Veselīga uztura skola jeb klubs - krāpšana

pa e-pastu saņēmu uzaicinājumu ierasties uz uztura skolas pirmo lekciju, darbība notiek ciklos -13 nodarbības 1xnedēļā, cena 20 Ls+ individuāla konsultācija 5 Ls . Skolas " konsultanti " slēpjoties aiz nosaukuma personīgs uztura konsultants un aiz izkārtnes par veselīga uztura lekcijām, patiesībā nodarbojas ar Herba life produktu izplatīšanu. Samaksāju tos 20 ls, bet nu jau trešo nedēļu pēc kārtas nodarbības tehnisku iemeslu dēļ... nenotiek... Neesiet lētticīgi, mīļie, neiekrītiet!

I ivo 13.06.2010

zinu, gandrīz pieteicos tur darbā.ats smieklīgākais, ka stāsta, ka tie produkti ir 100% dabīgi...nu pasakiet, kā nezināmas izcelsmes pulveri var saukt par dabīgu?

I Inga 23.07.2010

Pati apmekleju klubu. Esmu LOTI apmierinata. Var kompanijas produktus ieklaut sava uztura un var ari ne. Neviens neuzspiez. Ta ir katra cilveka izvele. Jus cien. Ivo ari nevarat zinat veikalos jogurta vai tomata izcelsmi. Tos produkta sertifikatu un sastavu man paradija. ta ka pati esmu medikis, varu teikt ka tur viss ta ka gribetos!

M Marija 30.11.2010

Piesakies! Ziemassvētku labdarības maratons 2010

Ziemassvētki ir sirsnības, mīlestības un dalīšanās laiks! Dalīsimies arī mēs!

Mīlēsim sevi un citus mazliet vairāk nekā parasti, piedaloties ikgadējā www.noslepums.lv rīkotajā Ziemassvētku labdarības maratonā 2010, kura laikā, cenšamies nomest svaru dažnedažādākā veidā.

ATBALSTĪSIM vecmāmiņu Dzidru Teni, kura rūpējās par vecāku pamestajiem dvīņu puikām.

Sākums 1.decembrī līdz 22. decembrim plkst. 23:59.Rezultāti tiks paziņoti 24.decembrī.

Pieteikties var sākt no šī brīža, sūtot e-pastu uz [slēpt]@gmail.com ar īsu aprakstu par sevi, par to kāpēc piedalieties un pievienojiet arī savu fotogrāfiju.

www.noslepums.lv komanda.

I Ingūna 13.02.2011

Sveiki! Pati apmeklēju Veselīga uztura klubu jau vairāk nekā 2 mēnešus (tas ir 9 nodarbības). Pirms aizgāju uz skolu, domāju, ka ēdu pareizi, bet izrādījās, ka es vispār neko nezinu par pareizu uzturu. Pirms sāku mācīties Veselīga uztura klubā es svēru 65 kg. Tagad es sveru 59 kg, bet pats svarīgākais, ka organisma tauku % ir samazinājies par 4, 2% un esmu zaudējusi 24 cm apkārtmērā. Šodien es izskatos tā, kā izskatījos pirms 12 gadiem. Tie ir fantastiski rezultāti.
Es no 18 gadiem aizrāvos ar diētām, badošanos, aktīvi sportoju, bet tādus rezultātus nevarēju sasniegt.
Viss ir atkarīgs no paša. Ja gribas būt slaidam un aktīvam, ir jānotic un jāpamēģina. CIK JŪS MAKSĀJIET LIELVEIKALOS PAR NEKVALITATĪVU PĀRTIKU, KURĀ GANDRĪZ NAV NEKĀ NO TĀ, LAI PABAROTU ORGANISMU (PĀRSVARĀ TAUKI UN CUKURS)? VARBŪT IR VĒRTS IEKLAUSĪTIES HERBALIFE 31 GADU PIEREDZĒ!!! Es ieklausījos un esmu apmierināta!
Vēl viena lieta, pa šo laiku (no decembra līdz februārim) es neesmu slimojusi un tas viss pateicoties Herbalife!

Z Zinaida 13.02.2011

Jā, lenteņu oliņas ir labākais līdzeklis notievēšanai!

Z Zinaida 13.02.2011

A vot i rezultat pohudenija!

I Ingūnai 13.02.2011

:)) A es bez tā Herbalife lietošanas, neslimoju