateiktu ka ir slima, tad būtu nicinoši komentāri ka pacientu veselība viņa nav svarīga. Varbūt arī ir tāds rezultāts, ka svas veselības dēļ neadekvātas uzvedības sekas.

ā Ārstu vērotājs 15.08.2014

Viņai nemaz nav pediatra sertifikāta.
Tā ka reāli par šiem gadījumiem var vērsties tiesā!!!
Man ir zināmi ap 20 gadījumiem kad šitādus ārstus soda ar EUR 300 sodu!!! + var pieprasīt morālo ompensāciju!!!
Šitādi pseidopediatri ir jāizskauž!!!