www.sudzibas.lv Slimnīca uznemšanas nodaļa

Slimnīca - uznemšanas nodaļa

Vai tiešam bija jaizveido jauna uznemšanas nodaļa gaiļezera slimnīcā, lai tur slimniekus vazātu no viena kabineta uz otru? Viss notiek tik komjutirizēti, tavus datus ievada viens dakteris, tad printē vairākas lapas. Pats uzņešanas dakteris tevi aizved pie specialista, iznāk daktere un saka pagaidiet tagad mazgā grīdas.Gaidu atkal min. 10 . Ieejot kabinetā atkal sak prasīt tavus datus ko daktere ievada datorā lēni bakstot pa klaviatūru ar vienu pirkstu. Tad apskata izraksta zales un atkal sezas pie datora kur ilgi kaut ko raksta. Beidzot iedod izrakstu. izejot no kabineta man rokās ir cita pacienta izraksts. Greižos atpakaļ kabinetā. Daktere brīnās. Laikam esot pārakstījusi pāri ieprikšējam uzrakstam, nessaprotot kā tas var būt...Es griezos pie acu ārsta. Bet ja kāds ar sliktu redzi vai traumu nevarētu to izlasīt. Vai tiešam dakteriem pašiem tik daudz laika jaatņem vadot datus printējot ntās lapas. un apgūstot vēl datorprogrammu? Kāda nauda aiziet bezjēdzīgi

G

Komentāri (1)

L LelleBezMatiem 15.09.2011

forši, ka beidzot izdomājuši slimnīcās datorus ieviest, sen jau bija laiks!! jo to ko ar roku viens ārsts uzraksta, ne vienmer citi ārsti var izlasīt un saprast!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes