A Anna 25.05.2010

Saņem algu un priecājies ka vispār piemaksā.

L Likumsargs 26.05.2010

Redziet Monta, ja Jūs būtu lasījusi Darba likumu, tad Jums nebūtu šāds jautājums!
Jo pēc Darba likuma 67.panta nakts darbs ir jāapmaksā 50% apmērā no tarifa likmes un ja jums par stundu ir noteikts piemēram 2, 00Ls, tad par nakts stundām ir jāmaksā 3, 00Ls stundā. Nakts stundas ir noteiktas no 22:00 līdz 6:00.
Jūsu gadījumā, jūs saņemat par nakts darbu vairāk, nekā tas ir noteikts likumā! Darba devējam ir tiesības maksāt vairāk, nekā paredz likums!
Neredzu iemeslu, kāpēc Jūs satraucaties?

M maris 26.05.2010

Tik un taa algas ir smiekliigas un taa ir nirgaasanaas pa cilveeku.

E Eiroskeptiķis 26.05.2010

Raivo!
Tā jau ir cita lieta, ka algas ir mazas un neatbilst ieguldītajam darbam, bet paši gribējāt Eiropu, tad lūdzu saņemiet- cenas, pakalpojumi kā Eiropā, bet algas- sorry, tā ir jūsu iekšējā lieta! Tā atbild Eiropas ierēdņi, jo redziet muļķu zemes politiķi tā gribēja ielīst tajā Eiropā, ka parakstīja iestāšanās līgumu, kurā starp citu par sociālo jomu ir teikts, ka tā ir Latvijas iekšējā lieta un Eiropa šajā lietā neiejaukusies! Ko tad jūs tagad gribat?
Nevajadzēja tā skriet uz Eiropu, tad būtu savādāk bijis!
Es nekad neesmu atbalstījis iestāšanos Eiropā un arī tagad neatbalstu to!
Jums bija vajadzīga brīvība, lūdzu saņemiet to, tikai katrai medaļai ir divas puses un muļķu zemes politiķi spodrināja tikai medaļas vienu pusi, par otru noklusējot, jūs muļķīši tam ticējāt!
Nu tad saņemiet to, ko esat pelnījuši!!!

M maris 26.05.2010

Es eiropu nekad neesmu gribeejis, kad bija balsojums par iestaasanos eiropaa man nebija 18, tapeec nevareeju balsot pret, principaa atceros, ka toreiz cenas veikalos bija stabili uz pusi zemaakas, tas attiecas ari uz benzinu un elektriibu, tacu tagad cenas ir uz pusi augstaakas, bet algas palika nemainiigas, tas noziimee, ka dziivojam uz pusi sliktaak, kaa dziivojaam pirms 5 gadiem.

E Eiroskeptiķis 26.05.2010

Mēs dzīvojam sliktāk nekā dzīvojām 1991.gadā!
Cenas bija stabilas, tāpēc, ka tirgotājiem nebija intrese tās celt, jo neviens nepirks, bet tagad brīvi un viegli pieejami ir kredītresursi un tāpēc cenas ceļās, jo ja vajadzēs, paņems kredītu un nopirks!
Reāli sanāk, ka pirmais vainīgais šajā bardakā ir BANKAS un POLITIĶI, jo bankas kredītus meta pakaļ, bet politiķi to nebremzēja, bet mūsu cilvēki izslāpuši pēc lepnas dzīves ņēma un nedomāja!
Protams tirgotāju mantkārība arī nospēlēja savu lomu!

Man radi dzīvo Vācijā un lūk ko viņi stāsta:
Kāpēc Baltijas valstis uzņēma ES? Tāpēc, ka ES vajadzēja atrast noieta tirgu savām precēm un atrast vietu, kur nogrūst to, ko nevajag viņiem! Atceries kā nāca šeit iekšā lietoti autobusi no Dānijas, Vācijas un citām valstīm? Un tā ir tikai redzamā daļa!
Bet vispār ES Baltijas valstis dēvē par EIROPAS MISKASTI! Izņēmums ir Igaunija, jo tur Somi saimnieko un ES burģerus iekšā ne sevišķi laiž, tāpēc arī Igauņi dzīvo labāk!

Rezultātā cenas kā Eiropā, dzīves līmenis kā Āfrikā!