Stamotoloģijas Institūts-slimnīca - nekādas palīdzības

Labdien! Gribētos atstāt sūdzību sakarā ar sliktu attieksmi pret pacientiem, "Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas nodaļā". Medmāsiņas bļauj virsū pacientiem, un cilvēkiem ir jāgaidā ilgāk par stundu kamēr viņiem iedos pretsāpju zāles. Ko lai dara?

V

A Anna 26.05.2010

Nē nu drausmīgi varēju jau bļaut pretī bet vai varēji:)

A Anna 26.05.2010

Tas ir nejauki cilvēkam sāp un viņš nevar neko daudz pretī uzbļaut tādēļ jau laikam viņas to izmanto:(

P Poga 03.06.2010

Man bija darīšana ar Dr.Lauski un šo iestādi. Man bija neliela operācija, kura bija jāveic labi ja pusstundu un par to man noplēsa desmit ādas neizdarot gandrīz neko.Pati nedzīvoju Rīgā, ceļš ir tāls un kad atbraucu noņemt 3 šuves man nācās viņu gaidīt 4 stundas pie kabineta, tad kad vairāk nevarēju izturēt pati gāju pie kaut kādas māsiņas un prasīju, lai sauc ārstu, tad kad viņš atnāca uzbrauca vēl virsu it kā Ko tu nevarēji pagaidīt vēl mazliet, kur tad tev jāsteidzas.Pats sliktākais ir tas, ka veidojums uz manas sejas atkal ir parādījies un viņš tā arī neko jēdzīgu nav izdarījis tikai nokāsis naudu.Vai vispār es varu prasīt, lai viņš veic man otru operāciju par velti, jo pirmā nekādus rezultātus nedeva viņa vainas dēļ, domāja ka paņems naudu, ātri kaut ko paknibināsies un viss?

A Aigars 03.06.2010

Domāju ka vari tev ir jābūt dokumentiem par to ko viņš ir veicis un par to ka esi viņam samaksājusi.

S SAULE 08.08.2010

Uzreiz pēc operācijas nekādas zāles netiek dotas - viss vajadzīgais jau sapotēts op.zālē - dažkārt pacienti daudzko neizprot un uztver sasāpināti. Par bļaušanu virsū varu piekrist daļēji, bet varbūt tā ir tikai ne-latviešu mentalitāte...